Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 865: Hey, Anne!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ana rahiptir.Big mom kimsesiz ya da çevresinden dışlanmıştır.Ana big mom'a sahip çıkmıştır.onu büyütmüştür..vb. big mom hayali de büyük ihtimal ananın hayalidir.

Bakın dediklerim çıkacak :)

Yaralandığını, derisinin zayfladığını belrtmek için gibi.
Füze yerse işi biter kadın çökmüş.
3 tane füzeyle ölmez. Gücü yarıya inebilir bunun da kaçmalarına yarayacağını düşünüyorum. Farkettiysen Yonkou'yu dövüştürmedi bile bunun patlaması fena olacak. Hıncını Bege'den çıkarabilir.

3 tane füzeyle ölmez. Gücü yarıya inebilir bunun da kaçmalarına yarayacağını düşünüyorum. Farkettiysen Yonkou'yu dövüştürmedi bile bunun patlaması fena olacak. Hıncını Bege'den çıkarabilir.
Luffy Bege'ye zarar vermelerine izin vermez. Yahu adam Lola'nın kardeşinin eşi. Çocuğu falan var. Luffy dayak yemesine izin vermez. Ve onu arkada bırakıp kaçmaz. Luffy onu güzelce BM'ın adasından çıkaracaktır. Anlaşmaları böyle çünkü birlikte hareket edecekler.

Luffy Bege'ye zarar vermelerine izin vermez. Yahu adam Lola'nın kardeşinin eşi. Çocuğu falan var. Luffy dayak yemesine izin vermez. Ve onu arkada bırakıp kaçmaz. Luffy onu güzelce BM'ın adasından çıkaracaktır. Anlaşmaları böyle çünkü birlikte hareket edecekler.

Olabilir de bu kadar yolunda giden plan olmaz. Kadını vur, hep beraber çık ada'dan filan o kadar basit işleyeceğini düşünmüyorum. Linlin'in geçmişini bilmeden davrandı Luffy belli olmaz.

Bege'nin planında gizlediği bir durum vardır. Bm'nin trajik fb'sinden sonra Luffy taraf değiştirebilir. Ki kadını masum tarafından vurdular. En değer verdiği şey'i yok ettiler. Durdurabilir Bege'yi.

Kaptırdım gidiyordum bir anda bitti bölüm.

Reyizin poz efsane olmuş.

Katakulli çok efso karakter. ''Mama... No!'' dediği sahne beni çok etkiledi.

Şu fotoğraf kırılınca bile hafiften kederlendiydim zaten. Yapılır mı bu be! :/

1 kişi sormuş bende sorayım, Mont'dor da bayılmış gözüküyor. Kitapların içindeki tüm canlılar gemiye akın eder mi? BM'in güç gösterisi yapacağı sahne geldiğinde onları da temizler mi? Monet çaktırmadan Sunny Go'ya binse. C.C'nin aynalarıyla. :fool:

Birde herkes Smootie'ye toprak atmış ama Kata olacakları 1. olasılık ile gördüğünden sonraki adımını planlı atıyor. En tehlike arz eden kişiye yöneliyor. Diğerleri ise ancak olan olduktan sonra reaksiyon verebiliyor. Sonuçta plan 3 saniye üzerine kurulmuştu. Perospero da 3 haftadır bir tetiği çekemedi.

edit: son sayfada Elbaf'ın onlarca teoriye konu olan Yggrdrasil ağacı değil mi o? Sağ tarafa çizilmiş ve adadan çok daha büyük. Mitolojide ki gibi üzerinde Asgard, Alfheim, Vanaheim'ın bulunduğu ağaç. Fırtına ve ateş bulutları da bu ağacın en yüksek noktasında olarak geçiyordu. Kısaca BM'in Elbaf'ta zor dönemler geçirdiği teori tutuyor sanırım.
2. olarak Luffy ana karakter olmasa, bilincini yitirdi diyeceğim. Gözleri boş beyaz olarak çizilmiş.

Son düzenleme:
Çok kısa geldi bölüm, Oda yine kurguyu mantığın önüne koyuyor. O kadar adam var tek mücadele eden Katakuri veya Perospero'nun vurmak için iki saat beklemesi gibi şeyler hoş değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık