Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 868 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kadının çığlığı bile bütün planları bozmaya yetti. Öhm BM güçsüz diyenleri alalım sahneye. Bu arc gittikçe daha da güzelleşiyor. Sonraki bölümü heyecanla bekliyorum.

"Carmel suggested that they make this place into their country. Carmel said that if this country existed in the world, the world would become a more peaceful place."
Bu Oda'nın trollemesi mi acaba. Carmel gibi bir karakter niye böyle bir şey düşünsün ki? Ancak kendini böyle gösterip daha çok kimsesiz çocuk satmak için böyle bir yola girebilir. Ya da BM'mi böyle düşünüyor. Bu kısımda biraz kafam karıştı.
Çocukların gözünü boyuyor işte.

Chimney (maceracı)+ Gonbe(tavşan) = Carrot
Kokoro = Jinbei o zaman.

Peki şöyle sorayım, Luffy neden şuraya gelindiğinden beri plan dinleyip farklı davranır oldu? Şu saate kadar BM'e dalmasını ne engelledi? Kaçma yolları ortadan kalktı diye dövüşecek biri mi Luffy? Yoksa inandığı değerlere saygı göstermeyen birine karşı ölümüne kadar gidebilecek biri mi? Daha Dressrosa da kaçmayacağım diye Fujiye saldırdı. Bana kalsa zaten bir gariplik var Luffy'de. Her amaç yapıldı hala BM'e kırık resmi gösteriyor. Kitapların içinde kıçına tekmeyi basacağım diyen çocuk, daha gomu gomu isimli saldırı atmadı dikkat ettin mi? 2 kere kolunu uzattı toplamda sadece. Bege'e vururken Bege sallamadı bile. Neko'yu görünce terler döken adam, Luffy'nin tehdidine aldırış bile etmedi. Luffy pasta içinden çıkıyor, onunki gibi bir haki sezilemiyor hayvanların içinde. BM'in flashbackten önce attığı çığlıkta Katakuri dayanırken, Luffy'nin gözler bayılmış gibi çiziliyor ve yere düşüyor. Yani kollarını 2 kere uzatmasa, gerçekten şuan ki kişi Luffy değil diyeceğim o derece. Şimdi böyle pasif davranan bu çocuk 'aa aynalar kırıldı kaçış yolumuz yok, ben BM'i indireyim de sorun çözülsün' mü diyecek?
Şu an mekanik şekilde hareket ediyor. Ne derlerse yapıyor. Buna kızamıyorum çünkü kolay yoldan hallolma ihtimali vardı.

Tabii ekstra bir gevşeklik de var. Laylaylom takılıyor. Mom Bege'yi falan yamultursa anlar.

Şimdi istese de istemese de varını yoğunu ortaya dökmek zorunda. Çok fazla sorumluluğu var. Tayfası da kendisi de ölecek, BAA, Baratie, Kamabakka vs. BAA'yı kendisi yok edecek falan diyorsun da o gelecekte oluyor. Şu an öyle bir düşüncesi yok. Aksine bölgesi yapmak istiyor. Sonradan yaptığında da bence onlari yüzeyde yaşamaları için zorlamak amacıyla yapacaktır.

Tabii bunlar Sanji ve Jinbe için de ayrıca tetikleyici şeyler. Sanji Baratie ile Kamabakka için, ailesi için, tayfası için, Jinbe de BAA için ve tayfası için sınırların ötesine geçmeli. Yoksa şu anki görüntüde hezimet olur. Ben de zaten kendilerini aşacaklarını düşündüğümden böyle yorumluyorum.

Ha aşma falan olmayacaksa muhtemelen bir şekil denizciler falan karışır işe, öyle düşer. Düşeceğinden hiç şüphem yok.

Bu arcın bitmesine 5 bölüm falan kaldı. Düşecek diyen arkadaşlar BM'yi luffy'e hem solo hem de 5 dakikada indirtecek sanırım.

Bunca zamandır Yonkoular birbirini alamamışken, denizciler indirememişken, 2 yıl eğitim aldı diye Luffy BM'yi alacaksa One Piece'in Naruto veya Bleach'ten ne farkı kalır? Bu arada gördük ki eğer çığlığı yok etmeseydi füzeleri, BM gidecekti ya da ağır yara alacaktı. Ya tayfanın yeniden bir eğitim alması, güçlenmesi gerekiyor ki bu bile tek başına yeterli olmayacaktır ya da bu tarz mantıklı planlarla Yonkouların açıklarını bulup indirme yolları denenmelidir. İki ihtimalde de muazzam ittifaklar kurulmalı Yonkoulara bir sürü kişiyle saldırılmalı. Yoksa Luffy çıkmış BM'i almış bende hiçbir haz uyandırmaz. Aksine OP'yi gözümde çöpe çevirir.

@Phoenix Kaç bölüme BM inmiş olur diyorsun?
Öteki bölümde savaşlar başlasa 20 bölüme biter herhalde. Yok eğer editör haklıysa, denizcilerin gelişini gösterir, biz de sonradan Mom düştü haberini alırız. Tabii bu durum benim işime gelmez. İki hafta okama Sanji avatarı lan :D Bir de ekstra girdiğim bir iddia daha var :D Hayırlısı.

Ben neyine iddasına girdiğimi hatırlamıyorum hatta iddaya girip girmediğimi bile hatırlamıyorum.Bence benim idda iptal olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık