Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 857 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arc başında Bege truva atını temsil ediyor diyenler ve geçen hafta Croco geliyor diyenler evlerde çiğ köfte partisine başladılar. Gelecek haftalar hepsini göreceğiz. Ama Bege , BB ile de anlaştı ise Luffy , BB ile aynı ittifakta asla yer almaz. Şahsen Croco'nun çıkmasını daha çok isteyenlerdenim. Esas partiye beklediğim CP0'dur. Parti teksas barına dönecek , kim kime sıkarsa artık. Jinbei'in endişelerinden 3 tatlı komutanının üstünde biri var gibi geldi bana. Bege dahi onu görmemiş olabilir. Oda'nın bu sürprizleri malum. Şahsen BM'in düşmeyeceğini lakin ağır darbe alacağını düşünenlerden olduğumdan Mom'ın sopa ile bunları tavuk sürüsü gibi kovalamasını bekliyorum :D

Arkadaş jimbei diyoki hayvanların kafasını kesip çırpınıslarindan zevk alan biri var Luffy bunla ittifak yapalım.Luffyde evet diyor .hakket mi bu, harbimi ya, essah mı diğin la
Buz oldum .
Aynen eğer doğruysa bu hiç hoşuma gitmedi. Luffy böyle bir şey yapmamalıydı.

BigMom güç gösterisi yapacak , ama sonunda düşebilir belki.

Ama kesinlikle Mom ordakileri patır kütür harcayacak.

Yoksa Yonkou kalıbı , WB örneği zayıflar.

E.oda sever böyle şeyleri. Arc bossu ise gücünü gösterir ama.

O ittifakın yalan olacağına eminim.
Ben de öyle umuyorum. Luffy'i öldürebileceğini de söylemiş Bege. Muhtemelen Luffy tokatlayacak bunu.
Luffy'nin kanka edindiği adamlar hep böyle ki. Hangisinin geçmişi tertemiz?

Luffy ile dost olunca sadece insani yönleri ağır basmaya başlıyor biraz. Yoksa hala iyi değiller.
Benim kastettiğim Luffy böyle adamları duyunca önce bir pataklar. Sonra o adamın aklı başına gelir biraz. Burda adam hala kötüyken yaşanıyor olması garip. Daha Pekoms'u yeni öldürmeye kalktı bu adam ve Sanji'yi kaçırdı. Herhangi bir anlaşma olmadan tesadüf eseri aynı hedefe yönelirler diye beklerdim. Anlaşma kısmı hoşuma gitmedi.

Ben de öyle umuyorum. Luffy'i öldürebileceğini de söylemiş Bege. Muhtemelen Luffy tokatlayacak bunu.

Benim kastettiğim Luffy böyle adamları duyunca önce bir pataklar. Sonra o adamın aklı başına gelir biraz. Burda adam hala kötüyken yaşanıyor olması garip. Daha Pekoms'u yeni öldürmeye kalktı bu adam ve Sanji'yi kaçırdı. Herhangi bir anlaşma olmadan tesadüf eseri aynı hedefe yönelirler diye beklerdim. Anlaşma kısmı hoşuma gitmedi.
2 yıl sonra böyle ya hep. Dikkat edersen Luffy dövmeden kötü iş yapanlar da dostu oluyor bir şekilde ortak çıkar yüzünden. Sonra da saygı duyup kötü iş yapmayı bırakıyorlar. Sanırım bu da böyle olacak.

Yalnız kötü işler yaptı ama ailesini gösterdi. Sonra tayfası komik işlere girdi. Böyle %100 kötü bir karakter imajı da yok tamamen. Bana göre tayfasının makara kısmı gösterildiği an zaten bir şeyler belli edilmişti. Sonra da bu adam Lola'nin kız kardeşi ile evli. İttifaklık gene bağırmış aslında kendini de gören olmamış.

Batı Mavi'de adam öldürüp, GL'ye girip, kafam rahat etsin diye Kocana'nın yardakçısı olan bir herifin ciddi ciddi Yonko'ya veyahut 3 komutana zarar verebileceğini düşünenler vardı:

Adamın bütün varlığı Luffy'i düğüne sokmak için :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık