Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 856 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BM çok pis haşat edecekmiş gibime geliyor, bu kendisini indirmeye çalışanları.:gamyon:Pekomsun dediği gibi hala küçümsüyorlar BM'yi:(

Yok o kadar da değil. Düşmanı niye kurtarsın? Saçma olur. Bu kadar yufka yüreklilik ve yardım merakı Luffy için bile fazla.
BM öldürmeye çalışırsa Luffy öyle izin vermez.

O senin nakaman değil mi diye kurtarmaya çalışır. Ne zaman Luffy gözü önünde zaten birisinin öldürülmesine izin verdi ki?

2 yada 3 sayı öncesinde Dragonun adada olma olasılığını söyledim hala saçma olabilir ama içimden geçiyor Dragonun gözükeceği yer burası diğer yonkoulara bakınca shanksta çıkacağını sanmıyorum yada Kaidoda ki burada kesinlikle Marcolar olacak Karasakaldada az şans var o şansıda karargaha saldırdığı için söylüyorum ama oradada gözükeceğini sanmıyorum ve bu arc neden olmasın arctaki bazı sahnelerde şimşek çakması falan var ve hala yağmur yağıyor bu zamana kadar yağmur efektiyle şimşek çakmasını hep dragonla gördük.Big Mamda düşecekse Dragon yardımıyla düşer yada başka bi yonkou yardımıyla illaki büyük başlardan biri olacak ki düşecek luffynin şuanki ekibiyle yada başka bi süpernovayla yenebileceğini sanmıyorum.

Luffy nin BM yi yenmesini bende isterim ama olaylara bakarsan tayfa brook u kurtarırken bile odada sinek olmasa hiçbirşey yapamazlardı.Kocaman kadın sineği fark edebiliyorsa bizimkiler burunlarınız bile aynadan çıkartsa pert olmuşlardı.Şimdiye kadar yenildiğini duyamadığımız BM yerine defalarca yenilmiş kaidou u yenmesi daha iyi olur.Bana göre BM bu arc (amaçtan çok araç) gibi
Hayır, Luffy imkansızı başaran bir karakter. Girilmez denilen IDye girdi, basılmaz denilen MFyi bastı, BM ise Roger tarafından dahi yenilmemiş görünen birisi ve şüphesiz bizim cücük BMyi indirecek. Akabinde de ölümsüz denilen Kaidoyu öldürecek. Gün kadar aşikar bir şey bence bu. ;)

2 yada 3 sayı öncesinde Dragonun adada olma olasılığını söyledim hala saçma olabilir ama içimden geçiyor Dragonun gözükeceği yer burası diğer yonkoulara bakınca shanksta çıkacağını sanmıyorum yada Kaidoda ki burada kesinlikle Marcolar olacak Karasakaldada az şans var o şansıda karargaha saldırdığı için söylüyorum ama oradada gözükeceğini sanmıyorum ve bu arc neden olmasın arctaki bazı sahnelerde şimşek çakması falan var ve hala yağmur yağıyor bu zamana kadar yağmur efektiyle şimşek çakmasını hep dragonla gördük.Big Mamda düşecekse Dragon yardımıyla düşer yada başka bi yonkou yardımıyla illaki büyük başlardan biri olacak ki düşecek luffynin şuanki ekibiyle yada başka bi süpernovayla yenebileceğini sanmıyorum.
Bana kalırsa Dragonun görünme olasılığı olan yer Wanodur. Luffy ve Law Dofu indirirken, Kid tarafı Luffyler için Kaidoyu Hedefliyorlar demişti. Yani bariz belli olan birşey. Dragon Luffy'i arasa orada arar. BM adasında değil. Haberi bile yoktur TümKek'te olduğundan

Hayır, Luffy imkansızı başaran bir karakter. Girilmez denilen IDye girdi, basılmaz denilen MFyi bastı, BM ise Roger tarafından dahi yenilmemiş görünen birisi ve şüphesiz bizim cücük BMyi indirecek. Akabinde de ölümsüz denilen Kaidoyu öldürecek. Gün kadar aşikar bir şey bence bu. ;)
Üstad girelim mi bahse ben diyorum ki momu şuan luffy indirmicek. Mom inse bile onu şuan luffy yapmicak.

Luffy iyice çökmüş, Sanjiye iyi patlattı ama tokadı. Vinsmokelar da keyif yapıyor. Bölüm fena değil anlaşılan. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık