Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 879: Koca Ana'nın Üç Tatlı Komutanı'ndan Biri, Katakuri

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    204
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
son zamanlarda bolca bomba patlıyor. Bombaları iyi idrak edebilmek adına iyi bir video. Ayrıca Yonkou gücü amiral gücü ve 1. Komutan güçlerini bu bomba skalasına göre yapabiliriz. :):at:

Kaslarını şişirip hakiyi vücuduna mı dağıtacak? Lastik haliyle Luffy yumruğu geriyor. Mantıken nasıl yapacak G4 tam lastik özelliğine sahip. Aynısını yapamaz anca mochi ile ona benzer karşı koyabileceği bir teknik yapar.
Zaten gerek yok. Luffy haki ile vucudunu kaplamasina ragmen vucudunun lastik ozelligi duruyor ve ucabiliyor. Kata mochi zaten logia savunmasina sahip. Vucudunu haki ile kaplamasina gerek yok. KKG falan yapabilir. Yumruk yapar haki ile kaplar. G4’te iken itebiliyor ayrica. Kata’yi itse bile yumrugu Doftaki etkiyi falan yapmaz sanmiyorum. Bir dahaki bolum gorecegimizi umuyorum bunu.

Bence luffy meyve yeteneğinden çok haki yeteneğini kullanacak.Luffy ne yapsa kata aynı şekilde karşılık veriyor hemde misliyle.Lastik saldırılarıyla hiçbirşey yapamayacağını gördü.Eğer g4 kullanırsa kata'nın aynı şekilde saldıracağını tahmin edecek ve kullanmayacak.G4 bittiği anda luffy pert oluyor zaten.O yüzden g4 kullanarak riske atmaz kendini.Kata'nın en güçlü yeteneği kenbunshoku haki olduğundan onun yeteneği üzerinden saldıracak.Bir önceki bölümün sonunda "Who will decide the future? şeklinde yazı vardı.Bu zamana kadar en iyi kenbunshoku haki kapışması görebiliriz sonraki bölümlerde.
Ayrıca kata meyve üstünlüğünden bahsediyor.Aynı akainu'un ace'e söylediği gibi.

Son düzenleme:
Luffy'i klasik Rocky Balboa'ya benzetiyorum artık. O da adete kum torbası gibi boyuna darbe yer, resmen şamar oğlanına dönerdi ama bir şekilde zorlardı veya kazanırdı.
ahahah geçen dediğim muhabbet galiba öyle olacak yine :D

Bir flashback canlanabilir bu haldeyken Luffy de...
Sonra Haki ile patlar duvardan çıkar tüm adamlar yere yığılır. Kata ile kalırlar sonrası Eye of The Tiger...

Luffy, Katakuri'ye yaptığı gibi daha önce sadece bir kez bir başkasına kafa kafaya dövüş teklif etti, o da Kuzan'a karşıydı. Dövüşün nasıl bittiğini biliyorsunuz.

Bazı arkadaşlar hala lütfü için meyve uyandıracak diye söylemde bulunuyor. Acaba?
Sorum şöyle olacak....
Ayna dünyası zaten meyve ile yaratılmış bir ortam. Acaba bu ortamda meyve uyandırmak olabilirmi? Yada uyandırmayı başarabilirse ozaman punk hazard daki gibi bir durum söz konusu olurmu ?

Bazı arkadaşlar hala lütfü için meyve uyandıracak diye söylemde bulunuyor. Acaba?
Sorum şöyle olacak....
Ayna dünyası zaten meyve ile yaratılmış bir ortam. Acaba bu ortamda meyve uyandırmak olabilirmi? Yada uyandırmayı başarabilirse ozaman punk hazard daki gibi bir durum söz konusu olurmu ?
Punk Hazard'daki durum ne anlamadım ben?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık