Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 868 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kafada kalan tek soru isareti; neden BM bu kadar sert bir deriye sahip? Belki CP0 araciligiyla cesitli aileler cesitli testlere tabii tutulmustur. BM'de bu ise yaramistir sonucta ailesi goturup Caramel'in oldugu yere birakiyor.
BM'nin Hakili ciglikla roket yok edecegini hic dusunmemistim. Smoothie yine seyretmis bir sey yapabilir diye umuyordum ama galiba arc sonuna kadar seyirci kalacak. Bege'in devasa bir kaleye donusmesi guzel olmus.
Gelelim BM duserde israrla diretenlere. Luffy isterse G10 acsin, uyanis ogrensin su an imkansiz. Koka sertligi BM'in su haline islemez. Yonkoulari bu kadar kucumsemeyin. Ayrica suraya yazayim dursun Kaido'da buyuk husran yasamalarini bekliyorum.

Birde küçükken bu kadının içinde bulunan artık şeytan ruhu mudur nedir. Bildiğimiz kıyametteki mahşerin 4 atlısından, açlık. Kadın sürekli aç, tatlı krizi gelince insanları falan yiyor farkında olmadan. 4 yonkou'nun birer atlıyı temsil ettiğine dair bir çok teori var. Diğer 3'ü hiç bir benzerlik göstermezken, BM'in içindeki ruhumsu şey, siyah, elinde terazisiyle dolaşan bir şeytan çıksa. Ne cümbüş olurdu.
Bu dediğin bleach senaryosu ama :D

Birde küçükken bu kadının içinde bulunan artık şeytan ruhu mudur nedir. Bildiğimiz kıyametteki mahşerin 4 atlısından, açlık. Kadın sürekli aç, tatlı krizi gelince insanları falan yiyor farkında olmadan. 4 yonkou'nun birer atlıyı temsil ettiğine dair bir çok teori var. Diğer 3'ü hiç bir benzerlik göstermezken, BM'in içindeki ruhumsu şey, siyah, elinde terazisiyle dolaşan bir şeytan çıksa. Ne cümbüş olurdu.
BigMom - kıtlık
Shanks - kutsal
Teach - Ölüm
Kaido - savaş

Velhasıl BM düşecek + Luffy 1v1 de indirecek diyorsun. Çünkü BM amiral seviyesi ediyor? Shanks kılıcı ile BB meyvesi ile Luffy'i durdurabiliyor ama BM durduramıyor. Kaçarlarsa BM sevdiklerini öldürür diyorsun da BM şuan öfke sınırını çoktan aştı. Delilik sınırında. O gemiden kendi çocuklarının bile sağ çıkacağı meçhul. Kamabakka'da Ivankov'u bulup öldürecek adam kalırsa elinde ne güzel. Ki kaçış için içeriden yardım alınacak gibi duruyor. Baratie'de Zeff ölse belki Sanji bir power up alır. Güzel olur. Balıkadam adasını Luffy dolaylı değil direkt kendi yıkıyor. Ki o iş BM'e gelene kadar, Poseidon'un varlığından haberdar bir Kaido var. Ee ne kaldı, Luffy'nin ailesini mi öldürecek? Hangi adamını yollayacakta, Garp'ı, Dragon'u bulup öldürtecek?

Kaldı ki, şuan ihanet ettiği düşünülen bir Pudding ve Brülee var ortada. Bunlarında kendilerini sağlama almaları gerekiyor.
BM'in içinden Carmel'in ruhu çıksın, bunlarda ayrılsın oradan.
Mom da durdurur. Ama dediğim gibi çok makul diğer rakiplere göre. Kokalı hali çok daha serttir. Hantal ama darbeye kafa atabilecek birisi. Ama dediğim gibi KG işlemeyen canavar varken Luffy sağ çıkmakla kalmadı, o adanın kralı oldu. Boşuna cizilmedi o sahne. O canavarı Mom gibi düşün. Belki KG işlemez ama ona göre bır şeyler üretmiş adam ki yenmiş. Düşün ondan güçlü 500 canavar vardı. KKG işlemeyen canavar olması da muhtemel. Yani Luffy'nin çok daha sağlam teknikleri olması kuvvetle muhtemel duruyor. Her şeye rağmen ucu ucuna yeneceğini düşünüyorum. Mom'ın hakkını verecektir.

Çocukları kaçmaları gerektiğini biliyor. Muscat'ı da uyardılar ama ille de önünde dikildi. Yani bu dediğine ihtimal vermiyorum pek. Zaten hatırlarsan Mom kendi de dedi önümden çekil diye. Direkt öldürmedi. Onları bizim taraftakiler halledecek. Germa'nın da Katakuri'nin de Smoothie'nin de Compote'nin de her şeyini göreceğiz.

Bana kalsa alayı ölse de olur. Ama seri içerisindeki duruma göre yorumlarsak Zeff'in ölme ihtimali sıfır.

Burada bir benzerlik daha devreye girecek. Lucci'ye seni bırakırsam arkadaşlarımı öldürürsün diyordu. Aynıdı burada da olacak. Luffy tutmazsa çoğu ölür. Öyle kale ile korunmaya çalışmak falan :( Bari kızgın yağ falan döksünler yukarıdan.

Lucci ile Kaku-Jyabura arasında falan ciddi fark vardı. O iki ile de sonraki gelenler arasında ciddi fark vardı. Burada da Mom ile sağ-sol kolları arasında ciddi fark var muhtemelen. O ikisi ile de kalanlar arasında. Cracker ile Snack'i katmıyorum çünkü aradan çıktılar. Ki bu da bir benzerlik aslında. Blueno yerine Cracker indi. Hepsi müthiş güç atlamaları yapıp şaşırttılar falan. Çok benziyor bence durumlar.

Onun dısında zaten diğer sebepler ortada.

Edward Newgate - Beyaz - Hasta Adam - Hastalık
Kaidou - Soluk - Ölmeyen Adam - Ölüm
Big Mom - Siyah? - Aç Kadın - Açlık
Shanks - Kızıl - Savaşı Durduran Adam - Savaş

Şöyle biraz zorlama belki. :oleyo:

Peki ya gözler? ehuehuehe
WB harici olur ama 4 atlı senaryosuna.Jason güzel yazmış bak.

Bu dediğin bleach senaryosu ama :D
Bankai açıp girecek BM işte.

BigMom - kıtlık
Shanks - kutsal
Teach - Ölüm
Kaido - savaş
Evet bu 4'lü eşleşmeyi kullanıyorlar teorilerde. Ama direkt olarak bu atlılar kişilerin kendisi olmak yerine, birer şeytan ruhu olsalar daha makul gelir. Çünkü aynı 4 atlı Kaido adamlarına da uyarlanıyor teorilerde. Gerçekten sallantılı bir durum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık