Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 857 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Begenin çapı yetmez Yonkou'ya. Luffy bile ya gücünün yetersizliği yada eksik tayfayla Mom'ı indiremeyeceğini düşünüyor veya düşündürüyor. Luffy indireceğini ifade etmiyorsa Bege'nin hiç şansı yok. Kaldı ki bana göre Bege, süpernovaların en zayıfı yada en zayıflarından birisidir.

Çeviriye bi bak hacı. Rook, kaya değil sanki. Kale yada hilebaz, arkadan iş çeviren. :)

Ayrıca senin kum adamı görecez galiba. O da Luffy'nin yancısı olacak.
Olabilir valla baya üstünkörü çevirdim aceleden. Çıkacağım zaten şimdi. :/

Çıkarsa çok alakasız ve damdan düşer gibi olur ya. Dof'un haberini takip ediyordu en son. Mom'un davetine de niye çağrılsın ki. :/
Gerçi belli mi olur.

Ama zaten Katakuri ya da Smothie görmedi Luffy. Yine çağıracağı kişilerden de güçlü kimseler çıkacaktır. Onları kastetmiştir. Katakuri ile Smothie'nin üstünde birileri varsa bunun söylenmesi gerekirdi şimdiye kadar hacı.
Jinbe diyor da tanıştıklarınız dışında diye. O cümleden işkillendim. Bakalım ne çıkacak. :/

Olabilir valla baya üstünkörü çevirdim aceleden. Çıkacağım zaten şimdi. :/

Çıkarsa çok alakasız ve damdan düşer gibi olur ya. Dof'un haberini takip ediyordu en son. Mom'un davetine de niye çağrılsın ki. :/
Gerçi belli mi olur.

Jinbe diyor da tanıştıklarınız dışında diye. O cümleden işkillendim. Bakalım ne çıkacak. :/
Yok zaten birileri çıkacak. Ama Big Mom Katakuri geldi mi felan diyordu. Böyle önemsiyordu sanki. Herkesin ağzında Tatlı Komutanlar felan. O yüzden diyorum Katakuri Smothie üstünde başkalarını bekleme diye. Ama başka güçler illa ki vardır.

Bege kim köpek la :D Yalnız bu arc nereye gidiyor? BM inmemeli. İnmeden nasıl bu işin içinden çıkılacak çözemedim.

Beni en çok "buz dağının görünen kısmı," heyecanlandırdı.

Bege'yle ittifak kurulmasını istemesem de Sanji sağ olsun buna mecburlar.

Beklenilenin aksine, çay partisinde tanıdık yüzlerden ziyade yeni yüzler göreceğiz sanırım.

Güzel bölüm.

Oha lan, shounen mangada kafa kesip çırpınışları seyreden manyak bir karakter çıktı. Nasıl bir kafa bu?

Beklenilen oldu bence ...Luffy Big Mom ile yapacağı vs sonrasında ne olacağı.mechuldu.Bege araciligiyla partiye gelen kodamanlar dovus sonrasi zayıflamış BigMomi kevgire çevirecek.... Beyaz sakal ölümü versiyon 2 Ayrica Bege sen kimsin lan Luffy indirecek ...kapi iti seni

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık