Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 868 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Organ denilen gatlingin gücünü falan bazı arkadaşların ufak beyinleri algılayamıyor. Ee tabi o gatling Cracker'e ulaşamayınca anlaşılamadı. Dof'a da cakmadı. Halbuki Cracker ortalama bir hamlede pert oldu. Katakuri, Cracker, Dof gibi adamlar organ yedi mi kalkamazlar. Siz cidden g4'ün gücünü anlamamıssınız. Ama burada gatlingi mutlaka kullanacaktır. Tek vuruslarla zayıflatıp Lucci'ye yaptığı gibi gatling ile bitirecek.
Aman Rinnegansız olan gözüne saplasaydın. Luffy 1v1 de Yonkou alacak güce ulaştıysa zaten seri Balıkadam adasında bitmiş. Biz boşuna izliyormuşuz. Rayleigh'in 2 yıl eğittiği Yonkou indiriyor. Kumar parasını çıkartır Rayleigh bu sayede.
Sen bence bırak. Düşmesini bekleme. Zira serideki zaman algısından haberin yok. Bu adam en fazla bir seneye KK olacak farkında mısın? Yani üç senede KK olması garip gelmiyorken iki senede yonko devirmesi geliyorsa, bırak. Bu adamların diğerleri gibi otuz seneye ihtiyaç duymadıklarını anlamamıssan, bırak.

Kadın ciddi ciddi yemiş herkesi. Kaleyi de yemesin bu? :D Bana düşmez gibi geliyor. Mom ve Katakuri çok sıkıntılı, hiçbir şey yapmamış olsa da Smoothie var. Diğerlerini saymıyorum bile. Ayrıca tayfa ayrıyken Yonko düşmesi de saçma geliyor. Big Mom düşmez, BAA yıkılır ve Madam Shirley'in kehaneti gerçekleşir. Ayrıca üzgünüm ama Luffy Big Mom'ı tek başına alamaz. Öyle bir dünya yok. :(
Chopper ı yedirsinler. 2 şeytan meyvesi olunca kendinden patlat ve ölür Mom.

Hem de saçma bi tayfadan kurtulurlar; yer açılır :ehe:

Organ denilen gatlingin gücünü falan bazı arkadaşların ufak beyinleri algılayamıyor. Ee tabi o gatling Cracker'e ulaşamayınca anlaşılamadı. Dof'a da cakmadı. Halbuki Cracker ortalama bir hamlede pert oldu. Katakuri, Cracker, Dof gibi adamlar organ yedi mi kalkamazlar. Siz cidden g4'ün gücünü anlamamıssınız. Ama burada gatlingi mutlaka kullanacaktır. Tek vuruslarla zayıflatıp Lucci'ye yaptığı gibi gatling ile bitirecek.

Sen bence bırak. Düşmesini bekleme. Zira serideki zaman algısından haberin yok. Bu adam en fazla bir seneye KK olacak farkında mısın? Yani üç senede KK olması garip gelmiyorken iki senede yonko devirmesi geliyorsa, bırak. Bu adamlar diğerleri gibi otuz seneye ihtiyaç duymadıklarını anlamamıssan, bırak.
Açıkçası bir zaman atlaması daha bekleyenlerdenim. Yani ne 1 yıl sonra nede 3 yıl sonra KK olmasını bekliyorum. Ciddi ciddi Luffy çıkıp BM ile 1v1 atıp kazanacak diyorsun. Lucci ile BM'i bir tutuyorsun? Savunman da gatling atarsa bitirir. Bende diyorum ki, Luffy de tek başına yonkou indirecek bir güç şuan varsa, Kaido'ya direk yürüsünler? Bin bir türlü ittifak ve zımbırtıya ne gerek var? Bir gatling Kaido'ya, bir tane de BB'ye bitti işte seri mis gibi.

Luffy 1v1 yonkou indiriyorken(!) alem Wano'ya akıyor. Allah Allah, neden acaba :)

Ruh meyvesi Linlin'den ayrılmadığı sürece o iş olmaz. Ki o zaman bile olmaz ya hani yersen.

Açıkçası bir zaman atlaması daha bekleyenlerdenim. Yani ne 1 yıl sonra nede 3 yıl sonra KK olmasını bekliyorum. Ciddi ciddi Luffy çıkıp BM ile 1v1 atıp kazanacak diyorsun. Lucci ile BM'i bir tutuyorsun? Savunman da gatling atarsa bitirir. Bende diyorum ki, Luffy de tek başına yonkou indirecek bir güç şuan varsa, Kaido'ya direk yürüsünler? Bin bir türlü ittifak ve zımbırtıya ne gerek var? Bir gatling Kaido'ya, bir tane de BB'ye bitti işte seri mis gibi.
İyi de onlar belirsiz. Marco ya Neko tarafından bulunamadan Wevıl tarafından pert edilirse? Shogun'un tarafını biliyor musun? Amiral seviyesi bekleyen çok. Ee emrinde de Vista, Jozu, Neko ayarı birkaç adamı varsa? Oradaki savaş çok daha büyük, Kaido'nun deyimiyle "Yüzyılın savaşı" olacak. O bakımdan toplanmaları normal. Bir de fark belirgin olacaktır. Haa Kaido başkaymış diyecektir herkes. Ben Mom'ı amiral üstü görmüyorum. Kaido ise net amiral üstü, unvanıyla tescilli. Yani durumlar farklı.

Atlama olsa bile otuz sene olmayacak, bir-iki sene olacak. Yani her türlü çok hızlı ilerliyorlar. Ki atlama da gorunmuyor zaten direkt Kaido tarafına gidecekler.

Olaylara baktığında düsmemesinin mantıksal açıdan çok boşluk bırakacağını, anlasma yolunun da olmadığını görürsün. Denizciler falan da düşük ihtimal geldiğinden savaşı düşündüm. Tam manasıyla makul olduğunu da söylemedim zaten dikkat ettiysen. Enies Lobby'deki atlamalar saçma geldi. Ama oldu. Ben de olana göre yorumladım. Bir daha neden olmasın? Çıkar başka yol da görünmüyor.

Phoenix çok da mantıksız şeyler söylemiyor.

Lucci ve ekibi bizimkilerden 10000000000 kat güçlüydü. Sonra 50 bölüm sonra bizimkiler dövdü. Ha olur mu olmaz mı bilmem de bu mantığı buraya uygulamış işte.

BM çok aşırı kuvvetli yahu. Umarım zaiyat verilmeden kaçabilirler.. Zira tüm plan şu anda tersine dönmüş durumda. Saldığı Kral Haki bile çok fena aman tanrım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık