Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 865: Hey, Anne!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bege çok yakın BigMom'a ve muhtemelen roketleri vuracak ağzına.

Biz flashback sonrası BigMom'a sempati besleriz gibi geliyor. Yani BigMom roketleri yiyince acıklı sahneler gelir.

Hatta BigMom yerde kanarken huteee diye ikinci roket atılır Katakuri , Smoothie felan Mamaaa diye bağırıyorlar, güzel olur.

İlk sayfada yazdım yine yazıyorum:D
Big Mom bizim tayfaya yamanıyor!!
Aşağı yukarı gösterilen her acıklı filaşbekte, filaşbekin sabihi ya dost oldu yada tayfaya katıldı:D
Bu da demek oluyorki Big Mom tayfaya katıla(maya)cak:D kadar güçlü olduğu için dost olma yolu açılıyor demektir:D

Aşağı yukarı gösterilen her acıklı filaşbekte, filaşbekin sabihi ya dost oldu yada tayfaya katıldı:D
Bu da demek oluyorki Big Mom tayfaya katıla(maya)cak:D kadar güçlü olduğu için dost olma yolu açılıyor demektir:D
Doflamingo da dediğin kıstasları karşılıyordu yanlız.

Gayet sempatik bir karakter portresi çizdi. Carmel ana kayıpsa Luffy belki bulmasına yardımcı olabilir. Gelen fb ile müttefiklik durumu kuvvetli bence de.

@Eustass Captain Kidd

Doflamingo ileride Ejderlere karşı Luffy'nin tarafında durabilir. Her yenilen imana geliyor bir Op klasiği.

BM yüzde yüz düşmüş gözüyle bakılıyor ama sizde haklısınız öyle bir ortam hazırlıyor mangaka ama şunu unutmayalım Kaidou 3 çaylak + tüm tayfalarıyla 1 vs all atıp alayını haşat etti. BM'ye bir şey olmayacak ama nasıl oradan kaçacakları hala muamma.

Weewil Luffy'nin peşinden gelecekti ve en son WB'nin eski adalardan birindeydi. Belki BM bakkini,caramel ana sanabilir. Seride böyle saçmalıkların bolca olduğunu biliyoruz hükumet bile robin diye alelade birini kaçırıyorsa neden olmasın ? Sima olarak birbirlerine benzedikleri aşikar. Weewilde villain olacak potansiyel olmadığından belki başından beri var etmesinin sebebi bu arctır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık