Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 857 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En gereksiz nova kendini belli etti.Hayvan keserken çırpınışlarını izliyormuş.Bizim burda kurban bayramı var lan :artiz:

Moria'nın Shadow Asgard'ına benzer bir şey bekliyor insanlar. Ama ben o kadar ileri gitmeden bunları ayıklar diyorum BM. Truva atı olacak olan Bege olunca pek bir şey beklemiyor insan.
En gereksiz nova kendini belli etti.Hayvan keserken çırpınışlarını izliyormuş.Bizim burda kurban bayramı var lan :artiz:
:hhh::good:

Böyle bir şey bekliyordum zaten geçen haftalarda da dedim. Luffy dengesiz bir karakter sonuçta. Kafasına ne eserse onu yapıyor. Bariz yardıma da ihtiyacı var konuşması ya da ittifak kurması mantıklı ama bir de şöyle bir şey var. Bizimkiler ortalığı her zaman ki gibi karıştırırlar ve Germa 66 ile kaçar giderler. Olay Begeye kalacak :D zaten birinin bu arc da günah keçisi olması lazım bknz: Bege vasıfsız olduğu için.. :D

Abi Oruç ne yeaaa 108 milyon ödüllü nova mı olur son dakika girmiş resmen. Çöp Çöp Çöp.

Mangada geçen 1 cümleden sonra;

-En güçlü Novalar bence Luffy ve Oruç.

:D Hatalardan az ders çıkarsak iyi olacak da neyse. :( Bege Reyizi oraya 3. olarak yazdırmasın Oda dua edin.

İnsanlar Bege'yi ne için aşağılıyor? West Blue'da ki mafya ailelerinden çekindiği için mi?
North Blue'yu yöneten yer altı patronlarından biri Doflamingo'ydu hatırlarsanız.

Luffy'nin amacını çözemedim düğün zaten damat olmayınca çöp olacak, karışıklık yapıp kaçacaklar mı yoksa yine insanları yanına çekme mevzusu mu devreye girecek, bekliyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık