Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rocks oluşumunun içinde Mom ve Kaido'nun olduğunu hiç düşünmüyorum, değinilmiş ama bana pek olası gelmedi. Garp'ın boyunu aşar her şeyden önce :/

Fujitora vs Dragon bekliyorum bir sonraki bölümlerde. Gönül ister ki Fujitora üzerinden geçsin ama olmaz öyle birşey.

Fujitora vs Dragon versusun da kimseye yazık olmaz biri rüzgar üfler biri de yer çekimi yapar azıcık sürtüşürler. Eğer ciddi kapışma olursa zaten Mary Goise filan kalmaz ortalıkta o meyve ile yok eder Fujitora orayı.
@Monkey D. Dragon

Yani güç olayını geçtim de diğer kısmı nasıl savunabiliyorsun ve övgüyle bahsedebiliyorsun insan hayret ediyor. :( Kutsallara şerefsiz diyor ama dediğimi yap yaptığımı yapma kafasında takılmaya devam.Her işi laf anca konuşuyor madem şerefsizler oğluna destek çıksana ne işin var hala hükümette ya sabır. Bu lafları söyleyen adam tersine geçmişte köpek maskesi giyip şu anda da kutsal mekanda hazır ol kıvamında bekliyor. :(
Bence garp dragonla görüşüyor belki de kutsallari indirmek için bu zaman kadar bekledi bir firsat bulup droganla beraber kutsallari indircek insanlara zarar veren korsanları garp hiç sevmez bir denizcide olsa affetmez indirir garp kendi halinde takılan kötü gördüğü denizci korsan olup affetmeyen birisi diye düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık