Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 865: Hey, Anne!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kuzuri

Demek istediğim de o zaten. O kadar gözden düşmüş ki adam, poz verince masal kahramanı oldu. 'cin reis' sese gitti zaten. Kendi ağzınla söyledin bak adamın poz vermesi bana yeterli diye. Bir beklenti kalmadı Sanji'den.

Resime güldüm :) ama soyle bisey de var bie karakter nekadar ezilirse sonra
okadarda sasirtir.

Magmaya ne diyorsun? Yani Aokiji haki kullanırken Akainu kullanmıyor muydu? Magmaya tamam diyorsan Katakuri'nin meyveye de tamam demen gerek. Çünkü tam bir sıvı söz konusu değil onda da magma da olduğu gibi yoğunluk var. Bu yapı olayına çok takılmamak gerek bana göre. Logiaya verdiysen haki olayını, yeterince güçlü olan herkes kullanabilir gibi geliyor bana. Örneğin amirallerden gitsek Kizaru'nun ki en abes olacaktır. E olası Kizaru Aokiji karşılaşmasında bu adamlar nasıl tam manasıyla birbirlerine karşı saldırabilecekler?

Ben de senin gibi düşünüyorum. 2y aradan sonra Luffy'den hakisiz tam anlamıyla kan alan karakter yok. Bu adamın meyvesi lastik zaten. Ama çizim kafamı karıştırdı.
Magmada elbette olabilir , ama kizaru bu işin dışında kalıyor bana göre.Olası kapışma demişsin , olası kapışma olması gerekmiyor , hadi oldu diyelim eşit olmaları gerekmiyor , bence yanlış bir mantık . Hem meyve saldırılarına haki ekleyememesi kizarunun haki kullanamayacağı anlamına gelmiyor ki . Benim fikirlerim bunlar , yanlış düşünüyorda olabilirim sonuçta .

BM düşecektir arkadaşlar. Bm ile iyi geçinmek söz konusu bile olamaz kendi çocuklarını şuursuzca öldüren bir karakterin u dönüşü ile düzelmesi mümkün degil.
Luffy - Bege ortaklığı bence gayet iyi gidiyor ki düşünülenin aksine ilk defa bi plan işe yarayacak gibi orda kendini siper edebilecek tek kişi dogtoth gibi duruyor. Smootie karakteri gercekten ilginç büyük ihtimal dogtoth'a saygısından dolayı karışmamıştır olaya bunun dışında aşırı üşengeç bi karakter kılını kıpırdatmamasını ben buraya bağlıyorum.
Bazıları resim olayına takılmış zamanında luffynin şapka cok olay olmuştu evet ama luffy karakteri gereği insanlara zararı olan bir karakter degil ama bm öyle değil insanların iyiliği için bile inmesi gerekiyor ve her türlü açığı önemli bu konuda sonuçta suan bir savas halindeler ve her türlü avantaj bu güçlü rakipler için şart.

Adamlar kaç aydır Sanji'nin eziklenmesini, tuhaf tuhaf hareketlerini gördüler. İsterse o masa da amele oturuşu yapsın Sanji, haklarıdır abartmaları. (Çokta şeyapmadan..)

Bu arada ağaç olduğuna emin miyiz? Bence ağaç değil o. Big Mom'ın veya Carmel'in ta kendisi. Şöyle ki;

Üstteki duvak gibi bir şey, önüne düşmüş. Altında elbise var. İşaretlediğim yerde ayakları, ileriye doğru hareket ediyor.

Adamlar kaç aydır Sanji'nin eziklenmesini, tuhaf tuhaf hareketlerini gördüler. İsterse o masa da amele oturuşu yapsın Sanji, haklarıdır abartmaları. (Çokta şeyapmadan..)

Bu arada ağaç olduğuna emin miyiz? Bence ağaç değil o. Big Mom'ın veya Carmel'in ta kendisi. Şöyle ki;

Üstteki duvak gibi bir şey, önüne düşmüş. Altında elbise var. İşaretlediğim yerde ayakları, ileriye doğru hareket ediyor.
Ağaç Elbaf'ı gösteriyor ya oranın sağ tarafında. Bu Carmel zaten.

Haki yoksa bu roketler Katakuri'ye isabet etse bile sonuç şundan öte olmaz sanki;

Mom düşmez bir kere kabullen bence yavaştan :) Şu ortama baksana, komedi gibi arkadaş. Oda seriye hakaret eder. Neden mi? Vinsmoke'ların başı dediğimiz adam hüngür hüngür ağladı. Silahsızlıktan veya savunmasızlıktan değil o, çünkü biliyor ki Mom böyle bir şeye karar verse ailenin topunu öldürecek güce sahip. Bu adamlar baştan kabul ediyolar karşı tarafın kudretini. E Jinbei, Pedro, Bege dediğin heriflerin topu birleşince Katakuri'yi engelleyemiyolar bile. Hani bu insanlarla olacak iş değil.

Bu flashback olayını şu şekilde yorumluyorum ben. Bana göre net bu kadın inmeyecek. Peki o halde neden fb görüyoruz? İnmeyecek olma durumunda iki ihtimal var. İlki düşman kalarak bizimkilerin adadan kaçması, ikincisi ise aralarının bir şekilde tatlıya bağlanması. Eğer ilk ihtimal olursa, şu anda fb verilmesinin bir anlamı olmaz bana göre. İkinci ihtimal daha ağır basıyor niyeyse. Yani cidden bizimkilerin hikayeyi öğrendikten sonra resmi tamir etmesi bile söz konusu olabilir.

Bakalım bende merak ediyorum neler olacak. Açıkçası bende partiden itibaren tam anlamıyla ısınabildim arca. Troll falan keyifli gidiyor.
Daha önce defaalarca söyledim. Mama'ya karşı savaşan mevcut güç, o kadını indirmeye yetmez, ya yardım gelecek ya da saçma da olsa roketler işe yarayacak, aksi halde olmaz bu iş, canlarını kurtarırlarsa iyi!

Ana ile orta yolu bulabileceklerini sanmıyorum. Muhtemelen Carmel Ana'nın Linlin için neden bu kadar önemli olduğunu öğrenecez. Kendisi için bu denli önemli olan birşeyi kıran kimselerle Mama dost olmaz. Bi kere bu ihtimali sil :) Kaçmaları ise, roketler işe yaramaz, yardım da gelmezse bizimkiler canını bile kurtaramayabilir. Hepsi olmasa da ölen olur diyorum.

Yere kapaklandı diye dizi kanayan, birini roketler parçalar :D Roketlerin isabet edip, işe yaramamasındansa birilerinin bloklaması bence daha mantıklı olur.

Toparlıcak olursam, bu kadınla bizimkilerle orta yolu bulmaz. Kaçacaklar ya da kalıp, ölecekler-öldürecekler! Kaçamazlarsa Mama bi şekilde düşer. Bakalım, az kaldı :)

Oda bu arc bence çok büyük ve derin hikaye hataları yapıyor. Bege bilmiyor mu normal kurşunlar ile Katakuri'yi durduramayacağını saçmalık ayrıca Prespero'nun artistlik yapacam diye Vismonike'leri bir türlü vurmaması tama OP bu ama bari Yonkou arcta bir iki kişi ölsün be arkadaş Smothi ile diğer BM korsanlarının olayları izlemeside bana saçma geliyor Luffy bu arc bir Yonkou indirse bile bana göre hala bir İmparator gücünde sayılmayacaktır.

Magmada elbette olabilir , ama kizaru bu işin dışında kalıyor bana göre.Olası kapışma demişsin , olası kapışma olması gerekmiyor , hadi oldu diyelim eşit olmaları gerekmiyor , bence yanlış bir mantık . Hem meyve saldırılarına haki ekleyememesi kizarunun haki kullanamayacağı anlamına gelmiyor ki . Benim fikirlerim bunlar , yanlış düşünüyorda olabilirim sonuçta .
Pekala. Bu logia-haki meselesine netlik kazanmadan yorum yapmamaya karar verdim ben artık. Her şey ihtimal dahilinde diyorum sadece.

Ağaç Elbaf'ı gösteriyor ya oranın sağ tarafında. Bu Carmel zaten.
Oo tam fail olmuş benimki. Sağ tarafta ki koyu yerden bahsediyosunuz yani. Koccaman bi ağacın gövdesi o vakit.

Daha önce defaalarca söyledim. Mama'ya karşı savaşan mevcut güç, o kadını indirmeye yetmez, ya yardım gelecek ya da saçma da olsa roketler işe yarayacak, aksi halde olmaz bu iş, canlarını kurtarırlarsa iyi!

Ana ile orta yolu bulabileceklerini sanmıyorum. Muhtemelen Carmel Ana'nın Linlin için neden bu kadar önemli olduğunu öğrenecez. Kendisi için bu denli önemli olan birşeyi kıran kimselerle Mama dost olmaz. Bi kere bu ihtimali sil :) Kaçmaları ise, roketler işe yaramaz, yardım da gelmezse bizimkiler canını bile kurtaramayabilir. Hepsi olmasa da ölen olur diyorum.

Yere kapaklandı diye dizi kanayan, birini roketler parçalar :D Roketlerin isabet edip, işe yaramamasındansa birilerinin bloklaması bence daha mantıklı olur.

Toparlıcak olursam, bu kadınla bizimkilerle orta yolu bulmaz. Kaçacaklar ya da kalıp, ölecekler-öldürecekler! Kaçamazlarsa Mama bi şekilde düşer. Bakalım, az kaldı :)
Bana göre net düşmeyecek ama onun haricinde her şey belirsiz. Dost mu olur düşman mı topuklarlar mı oturup çay mı içerler kestiremiyorum. Görücez artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık