Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 857 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır Begeden beklentiniz neydi ki ? İşi zaten Luffy yapacak. Novaların rolunun ne olacağını anladık sadece. Saksı değil ya bunlar! Urouge de çıkar bir iki bölüme. Kaidoya da diğerlerini görürüz. Bonney ? Meçhul.

Bege planlı zeki adamı oynuyor Law gibi.

Dof nasıl Law'ı poşet ettiyse , BigMom da Bege'i aynı şekle sokar.

Gönül isterki farklı senaryo olsun ama aynı şekil gider.

Luffy bage ile ittifak kurmak istemesi bage hakkında birşey bilmiyor olduğu veya bageninde diğer super novalar gibi yonko indirmek için onların adamıymış gibi davrandıklarını düşünüyor olması olabilir.Law ve luffy hariç çoğu nova bu mantıkla hareket ediyor kaleyi içten fethetmek hesabı bizimkiler yürek yedikleri için direk dalma peşindeler.
Tahminim konuşurlar bage beğenmez saldırırlar luffyler döver sonra anlaşma sağlanır.Bage boyu kadar konuşuyor:D:D:D

Birde Untouchables filmini izleyenler bilir Al Capone denen adamın beyzbol sopası ile kafa parçalamak gibi hobileri vardı. Ordan araklamış :D Al Capone üstünden çok teori çıkar.
Evet, çünkü Al Capone'nun kafa parçalama olgusu bir tek orada var, Alman folklöründe yok, Moğol mitlerinde yok.Evet, edebiyat birleşerek gelişen bir yapıya sahip değil, kesinlikle Eliot Ness gördüklerini edebi tarafını katıp ve bunu yoktan var edip ortaya koymuştur. Her şey arak, her şey!11

Bu hayvan öldürmek, bunu izlemek falan biz Op yerine ne okuyoruz, göstermediği şeyi sallamasını hiç sevmiyorum. Birde Luffy buna tamam dedi, inanmam. Bege de sallama bir hikaye yazdı. Bu adam Shabondy halinin üzerine hiç mi gelişmedi? Batı maviyi şimdi tek başına ezmesi lazım. Ne kaçması? PX görünce kaçan adamlardı bunlar, o batı mavideki liderler Bege gibi gelişmedi ya.

Bege bireysel anlamda en boş nova. Hep dedim ne fizik ne douriki var. Varsa yoksa meyve onun da bir halta yaradığı yok dövüş manasında. Ancak casusluk için uygun.

Isterse kestiği hayvanların kanını içsin bir halt olmaz. Sanji bunu alır top gibi oynar. Şu gördüklerimiz Odanın Bege'yi güçlü biriymiş gibi gösterme çabası ama herkes o kadar güçlü olmadığını bildiği için bu sahne çok yapmacık ve komik durmuş. Kendisinden hiçbir zaman bir beklentim olmadı. Umarım iş yaptığı kişiler güçlü çıkar da ortalığın şenlenmesine katkı sağlamış olur.

Daha çok güçlü adamlar mi varmış ? Ee hadi inşallah.

Croco gelmesin. Yer altı çocuğu olduğu doğru tamam da Luffy'nin bir yancısının bu kadar kilit yerlerde ortaya çıkmasının bir gereği yok bence. Mf'de şartlar öyle gerektirdi yardım etti Croco, son savaşta hükümetin zafer kazandığını görmek istemediği için yine yardım edecek ama şimdi neden yardım etsin ? Umarım yeni birilerini görürüz. Dön dolaş aynı pilav :(

Evet, çünkü Al Capone'nun kafa parçalama olgusu bir tek orada var, Alman folklöründe yok, Moğol mitlerinde yok.Evet, edebiyat birleşerek gelişen bir yapıya sahip değil, kesinlikle Eliot Ness gördüklerini edebi tarafını katıp ve bunu yoktan var edip ortaya koymuştur. Her şey arak, her şey!11
Böyle bir tepki de bekliyordum :D Yoksa sağdan, soldan esinlenmesi hoşuma giden bisey, o konuda sıkıntı yok, esinlensin ki daha orijinal fikirler ortaya çıkabilsin :good:

Bege bireysel anlamda en boş nova. Hep dedim ne fizik ne douriki var. Varsa yoksa meyve onun da bir halta yaradığı yok dövüş manasında. Ancak casusluk için uygun.

Isterse kestiği hayvanların kanını içsin bir halt olmaz. Sanji bunu alır top gibi oynar. Şu gördüklerimiz Odanın Bege'yi güçlü biriymiş gibi gösterme çabası ama herkes o kadar güçlü olmadığını bildiği için bu sahne çok yapmacık ve komik durmuş. Kendisinden hiçbir zaman bir beklentim olmadı. Umarım iş yaptığı kişiler güçlü çıkar da ortalığın şenlenmesine katkı sağlamış olur.

Daha çok güçlü adamlar mi varmış ? Ee hadi inşallah.

Croco gelmesin. Yer altı çocuğu olduğu doğru tamam da Luffy'nin bir yancısının bu kadar kilit yerlerde ortaya çıkmasının bir gereği yok bence. Mf'de şartlar öyle gerektirdi yardım etti Croco, son savaşta hükümetin zafer kazandığını görmek istemediği için yine yardım edecek ama şimdi neden yardım etsin ? Umarım yeni birilerini görürüz. Dön dolaş aynı pilav :(
farklı biri gelsin Gin gelsin :tmm:

Benim açımdan olmamış. Bege hem tayfa üyelerini kaçırsın, totolarını Sanji kurtarsın. Üstüne bunu bildiği halde Bege'ye tamam desin :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık