Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 880: Kaçma Şansı %0

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    210
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkes Katakuri'yi övmüş şaka gibi. Katakuri sapasağlam şekilde hiç bir handikabı olmadan dövüşüyor. Luffy'e bakalım.
-Cracker ile 11 saat dövüş, g4 modunda savaşıp çeşme gibi haki harca, Cracker'i adadan adaya uçur.
-Sanji'den bi sopa dayak ye(bilerek). Ağzın yüzün kan revan olsun.
-Aç susuz bi halde BM'nin ordusuna karşı tek başına savaş.
-BM'e karşı g4 açıp saldır(haras verememesi gayet normal)
-Katakuri'ye karşı savaş, onca saldırıya rağmen hala ayakta dur.

Arkadaş bu halde ki Katakuri Luffy'i şimdiye çoktan indirmesi gerekiyordu. Luffy'nin aldığı handikaplara bak. Demek ki Luffy sağlam bi halde olsa Katakuri adadan adaya uçan isimlerden olacak. Açık ve net. Bunlara bakıp Katakuri sanılandan güçsüzdür benim gözümde. Luffy'e saygım arttı.
Katakuri'ye de Jinbei sıcak çay attı, adamın gücü %50'ye düştü. Üstüne Ichiji patlattı, kaç kere yumruk yedi, G3 ile tutuldu. Luffy adama h.haki patlattı... Sayacaksak reyiz de buralara kolay gelmedi asgshdkdh

Bence saçma değil. Luffy haki mi topluyor ne yapıyor bilemem ama Kata' yı çok fena dövecek gibi bir izlenim var. O kadar alay edilmesi, başlangıçta Luffy' nin özgüveni, Katakuri' nin gücünü görmesine ve tonla dayak yemesine rağmen hala bu adama odaklanmalıyım demesi bende Luffy' nin Kata' yı fena döveceği hissi uyandırıyor.

Bazıları Luffy güçlense onu alır bunu alır. Alabilir tamam da neden Luffy yenidünyaya girdiği gibi 4 büyüğe bulaşmak zorunda. Biraz kendisinden bir gömlek üsttekilerle kapşsa güçlense sonra yonkoulara bulaşsa olmaz mıydı? Oda için olmuyor. Aksiyon yapacak ya bu yolu devam ettiryor, neticede ne kadar ezdirse de bir yolunu bulup yine prestij kazandırma derdinde.

Bir arc şöyle bizimkiler yakalanmadan ezilmeden havalı bir gösteri sergilese olmaz sanki. Sadece BM adasında 3 4 kez zor duruma düştüler. Daha ne kadar böyle devam edilecek merak konusu.
Kesinlikle haklısın bende aynı şeyi düşünüyorum. Çoğu arcta bir şans faktörü, Luffy'nin dövüşüne gelen bir yardım oluyor. Dövüşler hep ucu ucunda. Tamam böyle olması daha iyi daha heyecanlı. Shabondy'ye kadar Luffy'nin tecrübesizliği belki çocukluğu ön plandaydı ama bişeyler değişti. Fujitora'ya şekil yaptı. Yerim amiralini yonkousunu dedi. İchigo gibi her dövüş p.up alsa kötü olurdu zaten tamamda karakteri konuşturup böyle tökezletincede insan soğuyor. E ne olacak şimdi? Bir timeskip dahamı? Yeni dünyada güçlü olduğundan emin olduğumuz birini Luffy'nin direk indirmesi gerek bence. Mahalle abisi stayla hemde. Kardeş sen bi gel bakayım diyip ağzını yüzünü dökmesi lazım. Hordy eşdeğer bir rakip değildi zaten. Neyse sevmedim ben bu bölümü Sanji'yi çok severdim.Bu arc'ta gerçekten nefret ettim. Alo burası kahrolası restorant diyen aşçı yok yani artık. Sanji yerine keşke Zoro olsaydı. Sanji Luffy tökezlediğinde backup olabilecek birisi değil. Luffy vs Fujitora'da sıra bende diyen Zoro olacaktı hem daha aksiyonlu olurdu ve tayfa bu kadar zor duruma gelmezdi. Sanji restorantına geri dönsün.

Katakuri'ye de Jinbei sıcak çay attı, adamın gücü %50'ye düştü. Üstüne Ichiji patlattı, kaç kere yumruk yedi, G3 ile tutuldu. Luffy adama h.haki patlattı... Sayacaksak reyiz de buralara kolay gelmedi asgshdkdh
Ciddi misin sen? Ciddiysen ona göre cevap vereyim. Yoksa bu dediklerini ciddiye alacak ve + verecek bir ton üye var.

LinLinin altında sürekli hareket eden şeker, şekerin altındada sürekli hareket eden dalga var ve bu dalganın deniz ile arasındaki yükseklik farkı epey fazla. LinLinin en tepede hareket eden şeker zemininin üstünde bu koşullar altında hiç bir şey olmadan durabileceğini sanmıyorum. Coup de bursta takla atmış bir kadın bu. İlla ki yer çekimine maruz kalacak.

Beyazsakalın oluşturduğu tsunamiyle arasında pek fark yok. Hatta Beyazsakalın oluşturduğu tsunami daha doğal olduğundan (gitgel ile oluştuğundan) gelen tsunaminin hızı ve gücü daha fazlaydı diye düşünüyorum. LinLin sadece denize ruh verip tsunami şeklini aldırmış. Ortada bir hız faktörü yok yani.

Linlin'in düşmesinin 2 ihtimali olduğunu düşünüyorum: 1- dalganın iştah kabartacağı bir şey çıkması lazım, Pro'da olduğu gibi. 2- O dalgaya Jinbei'nin müdahale etmesi lazım. Yoksa dalganın kuvvetinden destek alıp yolculuk edelim işi olmaz gibime geliyor.

Beyazsakal'ın öfkelenene kadar gücünü dengeli kullandığını hatırlıyorum ben. Ki Teach gurayı ele geçirince nasıl ortalığı birbirine katmıştı. Linlin ise şu an pasta dışında hiçbir şey umursamayan öfkeli bir deli. Ki deli kuvveti denen bir şey de var. :D

Diğer yandan ruhla denize şekil aldırmış demek Linlin'in gücü için çok az kalır bana göre. Kadın bir bulut parçasından, bir ateş huzmesinden; fırtınalar yaratıp ortalığı cehenneme çeviriyor.

Lufy, Kata'yı dövecek ve Mom düşecek. Olmaz demeyin, bu kadar saçma şey oluyorsa bu da olur.
Döver dövmez bilmem ama Luffy'nin onca sopaya rağmen hala Kata'yı yeneceğini düşünüyor bu belli Türkçesi çıkına daha bir netleşir.

Açıkçası pasta + çark ile kurtulmaları hoşuma gitmez bu saatten sonra. Onun için gemidekilerin yakalanmasını istemiyorum. Yakalanırsa Luffy'nin yenilme ihtimali artar. Ve pasta'ya ve sonrasında gelişecek olaylara kalır olay. AMa bu kadar sopa yedikten sonra pastaymış çarkmış içim acır açıkçası. Daha orduya yakalanmasını unutmamışken bu kadar sopa yiyip giderse Luffy adadan, çok üzülürüm.

Ama bununla birlikte daha önce de dedim. Dof dövüşü farklıydı o zaman ilk kez görüyorduk burada G4 ü daha sonra açıp normal bir şekilde dövüşürse döner verdiğim bölüm oylarını değiştiririm. Tabi kimsenin umurunda olmaz ama. Kendisine daha çok zararlı bir G4 modu, tek sıkımlık G4 modu ve ya farklı bir teknik yoksa kullanabilmesine rağmen normalde gördüğümüz bir şeyi kullanmıyorsa şu saate mantığıma oturtamam açıkçası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık