Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 856 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu an Sanji Luffy'nin arkasındaki sayısız orduyu mu gördü de beyler güvendi? Luffy'nin eti ne budu ne? Sanji nasıl güvenebilir Luffy'e ?

Yalnız hala Luffy'nin "Bigmom'ın kıçına tekmeyi basacam" dediğini duymadık. Düğünü basarız diyor. Normalde bu gibi durumlarda anında X kişisini mahvedeceğim falan derdi Luffy.

Germa'yı kurtaracaklar bir şekilde ama Baratie sıkıntı. Gerçi Baratie'yi tehdit eden Germa değil miydi yav? Reiju da demişti hatta biz ölünce onları tehdit eden kimse kalmayacak diye. Germa'yı kurtardıklarında zaten Germa Baratie'yi rahat bırakır. Sanji'nin saydığı sebeplerin hepsi de yok olmuş olur böylece.
Aynı şeyi düşünmüşüz bir şey hariç. Germayı kurtardıklarında Baratieyi rahat bırakacaklarını sanmıyorum.
Hatta seriye ters olan ideolojileri Luffy tarafından sekteye uğratılacak. Yani tam tersi olabilir.
Denize düşerken yılana sarılabilirler , Big Mom ile değilde Vinsmoke ile bir savaş görebiliriz.

Reis dolu dizgin geliyor yalnız. Küçük enişteyi tekledi geçen hafta, bu hafta da ağlaması ile karizma yapmış. Gidişat yonkou sağ kolunu indirecek gibi duruyor. Ki Zoro'lar dahil olmazsa, genlerin gelen güç ile Yonkou sağ kolunu indirebilir. Mükemmel bi POwer up olur. Efsane olmaz mı böyle bi güçlendirme reise.
İmkansız yav Sanji'nin sağ kolu indirmesi :D Luffy'nin ne şartlarda indirdiği ortadayken olası değil.Anca Jinbei ile BAA sındaki gibi birlikte girişirlerse belki derim.Gen olayı annenin ilacından dolayı olmaz gibi.Ama gönül ister senin yazıkların gibi olmasını :D

İmkansız yav Sanji'nin sağ kolu indirmesi :D Luffy'nin ne şartlarda indirdiği ortadayken olası değil.Anca Jinbei ile BAA sındaki gibi birlikte girişirlerse belki derim.Gen olayı annenin ilacından dolayı olmaz gibi.Ama gönül ister senin yazıkların gibi olmasını :D
Neden olmasın hacı? Sanji'yi ezdi ezdi sonra yükseltecektir. Sanji yılı olacak da dedi. Bundan daha iyi bi güçlendirme düşünemiyorum ben. Biraz haki biraz da genlerden gelen güç ile alabilir. Olası bence. Yakışır reise.

Bege ve çetesi Mama'nın ordusunu yok etse kafi. Germa ordusunun ufak bir kısmı destek verse çok bile. Mama'nın orta düzey komutanlarını Vinsmoke'ların bir kısmı halleder.

Pedro vs. Tamago devam eder.

Geriye Katakuri ve Mama kalıyor. Katakuri'yi indirmenin birçok denklemi var.

Ichi+Niji
Jinbe+Sanji gibi.

Her halükarda geriye 3-4 kişi kalıyor ve bunlardan biri Luffy. Yukarıdaki Katakuri dövüşünün nasıl olacağına bağlı olarak değişecek bir denklem olsa da;

Judge+Luffy+Brook+Nami+X kişi vs. Mama olur ya da

Jinbei+Sanji+Luffy+Brook+Nami olur. Hatta daha güzel olur ve bu karı düşer :)

Not: Nami ve Brook malum özelliklerinden dolayı vs. ye dahil olur.
Cracker dediğin adamlara tek yeter seriden çıkarıldığını düşünmüyorsun herhalde.

Aynı şeyi düşünmüşüz bir şey hariç. Germayı kurtardıklarında Baratieyi rahat bırakacaklarını sanmıyorum.
Hatta seriye ters olan ideolojileri Luffy tarafından sekteye uğratılacak. Yani tam tersi olabilir.
Denize düşerken yılana sarılabilirler , Big Mom ile değilde Vinsmoke ile bir savaş görebiliriz.
Bakalım artık, beklemediğimiz başka şeyler olacaktır büyük ihtimalle.

Bigmom bir elinde Luffy bir elinde Sanji'yi tutarken bunların kafalarını birbirine vurdurup yumurta gibi kıracağı sahneyi sabırsızlıkla bekliyorum :/
Luffy anca Bigmom'ı seri sonunda yener.

Az şu ufkunuzu genişletin.

Namı Chopper Carrot yonkou adamı aldı zaten komutan dışında sorun yok!

2 komutan bir şekilde düşer. Kraker nasıl yenildi rezil bir şekilde? Yonkou adamları çöp gibi düşüyor her bölüm.

Vinsmoke kardeşler vs Smotthie
Jinbei&Sanji vs Katakuri
Judge&Ludfy&Bege vs BM

Düğüne doğru bir kaç kişi daha eklenir zaten o vs lere. CC faktörü var. Germa teknolojisi de kullanabilirler. Güç artışı Cc ve Germadan gelebilir.

Çok düz düşünmeyin artık. Oda yahu bu herkesi çöp gibi düşürüyor hala yonkou adamı diyorsunuz. Ben anlamıyorum.

Jinbei gidip Smoothie yi alsa şaşırmam şuan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık