Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 856 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu sene 2 arc olacağı kesin bilgi mi? Öyle olsa bile bi tanesi geçiş arcı diğeri de 2017'in sonlarında girilse 2 arc işlenmiş olmaz mı? Yani kulp bulacak adam her türlü bulur. Ben şahsen Luffy'nin BM'i indirmesini çok isterim. İnşallah öyle bir senaryo görürüz.
Yani Wano Arc 2017 başlıyacak dedi ama 2017'nin neresine denk gelir belli değil

Raiden sana +1 bro.
ve senden böyle uzun yazı okumak. Ananın ineceği varsa da bu saatten sonra inmez :a:
Oda'ya göndereceğim zaten bu yazıyı. "Bak reyiz durumlar bunlar bunlar işte. Ha tabi kalem sana ait, sen bilirsin yine de." gibisinden anlatacağım olayı. Okuduktan sonra yapacağı varsa da yapmaz artık. Harbi la ben napıyorum der. :/

İnse bizlerin hoşuna gider illaki ama Op bu kadar fan servis yapmadı hiçbir zaman.

Luffy nin BM yi yenmesini bende isterim ama olaylara bakarsan tayfa brook u kurtarırken bile odada sinek olmasa hiçbirşey yapamazlardı.Kocaman kadın sineği fark edebiliyorsa bizimkiler burunlarınız bile aynadan çıkartsa pert olmuşlardı.Şimdiye kadar yenildiğini duyamadığımız BM yerine defalarca yenilmiş kaidou u yenmesi daha iyi olur.Bana göre BM bu arc (amaçtan çok araç) gibi

BM inmez diyenlerdenim ama yonko'yu çok abartıyoruz gibi geldi bana. Beyazsakal'ın yonkou sınıfında sayılması bu etkiyi oluşturdu. Kaptanı ile başabaş savaştığı adam 20 yıl sonra beyazsakal'ı yonkou olarak ziyaret etti. Karasakal, okey yancısıydı. Haki hissedebilecek Beyazsakal bile 2. Bölük komutanını Ace olarak seçti. Luffy g4 ile kraker e zor ulaşırken G2 ile karasakal uçurdu. Kaido en güçlü deniyor bilmem kaç kez yenilmiş. Bu yonkou'lar bölge kontrolü olan organizasyonu güçlü olan korsanlardır. Tanrı değiller...
Beyazsakal hakkında söylediklerinin hepsi falso olsa da senin görüşün tabi bişey diyemem ama tümen komutanlığı önerilmiş Karasakal a okey yancısı demek Puhahashşt

Big Mom dövüşürse ölümüne dövüşür. Daha sakladığı çok kozları vardır. Şu görünenlerle küçük görmemek lazım. WB o kadar yaralıyken ve kalp krizi geçirdikten sonra bile kızınca iki vuruşta amiral aldı. Bizimkiler şu anki güçleriyle indiremezler. G4 Dof indirmeye yetmiyor tek başına, Mom inanılmaz dayanıklıdır da. Ama Mom inecek diye düşünüyorum. Beklentim denizciler. Yeni karargah ne anlama geliyormuş ve yeni amiral neymiş göreceğiz.

Bm inmeyecek bu kadın adasında ne olup bittiğini bilemeyecek mi en basiti ulan bu Brulee nerede demiyor mu ? En son bizimkiler ormana girdi Luffy çıktı e Brulee nerede diye düşünmez mi bu kadın ki ? Planlı bir insan yani planlar yapıp bir şekilde ortamı hazırlıyor. Pekoms u fazla önemsediğini sanmıyorum ama Brook olayın da ise kadın nereden bilecek kafasının içine koyduğunu o tamamen Brook a has bir olay oldu yani Nami,Luffy girse zaten alırlardı o kağıtları ama Brook u nereden bilsinler. :D Bobbine gelince Bobbin kendi çapında eğleniyordu. Yemiş küsküyü Mam ın bundan haberi var mı? Yok Sanji buna tekme attığı zaman gidip Mam a söyleseydin bence daha farklı olurdu. Sanji nin Puding den haberi olduğunu nereden bilsin? Ayrıca aradan sonra illa ki bizimkilerin bir haltlar çevirdiğini anlayacak yoksa Jinbei geri topuk yapmazdı Mam dan .... Ayrıca Bege zaten babalara gelecek bizimkiler ortalığı karıştırır giderler. Her şey Begenin üstüne kalır. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık