Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 880: Kaçma Şansı %0

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    210
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu dalga Beyazsakal'ın bilinçli ve belli bir kontrol içinde oluşturduğu tsunami değil, Linlin'in fütursuzca oluşturduğu bir dalga. Yani kuvvetten destek almak falan olmaz, hele de Linlin tepelerinde zebellah gibi dikilmişken.

Yüce efendiler, kadim varlıklar ve nicelerinin söylediği bir söz vardır.
Ben de tam kontrolsüz gücün, güç olmaktan çıkmış yıkıcılığından bahsediyordum. :(

Neden crackerde g5 açmadı diyen arkadaşlar bu Nasıl bir mantık ? G5 ten sonra gücü bitiyorsa ne yapabilir luffy adada ? G5 ile katayı yenerse kaçma ihtimalleri var demi şuan. Lakin crackeri g5 ile yense daha sanjiye ulaşcakta onla konuşcak kaçıcaklar bir sürü enerjiye ihtiyacı var veya dinlenicek pek bir Zaman'ı yok. Lakin son dövüşte açabilir elbet. Ha derseniz doffy de neden açmadı anlarım ama crackerde çok saçma olurdu

Neden crackerde g5 açmadı diyen arkadaşlar bu Nasıl bir mantık ? G5 ten sonra gücü bitiyorsa ne yapabilir luffy adada ? G5 ile katayı yenerse kaçma ihtimalleri var demi şuan. Lakin crackeri g5 ile yense daha sanjiye ulaşcakta onla konuşcak kaçıcaklar bir sürü enerjiye ihtiyacı var veya dinlenicek pek bir Zaman'ı yok. Lakin son dövüşte açabilir elbet. Ha derseniz doffy de neden açmadı anlarım ama crackerde çok saçma olurdu
Öyle diyorsun da dövüş 11 saat sürmüş. Tam olarak nasıl işliyor bilmiyoruz ama eğer G5 açsaydı bu sürenin çoğunu dinlenme-yenilenme ile harcayabilirdi. O zaman da Kata'ya daha hazır olurdu.

Bu dalga Beyazsakal'ın bilinçli ve belli bir kontrol içinde oluşturduğu tsunami değil, Linlin'in fütursuzca oluşturduğu bir dalga. Yani kuvvetten destek almak falan olmaz, hele de Linlin tepelerinde zebellah gibi dikilmişken.

Ben de tam kontrolsüz gücün, güç olmaktan çıkmış yıkıcılığından bahsediyordum. :(
LinLinin altında sürekli hareket eden şeker, şekerin altındada sürekli hareket eden dalga var ve bu dalganın deniz ile arasındaki yükseklik farkı epey fazla. LinLinin en tepede hareket eden şeker zemininin üstünde bu koşullar altında hiç bir şey olmadan durabileceğini sanmıyorum. Coup de bursta takla atmış bir kadın bu. İlla ki yer çekimine maruz kalacak.

Beyazsakalın oluşturduğu tsunamiyle arasında pek fark yok. Hatta Beyazsakalın oluşturduğu tsunami daha doğal olduğundan (gitgel ile oluştuğundan) gelen tsunaminin hızı ve gücü daha fazlaydı diye düşünüyorum. LinLin sadece denize ruh verip tsunami şeklini aldırmış. Ortada bir hız faktörü yok yani.

Çok saçma, herşey saçma. Yine sakız gibi sünüyor herşey. Sanji koklayarak malzemeleri ve yapılışını öğreniyor, saçma ve Toriko çakması. Sanji'den sonra Pudding de burun kongo kanamalı ateşini benimsedi, herşeye burnu kanıyor, alev alıyor, saçma, zorlama.

Herkes bu çocuğa vurabilecekse bu çocuğa niye k.haki verdin Oda bey, saçmalama. Artık her çöpe g2 g3 açıyor, normal yumruğundan kaçamayan yok zaten. G4 hala yetersiz. G5, g6, g7... daha ne kadar gidecek bu.

BM dalgaya ruh vermiş, çok saçma, aptalca, mümkün değil, seriye aykırı.

BM en güçsüz Yonkou, WB olsa şimdiye bitmişti Mugiler. Kaidou olsa yolda gelirken ölürlerdi. Shanks yardıma gelecek. Jinbei ölsün. Seri bitsin.

Herkes Katakuri'yi övmüş şaka gibi. Katakuri sapasağlam şekilde hiç bir handikabı olmadan dövüşüyor. Luffy'e bakalım.
-Cracker ile 11 saat dövüş, g4 modunda savaşıp çeşme gibi haki harca, Cracker'i adadan adaya uçur.
-Sanji'den bi sopa dayak ye(bilerek). Ağzın yüzün kan revan olsun.
-Aç susuz bi halde BM'nin ordusuna karşı tek başına savaş.
-BM'e karşı g4 açıp saldır(haras verememesi gayet normal)
-Katakuri'ye karşı savaş, onca saldırıya rağmen hala ayakta dur.

Arkadaş bu halde ki Katakuri Luffy'i şimdiye çoktan indirmesi gerekiyordu. Luffy'nin aldığı handikaplara bak. Demek ki Luffy sağlam bi halde olsa Katakuri adadan adaya uçan isimlerden olacak. Açık ve net. Bunlara bakıp Katakuri sanılandan güçsüzdür benim gözümde. Luffy'e saygım arttı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık