Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 856 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İçimin yağları eridi "bak Şanji" öyle artistik yapmak için kaptanına tekme atmaya benzemez. Kaptanın böyle ağzına ağzına vurur işte

Çeviri metinini okurken manga shoujo oldu sandım bir için metin arasında bir birine sıkıca sarılarak öpüştüler falan gibi bi ifade görecem diye ince bi tırsmadım değil :D.Bildiğin sevgili tripleri lo bunlar e.oda romantizmemi bağladı naaptı 14 şubat yaramış herhalde bu adama :D

@Dragon silah konusunda konusunda hem katılıyorum hem takılmıyorum. Yonkou lar hasar kapasitesini arttırmak için silaha kesinlikle mutaçlar Kadio en bariz örneği ve şu ana kadar kendisine bağlı bütüm adamların güçünü arttırmak için hem yapay meyve hemde silah işine girmiş. Ancak katılmadığım noktada da şu güçlü bir silah, güçlü bir haki olmadan kalbur üstü adamlara işlemez. Bu arada ne zamandır yorum yapmıyordun yorumunu görmek güzel oldu :D

Spolier'dan sonra sanırım hiç kimse Sanji nin adamlığına en ufak laf edemez :artiz:. Adam kaptanına vurmanın çok ağır bir suç olduğunun farkında ve bundan dolayıda dönemeyeceğinden bahsetmiş kısacası burada Zoro başkana gerek kalmadı ! Bege ile ilgili olarakta bu adamın arkadasında birisi veya birileri var. Bege aptal biri değil Mom ı adamlarını harçamakta hiç akıl işi değiş.
Son olarakta her gördüğünüz sakallıyı hacı sanmayın. Gördüğünüz her adam güçlü değillll şekil A Bobin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık