Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 879: Koca Ana'nın Üç Tatlı Komutanı'ndan Biri, Katakuri

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    204
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffynin Katakuriyle dövüşmesi aslında kendisi için bayağı iyi. Direk üst seviyesiyle dövüşüyor. Nasıl g2'yi cp9'dan görüp geliştirdi burda da katanın iyi hareketlerini alabilir.

Belki de kata luffden g4 ü görüp kendini geliştirir belli mi olur :ehe:
şaka ama manga tarihinde ki en plot twist şey olur bu :D

Bu seri Shonen olsa bile, kendi içinde bir tutarlılığı var. One Piece'te hiçbir zaman Luffy'ye havadan güç gelmedi rakiplerini indirmesi için. İman gücü denen yerlere bakalım;

Lucci ile olan dövüşünde Lucci de ağır yaralı haldeydi, özellikle bacakları tutmuyordu. Luffy de son bir güçlü saldırı ile işini bitirdi. Kimse buna şaşırmadı, çünkü mantıklıydı.

Moriah ile olan dövüşünde tayfasından yardım aldı, daha sonra da içine aldığı gölgeleri kontrol edemeyen Moriah'ı pek zorlanmadan devirdi. Kimse buna şaşırmadı, çünkü mantıklıydı.

Sentomaru ve Borsalino'ya gücünün yetmeyeceğini anladığı anda tayfasına kaçmalarını söyledi, kazanmak için en ufak bir şansları bile yoktu. Kimse buna şaşırmadı, çünkü mantıklıydı.

Yanında iki eski Shichibukai ve tonla güçlü mahkum olmasına rağmen Magellan'dan kaçtı. Zira adamın son aldığı formu Impel Down'ı yıkacak güçteydi. Kimse buna şaşırmadı, çünkü mantıklıydı.

Doflamingo'ya karşı yaptığı dövüşte kendisi yıprandı, fakat Doflamingo'yu da yıprattı. Az biraz toplayabildiği Haki gücü ile varını yoğunu ortaya koydu ve Doflamingo'yu yendi. Bundan önde Doflamingo zaten bayağı hasar almıştı, o yüzden yenilmesi kimseyi şaşırtmadı, çünkü mantıklıydı.

Karşısında sonsuz sayıda bisküvi üretebilen Cracker'a karşı kaçak dövüşmek zorunda kaldı. Kendi gücünün bir sınırı vardı, Nami'den yardım alarak bir şekilde Cracker'ı alt etti. Kimse buna şaşırmadı, çünkü mantıklıydı.

Katakuri'ye karşı elinde hiçbir şey yok. Yardım alacağı birisi yok. Karşı koyacak enerjisi yok. Haki gücü sağlam olduğu zamankine göre çok az. Katakuri hiç darbe almamış, duvar gibi karşısında duruyor. Şimdiye kadar sadece Luffy'nin saldırılarını taklit etti ve kendi stilini göstermedi. Şimdi havadan bir güç gelir de, Luffy bu adamı alırsa herkes şaşırır ve tepki gösterir. Çünkü mantıksız. Serinin dinamiklerine bile ters bir durum olur. Luffy'nin karşısındaki adam sıradan birisi değil, gördüğümüz en yüksek ödüle, tek özel tür Paramecia meyveye ve geleceği görebilecek kadar sağlam bir Kenbunshoku Haki gücüne sahip. Bunun karşısına çıkardığın Luffy'nin hiçbir şeyi yok sayılır şu an. Tüm kredisini bitirdi demek yanlış olmaz. Ayna Dünyası içindeki dövüşte de Luffy bu yüzden hiçbir varlık gösteremedi. Katakuri resmen yerden yere vurdu Luffy'yi ve sen bunu rakip tartmak olarak görüyorsun. Benim takıldığım asıl nokta bu. Rakip böyle tartılmaz. Nasılını merak ediyorsan, Lucci ve Doflamingo dövüşlerine bakabilirsin.
Kaido' u indirmeye giden ekibin neredeyse kafa adamı diebileceğimiz bir Luffy tam olarak nerede power up alacak o halde. Sadece soruyorum? O dövüş bu dövüş değilse o dövüş nasıl bir dövüş olacak, zamanlaması nasıl olacak ve ya nerede olacak? Çünkü hali hazırda buradan kurtulmalarının akabinde Kaido' ya gidecekler

Kaido' u indirmeye giden ekibin neredeyse kafa adamı diebileceğimiz bir Luffy tam olarak nerede power up alacak o halde. Sadece soruyorum? O dövüş bu dövüş değilse o dövüş nasıl bir dövüş olacak, zamanlaması nasıl olacak ve ya nerede olacak? Çünkü hali hazırda buradan kurtulmalarının akabinde Kaido' ya gidecekler
Krala hemen öyle ulaşamazsın - Marco

Kaido'ya varana kadar karşılarına kimler çıkacaktır kim bilir.

Luffy, Kaido'nun tayfasından en az 2 karakterle dövüşüp onları geçmeden Kaido ile dövüşemez.

Yolda neler olacağını bilmiyoruz. Burdan çıkar çıkmaz direkt Kaido'nun karşısına mi dikilecekler sanıyorsun?

Wano müttefik dolu olacak, birkaç süpernova hikayeye dahil olacak, ama burada yoldan geçerken Koca Ana komutanlarının yarısı harcanacak? Tabi siz de haklısınız arkadaş daha ne diyelim? Kaido ile karşılaşmanın Wano'da olacağı kesin mi? Belki sadece birkaç komutan ve tümeni var Kaido'nun Wano'da. Kaido belki Wano sonrası bir senaryodur.

Elimizdeki verilere göre konuşalım, 100 bölüm sonra olma olasılığı olan şeylerle değil.

Perospero da fena degil bence. Kotu adam gibi kotu adam. Meyvesi basarili. Tarzi tipi jokere benziyor.

Birde arcla alakali degil ama zoro nun kapali goz mihawk in goz gibi olabilir mi ? Aklima gelmisken sorayim sonra unutuyorum.

Yolda neler olacağını bilmiyoruz. Burdan çıkar çıkmaz direkt Kaido'nun karşısına mi dikilecekler sanıyorsun?
Big Mom' un karşına dikildiler. Kaido' nun da karşına dikilebilirler. Burdan çıktıktan sonra sanırımı Wano' ya geçecekler ki orası Zoro' nun parlayacağı bir ada olacaktır diye düşünüyorum. Bir de Big Mom karşına bu kadar hızlı dikilmeleri serinin de daha büyük bir ivme kazandığını gösteriyor. Bazı gelişmeler çok daha hızlı yaşanıyor. Bir diğer mesele, yeni dünyaya girişleri ile beraber Luffy' nin artık kimseye yenilmeyeceğinin daha güçlü işlenmesi durumu. Kata' yı indiremese bile karşısında yenilmemeli die düşünüyorum. En azından bir powe up kopartmalı :)

Big Mom' un karşına dikildiler. Kaido' nun da karşına dikilebilirler. Burdan çıktıktan sonra sanırımı Wano' ya geçecekler ki orası Zoro' nun parlayacağı bir ada olacaktır diye düşünüyorum. Bir de Big Mom karşına bu kadar hızlı dikilmeleri serinin de daha büyük bir ivme kazandığını gösteriyor. Bazı gelişmeler çok daha hızlı yaşanıyor. Bir diğer mesele, yeni dünyaya girişleri ile beraber Luffy' nin artık kimseye yenilmeyeceğinin daha güçlü işlenmesi durumu. Kata' yı indiremese bile karşısında yenilmemeli die düşünüyorum. En azından bir powe up kopartmalı :)
Koca Ana'nın karşısına savaşmak için çıkmadılar, savaşmaya bile çalışmadılar. Kaido'yu ise devirmek gibi bir planları var. Koca Ana ile kapışacak olsalar, Cracker'dan daha fazlasını görürdük yolda.

Ah aaaah bu adada sanji parlayacaktı güya yani zoro konusunda fazla ümitlenme bence çünkü E.oda ters köşe de master yapmış biri.

Luffy nin Kata ya karşı galip gelebilmesini sağlayacak tek şey conqueror haki ve onun bilinmeyen bir gücü olabilir. Hız , güç ve gözlem hakisi katada bir başka güzel duruyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık