Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 865: Hey, Anne!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
- Mont d'Or'un düşüşü kitapların içine hapsolmuş olanları kurtarır mı acaba ? Jinbei , mahkumlar kitaplar yakılarak serbest bırakabilir demişti lakin impel downdaki Sfenksin kurtuluşunu görmemiz lazım gibi hissediyorum .

- Katakuri roketlerin BM'yi vurmasına falan izin vermez aga . 3 Kişi arasından çıkıp Luffy'yi yine yere yapıştırdı . Perospero ve Katakuri , BM'nin çığlığından o kadar da etkileniyor gibi görünmüyor zaten. Ama Luffy'nin resmen suratı ezilmiş . Vaziyet sakat .

Bege de çok yakın duruyor. Kadın ayılsa üçü de tek yer. O füzeler illaki ateşlenecek de ters bir durum olma ihtimali çok yüksek.

Sahte Luffy'ler Big Mom'ın adamlarını uğraştırıyor. Bu hoş bir ayrıntı olmuş. :D

Prespero vs Judge falan olacak herhalde. Prespero, Judge'ın üstüne çok oynadı çünkü.

Katakuri logiasını konuşturmuş. Haki savunmaları ile saldırılardan kurtulmuş ve uzattığı şeye ışınlanmış. Fakat tabi Luffy de kendi meyvesini konuşturup resmi göstermiş.

Big Mom bağırıyor. Çoğu BM korsanı düşüyor. Kitap meyvesine sahip olan da düşmüş.

Sanji ailesini kurtardı ve kıyafetleri getirildi. Vinsmoke ailesi şov yapacak gibi gözüküyor. Reiju vs şu Big Mom'ın büyük kızını bekliyorum. Zaten bazılarını güç gösterisi için tekleyeceklerdir. Zaten şöyle belli başlı adamları dışında çok dayanabilecek güçlü adamı yoktur BM'ın. O yüzden 1'e 1 vs'ler izleyebiliriz.

Smoothie, birisi durdursun diye bağırıyor. Demek ki Katakuri dışında kimse engel olamayacak. Katakuri'nin güme gitme ihtimali arttı.

Ve FB geliyor. Ne olduğunu cidden çok merak ettim. Ara girmesi çok kötü oldu.
Reiju'nun Smoothie'ye karşı hiç şansı yok. BM düşecek diye düşünüp de eşleşme kasmak oluyor herhalde bu.

Son düzenleme:
Zehirle minklerin başına geleni gördükten sonra ilerisi umarım Bege'nin planladığı gibi olur.

Mom ayık olsa zehri üfleyerek bile uçurur , ama bu durumda zayıf düşecek.

Sonra şov başlar. Tabi eğer bu Mom bizim pala Edward gibiyse o şov yerini katliama bırakır.

Çeşidi olduğunu sanmıyorum ya hem kolunda hem bacağında açık renkteydi bu bölümde. Belli ki haki yapmış eski bölüm. Çeşit olayı çok zorlama olur. Logia+haki kombini olayı netleşti benim için.
Logia+haki olayı , logia tipine göre değişir bence . Örneğin sabo ateşe haki ekleyemez , çünkü yoğun değil ateş , ama katakuri gördüğümüz gibi ekleyebiliyor çünkü maddesi daha yoğun. Bu mantıkla aokjide ekleyebiliyordur diye düşünüyorum . Yani olay yapıdadır , logiada değil.

Katakuri benden tam not aldı, Smoothie halen geri planda. Ona 1 milyar ödülü ne diye vermişler insanı merak ettiriyor, neyse bir bildiği var demek ki Oda'nın, Smoothie'de kritik bir hamle yapacaktır lakin biraz geç kalmaya başladı.

Katakuri, Jinbe ile Luffy'yi alırken Smoothie halen seyrediyor. Cracker'ın ödülü daha düşük olmasına rağmen daha işlevli gözüktü.
Bir bakmışsın smoothie havadaki füzeye dokunarak suyunu çıkarmış , olamaz mı olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık