Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 857 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bege, Yonkou kellesine oynayacaksa Luffy hayır ben Sanji'yi almak için geldim diyemez. hedeflerini gerçekleştirdikten sonra ne olur da kaçmaya başlar bilemiyorum. 31 adaya dağıttığı ruhları toplar teorisi mantıklı gelmedi. bu başarılırsa East Blue'ya ayna dünyası ile gidilebilir ve Baratie kurtarılabilir. Crocodile'ın uyruğu batı mavi ise bir etkinlik görmek bizi şaşırtmayacak...

Bege, Luffy ile aynı seviyede olduğunu falan zannediyor heralde :D Bi şekilde kulp bulunsun da insin şu BM. Tipini hiç sevmemiştim zaten.

Bege 'nin amacını anlayabilmiş değilim.Düşmanlarından sakınmak için iyi bir sığınak olarak gördüğü Big Mom'u neden öldürmek istiyor ki?Bir de Luffylerin adaya gelmediklerini düşünecek olursak bu Bege neyine güveniyorda Big Mom'ı öldürebileceğini düşünüyor?

Luffy ile Bege ittifakının Law ile Luffy'de ki gibi olacağını düşünmüyorum ve açıkçası bana sanki Bege bu arcta mefta olacakmış gibi geliyor.

He bu arada.. Law Luffy ile ittifak olduğu için Luffy'ye eşittir diyenlerin Bege Luffy ile ittifak olduğu için Luffy'ye eşit demelerini bekliyoruz. Nerede onlar ? Gelirler herhalde bi' zaman :hhh:

okey masasına yancı yapmayacagım adamla ittifak olup yonkou aldırırsa oda bırakırım one piecei.

Mom roger donemınden kalma bi korsan ve iki velet tarafından inmemeli.

@Akainu Sakazuki
Neko'dan it gibi tırsan birisinden ne beklenir ki? :artiz: Organizatör olur anca, ki öyle de olacak zaten.

@Densetsu no Samurai
Luffy>Law>=Zoro. :cool:

Yalnız o değil de hala emin olduğum bir konu var. Bigmom'ı indirme meselesini eline yüzüne bulaştıracak bizimkiler. Bir yonkou dellendiğinde neler olduğunu göstermeden bitirmez bu arcı Oda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık