Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 879: Koca Ana'nın Üç Tatlı Komutanı'ndan Biri, Katakuri

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    204
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Farkettiyseniz katakuri luffy nin üzerine saldırmıyor. Luffy nin saldırmasını bekleyip luffy nin bütün saldırılarının 2-3 kat güçlüsüyle cevap veriyor. Katakuri luffy ye ders niteliğinde bir dövüş çıkarıyor.

Zaten brookun dediği gibi “keşke daha güçlü olsaydık” bu zaten 2.bir antrenmanın habercisi.

Luffy, bu dövüşte meyve ile bir yere gelemeyeceğini anlayacak ve Kral Hakisi'nin bir kişide nasıl üstünlük sağladığını bu dövüşte izleyeceğiz gibi. Eğer farklı biçimlerde kral hakisi kullanmayı görürsek(Luffy Öğrenirse) o zaman korsan kral olmaya koşarak yaklaşır ana karakterimiz. 2 yıl eğitimden sonra Luffy, Doflamingo'ya kadar kendi ayarında bir rakiple karşılaşmadı. Dofflamingo'ya Haki üzerinden üstünlük sağlayamadı çünkü o da kral haki kullanıyordu. Meyve formu üstünlüğü sayesinde yendi Doflamingo'yu. Bu kez tam tersi. Meyve olarak aynılar, Luffy meyvesi ile üstünlük kuramaz. Bu kez de haki ile ilerleyecek diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Bu seri Shonen olsa bile, kendi içinde bir tutarlılığı var. One Piece'te hiçbir zaman Luffy'ye havadan güç gelmedi rakiplerini indirmesi için. İman gücü denen yerlere bakalım;

Lucci ile olan dövüşünde Lucci de ağır yaralı haldeydi, özellikle bacakları tutmuyordu. Luffy de son bir güçlü saldırı ile işini bitirdi. Kimse buna şaşırmadı, çünkü mantıklıydı.

Moriah ile olan dövüşünde tayfasından yardım aldı, daha sonra da içine aldığı gölgeleri kontrol edemeyen Moriah'ı pek zorlanmadan devirdi. Kimse buna şaşırmadı, çünkü mantıklıydı.

Sentomaru ve Borsalino'ya gücünün yetmeyeceğini anladığı anda tayfasına kaçmalarını söyledi, kazanmak için en ufak bir şansları bile yoktu. Kimse buna şaşırmadı, çünkü mantıklıydı.

Yanında iki eski Shichibukai ve tonla güçlü mahkum olmasına rağmen Magellan'dan kaçtı. Zira adamın son aldığı formu Impel Down'ı yıkacak güçteydi. Kimse buna şaşırmadı, çünkü mantıklıydı.

Doflamingo'ya karşı yaptığı dövüşte kendisi yıprandı, fakat Doflamingo'yu da yıprattı. Az biraz toplayabildiği Haki gücü ile varını yoğunu ortaya koydu ve Doflamingo'yu yendi. Bundan önde Doflamingo zaten bayağı hasar almıştı, o yüzden yenilmesi kimseyi şaşırtmadı, çünkü mantıklıydı.

Karşısında sonsuz sayıda bisküvi üretebilen Cracker'a karşı kaçak dövüşmek zorunda kaldı. Kendi gücünün bir sınırı vardı, Nami'den yardım alarak bir şekilde Cracker'ı alt etti. Kimse buna şaşırmadı, çünkü mantıklıydı.

Katakuri'ye karşı elinde hiçbir şey yok. Yardım alacağı birisi yok. Karşı koyacak enerjisi yok. Haki gücü sağlam olduğu zamankine göre çok az. Katakuri hiç darbe almamış, duvar gibi karşısında duruyor. Şimdiye kadar sadece Luffy'nin saldırılarını taklit etti ve kendi stilini göstermedi. Şimdi havadan bir güç gelir de, Luffy bu adamı alırsa herkes şaşırır ve tepki gösterir. Çünkü mantıksız. Serinin dinamiklerine bile ters bir durum olur. Luffy'nin karşısındaki adam sıradan birisi değil, gördüğümüz en yüksek ödüle, tek özel tür Paramecia meyveye ve geleceği görebilecek kadar sağlam bir Kenbunshoku Haki gücüne sahip. Bunun karşısına çıkardığın Luffy'nin hiçbir şeyi yok sayılır şu an. Tüm kredisini bitirdi demek yanlış olmaz. Ayna Dünyası içindeki dövüşte de Luffy bu yüzden hiçbir varlık gösteremedi. Katakuri resmen yerden yere vurdu Luffy'yi ve sen bunu rakip tartmak olarak görüyorsun. Benim takıldığım asıl nokta bu. Rakip böyle tartılmaz. Nasılını merak ediyorsan, Lucci ve Doflamingo dövüşlerine bakabilirsin.
Sadece sapka cikariyorum ancak bu kadar guzel anlatilabilirdi :sapkali:

Bu dövüş Luffy bir şeyler yapmadan bitmez. Savaş bitmez düşüncesindeyim biterse Luffy kazanamaz diyorum ama dövüş yarım kaldığında kimse Luffy varlık gösteremedi demeyecektir (Diyemeyecektir.) .

Luffy su an bir ucuncu komutan gucune gelebildi mi o bile mechulken Kata’yi ustelik bu halde almasi iyimserligin otesinde olur. G4’e gecip en iyi saldirisiyla vuracak ve Kata da cok etki yapmadigini gorup Brooklar gibi guclenmesi gerektigini anlayacak. Kata onu BM’nin onune atacak. Bu arada BM Namilerin pesinde Sanjilerin bulundugu adaya gidecek. Tam onlari harcayacakken ya da Pero bunlara darbe indirecekken Sanji’den bir sov gelebilir ve pasta da BM’ye yedirilir. BM buna karsilik kucuk bir ihtimal de olsa oldurmek yerine isi carka birakabilir. Luffy’den omur gidecek, Sanji ya da Brook’a BM tarafindan el konulabilir. Diger senaryoda, Namiler koseye sikistirilir Sanji pastayi verip Namilerle kacarlar. BM pastayi bitirip kendine gelir. Luffy’e Sanji’nin yaptigina karsilik sadece cark cevrilir. Omurden gider falan.
Luffy’de beyin olsa Brulee’yu oldurur, en azindan disariya atilir kacma firsati olur.

Bakın beyler sizce g4 gören Katakuri sizce boşuna mı ben senin yapabileceğin her şeyi yapabilirim diyor boşuna g4 yapamaz demeyin yapar.

Bakın beyler sizce g4 gören Katakuri sizce boşuna mı ben senin yapabileceğin her şeyi yapabilirim diyor boşuna g4 yapamaz demeyin yapar.
Kaslarını şişirip hakiyi vücuduna mı dağıtacak? Lastik haliyle Luffy yumruğu geriyor. Mantıken nasıl yapacak G4 tam lastik özelliğine sahip. Aynısını yapamaz anca mochi ile ona benzer karşı koyabileceği bir teknik yapar.

Luffy 4. vitesin başka formunu cıkarıp bişekilde kazanır.

BM yenilmez duruyor Kaido bunun daha kötüsü bir ark sonra nasıl Kaido'yu alacak Oda acaba nasıl işlicek cok merak konusu cok farklılar cok öteler resmen.

İmparator'lar acık ara serinin güc zirvesi BM tek başına 3 Amirali (Kuzan,Kizaru,Fuji) alır buna kesin emin oldum.
Hocam ne yaptın:(Saygılar.

şimdi luffyden sonra en umut vaat eden kiddi. Kid babaya denk geldiği için iptal oldu, luffyye anaya geldiği için. Şimdi güç dengesi için; 3 nova 1yonkouya çizik atamazken, bizim luffy yanındaki çöplerle bir sağkol edebiliyor mu? Bence hayır. Ama gelişmek için bu karşılaşma zaten şarttı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık