Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 857 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçen hafta birbirinden bağımsız davranacakları ve kaos oluşacağı üzerine bir senaryo hayal etmiştim. Bir teorim daha çöktü. Bege'nin çapı değil Luffy'yi öldürmek. Plan yapmayın planxxx :)

Önce law şimdi bege. Urouge de dahil olur bu arc sanırım. Novalari hava basmak için çizmedim diyor oda.

Beklendiği gibi Bege de yonko peşinde. :/
Sadist çıktı herif.

Bu arada esas komutanlar daha görünmemiş. Katakuri dışında başka elemanlar da olabilir.

Sadist çıktı herif.

Bu arada esas komutanlar daha görünmemiş. Katakuri dışında başka elemanlar da olabilir.
Bence orda kastettiği daha çok komutan olduğu değil , BigMomun komutanları dışında düğüne gelen davetli kodomanların da düşman olabileceği. Yani düşman sayısı çoğalıyor partide.

Arkadaş bu begenin Pekomsa yaptıklarını bilmiyor mu bunlar özelliklede jimbei pekomsu kurtaranda o .kendi adamını öldüren biri bu bege .
Nekomamushiden o halde kaçan bir begenin laflara bak kafasını alırmış .
Oda saçma olaylarla şu bege bizimkileri zor duruma sokarsa yuh olsun sana.2 hafta bekle ve gelen bölüme bak

Begenin çapı yetmez Yonkou'ya. Luffy bile ya gücünün yetersizliği yada eksik tayfayla Mom'ı indiremeyeceğini düşünüyor veya düşündürüyor. Luffy indireceğini ifade etmiyorsa Bege'nin hiç şansı yok. Kaldı ki bana göre Bege, süpernovaların en zayıfı yada en zayıflarından birisidir.

Onu ayrıca söylüyor zaten. Diğerlerine de dikkat edelim diye.
Çeviriye bi bak hacı. Rook, kaya değil sanki. Kale yada hilebaz, arkadan iş çeviren. :)

Ayrıca senin kum adamı görecez galiba. O da Luffy'nin yancısı olacak.

Arkadaş jimbei diyoki hayvanların kafasını kesip çırpınıslarindan zevk alan biri var Luffy bunla ittifak yapalım.Luffyde evet diyor .hakket mi bu, harbimi ya, essah mı diğin la
Buz oldum .

Sadist çıktı herif.

Ama zaten Katakuri ya da Smothie görmedi Luffy. Yine çağıracağı kişilerden de güçlü kimseler çıkacaktır. Onları kastetmiştir. Katakuri ile Smothie'nin üstünde birileri varsa bunun söylenmesi gerekirdi şimdiye kadar hacı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık