Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 865: Hey, Anne!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Okurken sayfa falan mı atladım. Yorumları okuyunca Sanji olimpiyat meşalesiyle sigarasını yaktı sandım. 2 kere daha poz verse Sanji, amirale denk olur. 1 ay toprak attık, tayfaya katkısı 'masa üzerinde poz vermesi'. Bunun dışında WB'nin müsteşar kalbi tekliyordu. BM'in resmini kırdılar. Kaido'nun da sakalını keserler. Shanks ile de konuşarak anlaşırlar. Tamamdır işte sonra KK. Kusursuz bir Yonkou beklemiyorum ama bu kadar ciddi zaaflar da biraz, ölse de gitsek gibi durmuş.

Luffy o fotoğrafa ne şekilde değer verildiğini bilmiyor. Sadece önemli olduğunu biliyor. Hikayeyi öğrendikten sonra Mom a elini sürmez hatta özür bile diler fotoğrafı kırdığı için. Benim açımdan bu bölüm Mom un düşmeyeceğinin kesin olarak ortaya konduğu bölümdür

Benim anlamadığım Luffy'yi korsan kötü olur,şöyle olur,böyle olur diye eleştirirler çirkeflik yapar gene yaranamaz.:artiz:

Tamam da orada ne olduğuna dair bir bilgimiz yok. Sen ise hepsini birden tüm adamlarıyla dövdü diyorsun. Sonra da bunu BM'a uyarlıyorsun.

Hadi hepsini tek almış olsun. BM ile Kaido'nun durumu şuan aynı mı? Değil. O yaralı ve zarar görmüş halini, sağlam Kaido ile kıyaslayabilir misin? Hayır.
İş bizimkilerin gücüne kalacaksa hepsini toplasak jelibonu alamazlar gibi geliyor. Ama bence düşecek Bigmom orası ayrı :gamyon:

Kuzuri

Okurken sayfa falan mı atladım. Yorumları okuyunca Sanji olimpiyat meşalesiyle sigarasını yaktı sandım. 2 kere daha poz verse Sanji, amirale denk olur. 1 ay toprak attık, tayfaya katkısı 'masa üzerinde poz vermesi'. Bunun dışında WB'nin müsteşar kalbi tekliyordu. BM'in resmini kırdılar. Kaido'nun da sakalını keserler. Shanks ile de konuşarak anlaşırlar. Tamamdır işte sonra KK. Kusursuz bir Yonkou beklemiyorum ama bu kadar ciddi zaaflar da biraz, ölse de gitsek gibi durmuş.
Cin reis sanjiyi yere yapistirdigi halde masaya cool halde cikabiliyorsa sigarasiyla evet bu benim icin olimpiyat meşalesidir

Beklentileri görüyorum ve arttırıyorum, bence o fotoğrafı bizimkilerden biri tamir edecek, hadi bakalım :)

En keyif aldığım kısımda Judge çapsızın o kadar aşağıladığı,hor gördüğü oğlu tarafından totosun kurtarılıp burnundaki sümüğüyle ağzı açık Sanji'ye baktığı paneli oldu.
Bu arada Reiju'ya bakınca Bellmere geldi aklıma.İradesi güçlü hatun karakterler ayrı bir güzel geliyor:sapkali:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık