Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 868 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öteki bölümde savaşlar başlasa 20 bölüme biter herhalde. Yok eğer editör haklıysa, denizcilerin gelişini gösterir, biz de sonradan Mom düştü haberini alırız. Tabii bu durum benim işime gelmez. İki hafta okama Sanji avatarı lan :D Bir de ekstra girdiğim bir iddia daha var :D Hayırlısı.
Vay arkadaş. 20 bölüme handikapsız falan harcayacak Big Mom Korsanlarını bizim tayfanın yarısı demek. Olası bir kapışmada bizimkilerin kendi limitlerini aşacağı kadar sancı çekeceğini de hesaba kattığında, 20 bölüme hallolur yani he. Bu mudur yonkouya biçtiğin değer? Ayıp olmaz mı? Bu işler o kadar kolay mı? :artiz: Bence sen inada çevirdin işi. Şu tabloda imkansız düşmemesi diyorsun resmen, ihtimali bile yok senin için. İnat etme alıştır kendini yavaştan. İki hafta nedir ki geçer gider. 1 yıl iddiaya girenler var.

Bu arada Luffy'ye ayar olmaya başladım. Kardeş biz seni gözün kara diye sevdik. Aç lan 5. vitesi. Çok laf dinlemeye başladın yav. Alayına gidecen oğlum.

Kadın alayına gidecek, şeytanın teki bizim Luffy arc başından beri çekirdek çıtlıyor. Ben Luffy'den o füze işe yaramadıktan sonra böyle kararlı bir şekilde BM'ın karşısına geçmesini beklerdim herkesi korumak için.

Luffy bu çünkü. Oda hikaye ayağına karakterlerin kendilerinden ödün verdiriyor. Bu sinir bozucu.

Şimdi gelip bana dayak yer geçse demeyin. La bu çocuk kendisinden 1000000000000000 kat güçlü adamların da karşısına dikildi. Ah ulan Oda. Kafanda ne var da bizim çocuğu pasif durumlara sokuyorsun? Hikaye ayağına bu karakterlerin başkası gibi davranması can sıkıcı.
Harbiden de yav. Önce gitti 800 küsür bölümdür bildiğimiz Sanji'yi tanınmaz hale getirdi, şimdi de Luffy. Bu kadar pasif bir Luffy'yi daha önce hiç görmemiştik. Bigmom'a meze olmasın diye böyle bir senaryo yaptıysa eğer tümden saçmalık. Madem öyle hiç bu arc'ı çizmeseymiş. Bigmom'la bizimkileri aynı ortama sokmasaymış keşke.

Tamam erken konuşuyoruz, belki haftaya farklı şeyler görürüz ama şu düğünde gördüğümüz Luffy ile benim bildiğim Luffy arasında çok fark var. Tek ortak yanları gevşeklik yapmaları. Anlayamadım gitti valla.

Vay arkadaş. 20 bölüme handikapsız falan harcayacak Big Mom Korsanlarını bizim tayfanın yarısı demek. Olası bir kapışmada bizimkilerin kendi limitlerini aşacağı kadar sancı çekeceğini de hesaba kattığında, 20 bölüme hallolur yani he. Bu mudur yonkouya biçtiğin değer? Ayıp olmaz mı? Bu işler o kadar kolay mı? :artiz: Bence sen inada çevirdin işi. Şu tabloda imkansız düşmemesi diyorsun resmen, ihtimali bile yok senin için. İnat etme alıştır kendini yavaştan. İki hafta nedir ki geçer gider. 1 yıl iddiaya girenler var.
Evet 100 bölüm mü diyeydim? Savaşları hızlı geçiyor mangaka. Bunu bilmeyen mi var? Luffy dışındakiler bitirecek, sonra da onun savaşının bitmesini bekleyecekler. Umudumuz Luffy muhabbeti dönecek. Farklı bir şey beklemiyorum.

@amaneden

Hayır, ben bir ay da avatar yaptım. İlk değil ki bu. Neyin inadı yahu? 262636 tane madde sayıyorum düşeceğine dair, tek karşılık ama editör ama BM yonko falan oluyor yahu. Ben miyim inada çeviren? Bir tane makûl açıklama yok düşmezse BAA ne olacak, Baratie ne olacak vs konusunda. Anlaşma falan diyenleriniz vardı, Allah'tan artık pek görünmüyor çünkü olamayacağını mangadan delillerle açıkladık. Yani tek sağlam dayanak editör. O da doğru çıkarsa sağlık olsun der, geçerim.

Ben bu açıkta kalan noktalarla beraber, Kaido tarafına gelişerek gitmeleri açısından da çok faydalı olacağını düşünüyorum. Zaten yonko yolu yapıldığını da gene mangadan anlattım. Ha her şeye rağmen düşmezse dediğim gibi sağlık olsun. Paşa paşa yaparım :D

Kuzuri

Şu Luffy taninmaz halde diyenlere hayret ediyorum ne cabuk onceki bolumleri unuttunuz. Bege dugunden once luffy ye ayrintili bir sekilde anlatmadi mi soyle soyle yaparsak anca BM ye zarar veririz diye bunu ne cabuk unuttunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık