Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 880: Kaçma Şansı %0

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    210
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şans 0 ne demek ya, bari bize yapma Oda efendi. Hepimiz biliyoruz Lufy varsa hiçbir zaman 0 olmaz. Mom düşecek az kaldı.

Luffy nin bu duruma düşeceği basbaya ortadaydı.Brookta o dalgayı durduracak güç göremiyorum,jinbei daha makul brooktan ziyade,o da belki durdura bilir belki durduramaz, 3.cü biri çıkabilir jinbei dışında.

Bu arada bölümün gidişatına bakılırsa Marco gelmeyecek bizimkiler Marconun yanına Jinbei aracılığıyla gidecek.

Bence bizimkiler tsunamiyi yiyip denize düşecek.O balık adam,jinbe falan bir türlü bizimkileri kurtaracak.Bir dahaki bölüm luffy , katakuri karşısında varlık gösterecek ya da son sayfada belli edecek ama her türlü yenilecek.Bm bizimkilerin öldüğünü düşünerek şehire saldıracak.Bm korsanları vs Bm bekliyorum :D Sonra sanji falan gelir vs..Bakalım tutacak mı
Peki gemi? Hiç hasar almayacak mı? Bence forumun yarısı sırf Thousand Sunny olduğu için tsunaminin bir şekilde engelleneceğine inanıyor.

Tsunamiyi ne çok büyüttünüz arkadaşlar. Nami rotacı olduğu için panik yapıyor. Orada dümenci Jinbei var. Daha öncede buna benzer bir durumla karşılaşıp tsunami sayesinde Luffylerin Marineforda hızlıca ulaşmalarını sağlamıştı. Demek istediğim o tsunami bizimkilerin kaçışını engellemeyecek aksine hızlıca ilerlemeleri için bir kuvvet olacak.

Sanji vs yapmadan bu arcı bitirme sOda.
Peros'u alacak diyorum, bana inanmıyorsun.

Tsunamiyi ne çok büyüttünüz arkadaşlar. Nami rotacı olduğu için panik yapıyor. Orada dümenci Jinbei var. Daha öncede buna benzer bir durumla karşılaşıp tsunami sayesinde Luffylerin Marineforda hızlıca ulaşmalarını sağlamıştı. Demek istediğim o tsunami bizimkilerin kaçışını engellemeyecek aksine hızlıca ilerlemeleri için bir kuvvet olacak.
O tsunaminin üstünde Linlin var yalnız. :(

Luffy hiç dövüşmemiş halde bile olsa yani adaya ilk ayak bastığı gücünde olsa ,yinede katakuriyi alamaz,görmüyormusunuz luffy nin gücü yetmiyor.
O.da bur da yeni bir yetenek,yeni bir vites gösterirse saçmalığın daniskası olur,gösterecekse onu 10 küsür saat cracker dövüşünde göstermesi lazımdı,saklaması saçmalıktan ibaret olur,g5 açtığı düşünüyorum da açsa bile o bile yetersiz kalır bu vaziyette şuan luffy ölüden bir farkı yok ,g4 modu na geçse bile en güçlü vuruşunu atsa bile yenemez,g4 geçti diyelim en fazla 10 dk kalır bu yorgunlukta,bu bitkinlikte, o.da bence farklı bir şey yapacak hayırlısı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık