Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 868 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Serinin zirvesi Shanks reyizdir!! Hiç kimse Shanks'ı indiremez!! Oda, Zoro'dan önce Shanks'ı seviyor. Zira kendisi. Shanks ölecek olsa 7 kilo ağlar bence. :oleyo:

Başından beri Akainu'nun rahat durmayacağını düşünüyorum, adam mutlak adaleti temsil ediyor ve ne yapıp edip korsanlığı bitirmek istiyor. Bu yüzden Big Mom'ı düşürecek olan denizciler olabilir.

Bence olaya denizciler müdahil olacaksa eğer Ryokugyu gelsin. Hiç olmazsa fırsattan istifade onu da görmüş merakımızı dindirmiş oluruz. :D Acaba adalet anlayışı nasıl, Okama falan yapmaz herhalde demi. :( Kadın olsa da olur ya. Hem Denizcilerde dişe dokunur bir güçlü kadın görmek şart.

Kehanette gördüğümüz balık adam adasının yıkılma olayı büyük ihtimal Big Mom tarafından gerçekleştirilecek o yüzden bu arc Big Mom düşmez. Hele birde Jinbei tayfaya katılmadan ölürse onun mirası için adayı Luffy kurtaracak.

Mom da durdurur. Ama dediğim gibi çok makul diğer rakiplere göre. Kokalı hali çok daha serttir. Hantal ama darbeye kafa atabilecek birisi. Ama dediğim gibi KG işlemeyen canavar varken Luffy sağ çıkmakla kalmadı, o adanın kralı oldu. Boşuna cizilmedi o sahne. O canavarı Mom gibi düşün. Belki KG işlemez ama ona göre bır şeyler üretmiş adam ki yenmiş. Düşün ondan güçlü 500 canavar vardı. KKG işlemeyen canavar olması da muhtemel. Yani Luffy'nin çok daha sağlam teknikleri olması kuvvetle muhtemel duruyor. Her şeye rağmen ucu ucuna yeneceğini düşünüyorum. Mom'ın hakkını verecektir.

Çocukları kaçmaları gerektiğini biliyor. Muscat'ı da uyardılar ama ille de önünde dikildi. Yani bu dediğine ihtimal vermiyorum pek. Zaten hatırlarsan Mom kendi de dedi önümden çekil diye. Direkt öldürmedi. Onları bizim taraftakiler halledecek. Germa'nın da Katakuri'nin de Smoothie'nin de Compote'nin de her şeyini göreceğiz.

Bana kalsa alayı ölse de olur. Ama seri içerisindeki duruma göre yorumlarsak Zeff'in ölme ihtimali sıfır.

Burada bir benzerlik daha devreye girecek. Lucci'ye seni bırakırsam arkadaşlarımı öldürürsün diyordu. Aynıdı burada da olacak. Luffy tutmazsa çoğu ölür. Öyle kale ile korunmaya çalışmak falan :( Bari kızgın yağ falan döksünler yukarıdan.

Lucci ile Kaku-Jyabura arasında falan ciddi fark vardı. O iki ile de sonraki gelenler arasında ciddi fark vardı. Burada da Mom ile sağ-sol kolları arasında ciddi fark var muhtemelen. O ikisi ile de kalanlar arasında. Cracker ile Snack'i katmıyorum çünkü aradan çıktılar. Ki bu da bir benzerlik aslında. Blueno yerine Cracker indi. Hepsi müthiş güç atlamaları yapıp şaşırttılar falan. Çok benziyor bence durumlar.

Onun dısında zaten diğer sebepler ortada.
Chimney (maceracı)+ Gonbe(tavşan) = Carrot
Kokoro = Jinbei o zaman.

Peki şöyle sorayım, Luffy neden şuraya gelindiğinden beri plan dinleyip farklı davranır oldu? Şu saate kadar BM'e dalmasını ne engelledi? Kaçma yolları ortadan kalktı diye dövüşecek biri mi Luffy? Yoksa inandığı değerlere saygı göstermeyen birine karşı ölümüne kadar gidebilecek biri mi? Daha Dressrosa da kaçmayacağım diye Fujiye saldırdı. Bana kalsa zaten bir gariplik var Luffy'de. Her amaç yapıldı hala BM'e kırık resmi gösteriyor. Kitapların içinde kıçına tekmeyi basacağım diyen çocuk, daha gomu gomu isimli saldırı atmadı dikkat ettin mi? 2 kere kolunu uzattı toplamda sadece. Bege'e vururken Bege sallamadı bile. Neko'yu görünce terler döken adam, Luffy'nin tehdidine aldırış bile etmedi. Luffy pasta içinden çıkıyor, onunki gibi bir haki sezilemiyor hayvanların içinde. BM'in flashbackten önce attığı çığlıkta Katakuri dayanırken, Luffy'nin gözler bayılmış gibi çiziliyor ve yere düşüyor. Yani kollarını 2 kere uzatmasa, gerçekten şuan ki kişi Luffy değil diyeceğim o derece. Şimdi böyle pasif davranan bu çocuk 'aa aynalar kırıldı kaçış yolumuz yok, ben BM'i indireyim de sorun çözülsün' mü diyecek?

Dragonun bahsettiği tanışma zamanı geldi. Üçüncü kez hayatını kurtarmış olacak ve bu sonuncusu olacak gibi. Şu çalışma odasında ki zou bigmom sonra da ejderha çizimi vardı arc sırası olarak. Harbi harbi spoiler çıktı. :D

Karşısında duran düşmanlarla 10 kişi bile dövüşebilecek güçte değilken savaşıp düşüreceklerine inanan var mı ciddi ciddi? Normalde vinsmokeleri saymazdım kaçacaklarını düşündüğümden ama onları da saydım ona rağmen şansları yok.

Ama hala katakurinin yüzünün düşme durumu söz konusu. BM evlatları yiyip fazla meyveden patlayıp ölürse gül gül ölürüm :D

Ben hala Mom'un Carmel'i yiyerek meyveyi elde etmesini meyvenin 'ruh' meyvesi olmasına bağlamak istiyorum. Umarım bir istisnadır.

"Carmel suggested that they make this place into their country. Carmel said that if this country existed in the world, the world would become a more peaceful place."
Bu Oda'nın trollemesi mi acaba. Carmel gibi bir karakter niye böyle bir şey düşünsün ki? Ancak kendini böyle gösterip daha çok kimsesiz çocuk satmak için böyle bir yola girebilir. Ya da BM'mi böyle düşünüyor. Bu kısımda biraz kafam karıştı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık