Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 865: Hey, Anne!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
son sayfada yazılanlara anlam veremedim tabi sonraki sayıda açıklanır.. o roketlerin pek işe yarayacağını zannetmiyorumm..

Farul'un çay içmesi, yüzü kesilen kapının hâlâ yüzünün olması(yani unutulmamış), Luffy'lerin sağa sola bela olmaya devam etmesi güzel detaylar.

Luffy sızlanmıyor ki zaten, sadece daha fazla sinirleniyor. Big Mom'ı sinirlendirip zayıf noktasından vurmaya çalışıyorlar. Luffy bunu serinin başından beri yapıyor. Crocodile ile su kullanarak dövüşmeyi akıl ediyor, ona kimse demedi hile yaptın Haki kullanman lazımdı diye. Crocodile biz korsanız, her türlü hile hurdayı yaparız diyip zehir kullanarak Luffy ile dövüşüyor mesela, Luffy'de demiyor ki hile yapıyorsun ben oynamıyorum. Enel'e karşı Lastiğini kullanarak avantaj sağlıyor, Enel lastiğe karşı yıldırıma dönüşemediğini geçelim, Enel'in yıldırım saldırıları bile işlemiyordu, Luffy'ye kimse demedi ki Enel'in yıldırımı sana işlemedi hile yaptın. Bunlar her zaman yapılan işler.
hile olabilir, ben buna karşı değilim ama karakterli korsanların dahi rakibine saygısı vardır, Croco ne diyor ; siz kazanacağınıza bu çocuğun yanında olurum , ya da Roger evladını emanet ediyor, Shiki aynı şekilde düşmanı için İmpel baskını yapıyor, ya da Zoro rakibini yenince tekrar karşıma çık diyor.

Bu kadın tayfasından adam yiyor, sen ise Burada evladından daha değerli bir eşyayı kırıyorsun, Akainu'nun Ace öldürmesinden fark yok(BM için)

Söylediğim gibi psikopat ve düşmana değer vermeyen için bu mantıklı, ve ben de olayların ciddileşmesini istiyorum (Bege gibi) ama sen Luffy sin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık