Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 880: Kaçma Şansı %0

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    210
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Döver dövmez bilmem ama Luffy'nin onca sopaya rağmen hala Kata'yı yeneceğini düşünüyor bu belli Türkçesi çıkına daha bir netleşir.

Açıkçası pasta + çark ile kurtulmaları hoşuma gitmez bu saatten sonra. Onun için gemidekilerin yakalanmasını istemiyorum. Yakalanırsa Luffy'nin yenilme ihtimali artar. Ve pasta'ya ve sonrasında gelişecek olaylara kalır olay. AMa bu kadar sopa yedikten sonra pastaymış çarkmış içim acır açıkçası. Daha orduya yakalanmasını unutmamışken bu kadar sopa yiyip giderse Luffy adadan, çok üzülürüm.

Ama bununla birlikte daha önce de dedim. Dof dövüşü farklıydı o zaman ilk kez görüyorduk burada G4 ü daha sonra açıp normal bir şekilde dövüşürse döner verdiğim bölüm oylarını değiştiririm. Tabi kimsenin umurunda olmaz ama. Kendisine daha çok zararlı bir G4 modu, tek sıkımlık G4 modu ve ya farklı bir teknik yoksa kullanabilmesine rağmen normalde gördüğümüz bir şeyi kullanmıyorsa şu saate mantığıma oturtamam açıkçası.
Lufy akıllı çocuk şimdilik sadece oyalıyor, rakibin gardını düşürmesi için oyun kürüyor. Büyük ihtimal indirecek gücü var ama kendi de tükenecektir bu yüzden bekliyordur. Kaybeden Lufy ölür yoksa. Bu çocuk ölmeye gelmedi ya. Dayak yerken plan kuruyordur ya da rakibine alışıyordur. Bilerek kendini ezdiriyor.

Linlin'in düşmesinin 2 ihtimali olduğunu düşünüyorum: 1- dalganın iştah kabartacağı bir şey çıkması lazım, Pro'da olduğu gibi. 2- O dalgaya Jinbei'nin müdahale etmesi lazım. Yoksa dalganın kuvvetinden destek alıp yolculuk edelim işi olmaz gibime geliyor.

Beyazsakal'ın öfkelenene kadar gücünü dengeli kullandığını hatırlıyorum ben. Ki Teach gurayı ele geçirince nasıl ortalığı birbirine katmıştı. Linlin ise şu an pasta dışında hiçbir şey umursamayan öfkeli bir deli. Ki deli kuvveti denen bir şey de var. :D

Diğer yandan ruhla denize şekil aldırmış demek Linlin'in gücü için çok az kalır bana göre. Kadın bir bulut parçasından, bir ateş huzmesinden; fırtınalar yaratıp ortalığı cehenneme çeviriyor.
Ace idam sehpasında duruyor diye adam gücünü kullanmaktan sakındı zaten. Tüm gücüyle dövüşseydi kendi oğullarıda zarar görürdü çünkü. Ama bunun benim dediğim tsunami ile alakası yok. :D

Katakuri çöp len
Dof > BM len
BM kim len
Luffy tekler len
Sanji Katakuri'yi alır len
Luffy G5 aççak len
2 yıl eğitim len
İrade gücü len
Kaido'yu alacak len
Serinin %65i bitti len

Lufy akıllı çocuk şimdilik sadece oyalıyor, rakibin gardını düşürmesi için oyun kürüyor. Büyük ihtimal indirecek gücü var ama kendi de tükenecektir bu yüzden bekliyordur. Kaybeden Lufy ölür yoksa. Bu çocuk ölmeye gelmedi ya. Dayak yerken plan kuruyordur ya da rakibine alışıyordur. Bilerek kendini ezdiriyor.
Valla bilerek ezdiriyor gibi gelmiyor hocam baya baya eziyor çocuğu. Ama bu Kata'ya odaklanmama izin verin vs. cümlesi geçiyorsa kafasında bir şeyler olduğu anlamına gelir. Açıkçası normalde bir bölüm daha dayak yemesi Luffy'nin alacağı ihtimalini arttırırdı bana göre. Ama BM işleri bozuyor net bir şeyler söylemek zor. Bakalım inşallah hayal kırıklığına uğratmaz Luffy

Tahminim Luffy G4 açacak veya G5 açıp Katakuriyi tekleyecek ama G5 yada benzeri yeni bir güç açacaksa o gücün bir çeşit yan etkisi olmalı ki şu ana kadar kullanmaması mantığa otursun. G5 olursa büyük ihtimalle haki ile ilgili olacak ve yine büyük ihtimalle Kral Hakisinin kullanımı ile ilgili bir şeyler olabilir.

Bunun dışında şu tsunami olayında Jinbei araya girebilir. Hordy balık adam karatesi ile köpek balığı şeklinde su atıyordu. Değişik hareketleri vardı ki bu adam teknik olarak zayıftı. Balık Adam karatesinin en uç hali Avatar da ki su bükme gibi olabilir. Belki Jinbei bilmediğimiz bir teknik kullanıp Tsunamiyi durdurur hatta Big Mom'u batırır. Birilerinin olaya dahil olması da gayet olası. Aokijinin adı geçmiş. Dayak yiyen Şeker Kumandanı veya başka bir süpernova olabilir. Hatta daha uçarsak WB tayfasından birileride olabilir. Bir ihtimal Brook suyun üstünde gitme ve ruhlara zarar verme gücünü kullanıp o dalgaya saldırabilir. Kim bilir belki oda gizli bir teknik falan açar. Bunlar dışında tayfanın ölmemesi için tek çözüm yukarıda dediğim G5 kalıyor gibi.
Benim okuduğum one piece de 1v1 de hiçkimse katakuriyi tekleyemez

Kata soğan ezmeye devam ediyor :at:
BM sonunda sörf yaptı helal lan :/. Jinbei aklını alır o tsunaminin
Zoro lazım ağa bu nedir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık