Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 868 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk gelip adayı düğün pastası misali ikiye bölecek. Ne kadar ironik değil mi ? :)

Ben g4 sınırlı olduğu için sağlam haline yetmez yetmez diyordum. Hem bu yüzden hem de Bege'nin de bir katkısı olsun diye böyle bir yol izlendiğini düşünmüştüm. Ama katkısı olmadı. Yani Luffy bir şeyler üretecek. Bir sekil haki patlaması yasar da g4'ü mü uzatır yoksa g5 falan mı açar bilmem. Ama muhtemelen tek devirecek.

Vay anasını güç düşüşü olmadı. Füzelerin en fazla güç düşüreceğini düşünüyordum. O da olmadı.

Düşmez diyenler gaza gelmiş. Halbuki düşmesi daha da kesinleşti. Ayna gitti. Kale ile falan korunamazsın. Kaçmak BAA yıkılacak demek. Baratie tehlikede, Kamabakka tehlikede demek. Zeff'i, Neptün'ü ve İvankov'u falan pasta süsü yapar.

Güçten düşmemiş halini devirecekler. Enies Lobby oldu burası. İnanılmaz atlamalar olacak.

Mom-Lucci vs Luffy
Kaku-Katakuri vs Sanji
Smoothie-Jyabura vs Jinbe

Gerisi Germa, Pedro ve bizimkilerin işi.
İmkanı yok. Mom ile Lucci'yi aynı kıstasa koymak da bilemedim.

Kadın ciddi ciddi yemiş herkesi. Kaleyi de yemesin bu? :D Bana düşmez gibi geliyor. Mom ve Katakuri çok sıkıntılı, hiçbir şey yapmamış olsa da Smoothie var. Diğerlerini saymıyorum bile. Ayrıca tayfa ayrıyken Yonko düşmesi de saçma geliyor. Big Mom düşmez, BAA yıkılır ve Madam Shirley'in kehaneti gerçekleşir. Ayrıca üzgünüm ama Luffy Big Mom'ı tek başına alamaz. Öyle bir dünya yok. :(

İmkanı yok. Mom ile Lucci'yi aynı kıstasa koymak da bilemedim.

Kim tahmin ediyordu Lucci'nin yenilecegini Kadir? Blueno'yu aşamayan Sanji'nin Jyabura'yı devirecegini? Luffy'nin Croco'yu yenecegini?

Aynı hesap olacak. Beklenmeyen gerçekleşecek. Olmamış şey gibi konuşmanın ne manası var? Ben Mom'ın özelliklerine bakınca olmaz dediğim tek şey Luffy'nin g4 süresi ama bir şekilde halledilecek. Düşmeme ihtimali yok. Yardım edecek adam da yok. Kendi göbek bağlarını kendileri kesecekler.

O Oven'ı, Diafuku'yu falan Germa alacak.

Bu olaya sebep olacak ne olmuş olabilir diye baktım ki ne göreyim :ehe:

Öteki gözüme de ben sapladım :D
Aman Rinnegansız olan gözüne saplasaydın. Luffy 1v1 de Yonkou alacak güce ulaştıysa zaten seri Balıkadam adasında bitmiş. Biz boşuna izliyormuşuz. Rayleigh'in 2 yıl eğittiği Yonkou indiriyor. Kumar parasını çıkartır Rayleigh bu sayede.

Aman Rinnegansız olan gözüne saplasaydın. Luffy 1v1 de Yonkou alacak güce ulaştıysa zaten seri Balıkadam adasında bitmiş. Biz boşuna izliyormuşuz. Rayleigh'in 2 yıl eğittiği Yonkou indiriyor. Kumar parasını çıkartır Rayleigh bu sayede.
İki yıl eğitimi boşuna mı aldı ? Yonkou da indiremeyecekse köyüne dönsün :hhh:

Hem Rayleigh g8'e kadar çıkarmıştır Luffy'yi. Rayleigh diyorsun, Luffy diyorsunnnn eeeeeyyy gafilll :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık