Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 865: Hey, Anne!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kafama takıldı. Burada Judge, Chopper'a bakıyor değil mi? Sanji'den ziyade Chopper'la şok yaşamış gibi.

Magmaya ne diyorsun? Yani Aokiji haki kullanırken Akainu kullanmıyor muydu? Magmaya tamam diyorsan Katakuri'nin meyveye de tamam demen gerek. Çünkü tam bir sıvı söz konusu değil onda da magma da olduğu gibi yoğunluk var. Bu yapı olayına çok takılmamak gerek bana göre. Logiaya verdiysen haki olayını, yeterince güçlü olan herkes kullanabilir gibi geliyor bana. Örneğin amirallerden gitsek Kizaru'nun ki en abes olacaktır. E olası Kizaru Aokiji karşılaşmasında bu adamlar nasıl tam manasıyla birbirlerine karşı saldırabilecekler?

Ben de senin gibi düşünüyorum. 2y aradan sonra Luffy'den hakisiz tam anlamıyla kan alan karakter yok. Bu adamın meyvesi lastik zaten. Ama çizim kafamı karıştırdı.
Logiada temas yoksa haki de yok. Bunun akside hiç olmadı. Mesela Kizaru ekleyemez çünkü o lazeri fırlatıyor temas kesiliyor bedenden. Katakuri o Luffye attığı tekmeye ekler mesela ama attığı jelibona ekleyemez. Akainu yumruğuna ekler ama o MW de alana havadan yağdırdığı magma yumruklara ekleyemez.

Logiada temas yoksa haki de yok. Bunun akside hiç olmadı. Mesela Kizaru ekleyemez çünkü o lazeri fırlatıyor temas kesiliyor bedenden. Katakuri o Luffye attığı tekmeye ekler mesela ama attığı jelibona ekleyemez. Akainu yumruğuna ekler ama o MW de alana havadan yağdırdığı magma yumruklara ekleyemez.
Tamam hadi o kadarını kabul ettim. Benim tartıştığım nokta logia formları, sadece katı forma eklenebilir deniliyor. Bana göre Oda istese maddenin her haline ekleyebilir. Karakterin yeterince güçlü olması yeter. Bu adamların birbirleriyle kapışmaları için de lazım.

Big mom elbafta yetimhanede bir yetimmiş ve carmel anada ordaki insan bir rahibe big mom annesi gibi seviyormuş bunu hatta annesi bile sanıyor olabilir o derece bir bağ oluşmuş aralarında onun gidişiyle(ölmüşte olabilir o yıllarda) big mom büyük bir piskolojik tramva ile büyümüş ve bunu hiç bir oiskologla çözümleyememiş. Velhasıl kelam sonrasında bigmom denizlere açıldıgında buldugu tüm yetim çocukları evlantlık edinmiş arada kendi çocuklarıda olmuş ama o herkesin anası olmuş.

Tamam hadi o kadarını kabul ettim. Benim tartıştığım nokta logia formları, sadece katı forma eklenebilir deniliyor. Bana göre Oda istese maddenin her haline ekleyebilir. Karakterin yeterince güçlü olması yeter. Bu adamların birbirleriyle kapışmaları için de lazım.
Muhtemelen öyle. Sabo, Smoker gibi örnekler var ama onlar hakili vücutlarını logialarıyla desteklediler sadece. Yani logia yetenekleri normal beden şeklinin dışına hiç çıkmadı. Bi el kol uzatma sahnelerinde haki hiç çizilmedi.

Bu arada Judge gayet Sanijye bakıyor.

Muhtemelen öyle. Sabo, Smoker gibi örnekler var ama onlar hakili vücutlarını logialarıyla desteklediler sadece. Yani logia yetenekleri normal beden şeklinin dışına hiç çıkmadı. Bi el kol uzatma sahnelerinde haki hiç çizilmedi.

Bu arada Judge gayet Sanijye bakıyor.
Emin misin? Şöyle bir bak bir de;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık