Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 857 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BM'nin diğer komutanlarını merak ettim baya şimdi .Sanji power-up alsa bile yenebilirmi görecez bakalım. Şu ana kadar gösterilen Novalar'dan en güçlüleri Luffy-Law-Oruç gibi görünüyor...

Batı Mavi'de adam öldürüp, GL'ye girip, kafam rahat etsin diye Kocana'nın yardakçısı olan bir herifin ciddi ciddi Yonko'ya veyahut 3 komutana zarar verebileceğini düşünenler vardı:

Adamın bütün varlığı Luffy'i düğüne sokmak için :D
Kendi tayfasıyla hiçbir halt yapamaz da konuşulduğu gibi büyük başlarla iletişim halindeyse o zaman tehlikeli olabilir biraz. Yoksa Bege'nin neyine yonkou indirmek? Daha Neko'yu gördüğünde altına yapacaktı neredeyse. :D

Bege nin arc daki misyonu luffy i düğüne sokmakmış anlaşıldı.Fiziksel dövüş kabileyeti sıfır salağın içinden top tüfek çıkarmakla yonkou indiremez.Ha içinden saka yada BB çıkarsa orası ayrı:gamyon:

Bartolomeo'da Yanılmıyorsam Batı Mavidendi ve kendisi mafya. Galiba 5 Büyük Mafya grubundan birisi değil. O yüzden intikamlık bir olayı yok heralde onun.

Kendisi ile neredeyse denk 4 oluşum varsa ne yapacak?

Sanki BM 4 tane yonkou alır. Sanki Luffy 4 nova alır.

Cidden foruma bu aralar akıl sır erdiremiyorum.

2 yıl sonra böyle ya hep. Dikkat edersen Luffy dövmeden kötü iş yapanlar da dostu oluyor bir şekilde ortak çıkar yüzünden. Sonra da saygı duyup kötü iş yapmayı bırakıyorlar. Sanırım bu da böyle olacak.

Yalnız kötü işler yaptı ama ailesini gösterdi. Sonra tayfası komik işlere girdi. Böyle %100 kötü bir karakter imajı da yok tamamen. Bana göre tayfasının makara kısmı gösterildiği an zaten bir şeyler belli edilmişti. Sonra da bu adam Lola'nin kız kardeşi ile evli. İttifaklık gene bağırmış aslında kendini de gören olmamış.
Ben de böyle tesadüfi bir birliktelik bekliyordum işte anlaşma olmadan da ondan rahatsız oldum biraz. Impel down veya dressrosa gibi değil bu. Spontane gelişmişti onlarda. Neyse bölüm çıksın anlarız daha iyi, spoiler çok net değil eksik cümleler falan da var.

O adamların bege olduğu kesinleşti.BB diyen vardı ya :hhh: Neyse şu buz dağının görünmeyen tarafını da görsek iyi olur.MF de tam anlaşılmadı yonkou oluşumu da burada düzgünce anlatsa bari.

Ben Bege'yi ortalama Sanji ayarında görüyorum. Zoro ayarında olmaz, Luffy'e ise yaklaşamaz. Hatta Muhtemelen Sanji onu tutup dövse şaşırmam. Tankman'a dönüşüyorda, yok ateş ediyorda. Herif bu zamana kadar neredeyse her rakibini silahla yendi. Bi kündeye getirme, iki tokat, yerden taş alıp fırlatma vs yok. Varsa yoksa ateş. Hayır mermisi bitince napacak. BB gibi bana silah verin, kurban olam mermi, abi 1 lira versene tribine girecekse hiç gerek yok. Sugar ile aynı güçte der geçerim. Hatta Sugar'ın silahı daha etkili. Tayfaya BM arc'ında yararı olmayacak demiyorum ama öyle büyük bir beklentimde yok. Genel toplamda Carrot'un yararı daha büyük olur. Brüüle'yi indirdi, adamlarına elektrik verdi. Tüm tayfa o sayede ayna yoluyla toplandı.

Bege bekleneni veremedi ama zaten dış görünüşte bunu destekliyordu. Luffy'i öldürürüm ayakları da muhtemelen müttefiklere güveniyor. Jinbei karşısında besmele çekmeye hazırlanan adam, Jinbei'nin onun adamı olduğunu bilse Luffy'den tövbe ister secdeye yatardı herhalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık