Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 865: Hey, Anne!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marco savunma ağırlıklıydı Katakuri'de savunma ağırlıklı çıktı saldırısı güçlü bir yonkou sağ kolu hala göremedik.
Jozu sertliğiyle ünlüydü Cracker'de püskevitlerin sertliğiyle ünlü.
Ace saldırı yönü daha kuvvetliydi, muhtemelen SMothie'de saldırısı tayfası içinde en güçlüsü çıkacak.

An itibari ile Luffy sempatikliğim gitti, birisi şapkasına dokunsa kavgada bu yapılır mı gibi çocukça konuşur, ama Kadının en sevdiği şeyi, annesinden kalan tek hatırayı kırıyor, çalıp saklasa anlarım da, sana yapılmasını istemediğin şeyi neden yaparsın. Erkekçe git dövüş.

Kimse demesin bu korsanlık, iş korsanlığa varacaksa çok farklı konuşulur.

Çocuk oyunu istemiyoruz korsanlık görmek istiyoruz ama bu yapılan çocukça Luffy nin geçmişine ve karakterine bakarsak eğer.
Katılıyorum.

tabiki korsanlık bu, bu detaylar güzel, ama şapkasına dokunana Buggy ye söyledikleri neler?.
Bunu Bege yaparsa ben anlarım. Luffy bu değil ve buralara böyle gelmedi.

Şimdi Katakuri onun şapkasını alsa Luffy ağlamayacak mı?

Eğer kötü olacaksa ve bu bir başlangıç olacaksa seri bu yönde olacaksa sorun yok, ama yarın aynı şey Luff ye yapıldığında sızlanacaksa kabul etmeyi öğrenmeli
Luffy sızlanmıyor ki zaten, sadece daha fazla sinirleniyor. Big Mom'ı sinirlendirip zayıf noktasından vurmaya çalışıyorlar. Luffy bunu serinin başından beri yapıyor. Crocodile ile su kullanarak dövüşmeyi akıl ediyor, ona kimse demedi hile yaptın Haki kullanman lazımdı diye. Crocodile biz korsanız, her türlü hile hurdayı yaparız diyip zehir kullanarak Luffy ile dövüşüyor mesela, Luffy'de demiyor ki hile yapıyorsun ben oynamıyorum. Enel'e karşı Lastiğini kullanarak avantaj sağlıyor, Enel lastiğe karşı yıldırıma dönüşemediğini geçelim, Enel'in yıldırım saldırıları bile işlemiyordu, Luffy'ye kimse demedi ki Enel'in yıldırımı sana işlemedi hile yaptın. Bunlar her zaman yapılan işler.

Artık Big Mom'ı tutuyorum ben. Annesini tekrar hatırlatıyolar kadıncağıza. :mincika: Gebert hepsini Big Mom :at:

Yani pantolon dahil komple bacağın aslında koyu renkli olma ihtimali var mı Luffy'den kan aldığındaki çizim gibi?

@Erkan12 Sen ne diyorsun buna?
En büyük kanıt zaten Lastik Luffy'yi darbeli bir vuruşla kanatmasıydı. Luffy darbeli vuruşlarla bazen kanıyordu ancak Haki olmadan bu seviyede kan kusmamıştı. Hody Jones kafasına öyle sert vurdu ki Luffy lastik değil insan olsa kafası kopacaktı, ama Luffy'den kan bile akmadı. Lastik Luffy, Haki olmadan darbeli vuruşlardan kolay kolay hasar almıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık