Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 855 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bob'un ödünülünün ezik çıkmasının tek sebebi, tekmeyi atanın Sanji olmasıdır. Eğer o tekmeyi Zoro atsa 300 m den aşağı ödülü olmazdı, işte tüm bunlar Oda'nın Sanji nefreti...

Çünkü hemen hemen her arc bi tercih mevzusu döner. Şimdi gitme ihtimali varken bırakıp gitmemesi mi daha havalı yoksa zaten zorunda olmasından dolayı kalması mı?

Tüm ekip yakalanacak ve tam Mom Grup olarak ruh ayini yapacakken bizimkilerin üzerinde. Sanji ve Luffy ortama akacaklar hemide Arlong park akışı(yürüyüşü) Sonra Sanji birinci elemanı Luffy'de Mom'u dövecek GG WP...
Ağzından bal damlıyor, Mom insin yeter ki, kim ne yaparsa yapsın.

Çok tatlı bölüm be :D Ne zamandır böyle şeyler bekliyordum şükür. Forumdaki BM iner diyen arkadaşlar ve Sanji reyizi yerle bir eden hunharça üstüne giden arkadaşları arc sonunda bekliyoruz :ehe::ehe:
Ben BM düşmez dedim ama aynı zamanda Sanjiye giydiriyorum çünkü hak etti bence. Bu arc sonunda toparlasa da işleri ki toparlayacak yinede Luffy'e yaptığı saygısızlık yüzünden benim gözümde değer kaybetti yani bir yemek götürd diye luffy'e affedemem benim gibi düşünen bir sürü kişi çıkacaktır eminim.
Çünkü hemen hemen her arc bi tercih mevzusu döner. Şimdi gitme ihtimali varken bırakıp gitmemesi mi daha havalı yoksa zaten zorunda olmasından dolayı kalması mı?

Tüm ekip yakalanacak ve tam Mom Grup olarak ruh ayini yapacakken bizimkilerin üzerinde. Sanji ve Luffy ortama akacaklar hemide Arlong park akışı(yürüyüşü) Sonra Sanji birinci elemanı Luffy'de Mom'u dövecek GG WP...
Bu dediklerin şey ihtimalini hatırlattı bana neydi o dilimin ucunda ah tamam milli piyangoyu tutturma ihtimalini :hhh: tamam Oda'nın işgüzarlığı yüzünden BM yonkou olarak gözümüzde bir değer kaybı yaşadı ama bu onun bir canavar olduğu gerçeğini değiştirmez bu karıyı o adada teke tek kimse alamaz fiziksel olarak luffy'den daha güçsüz olamaz muhtemelen daha bile güçlü ilk gösterildiği sahnede şehri dümdüz ede ede geziyordu tatlı krizinde korkun bu karıdan :rolleyes:

Oda, Sanji'ye adam akıllı bir karşılaşmayla p-up verip gücünü sergileyeceği bir olay yaşatır diyordum, yalan olacak gibi. Sanji'nin teklediği adamdan ne bekleyecektik, 100 milyon ödül yeter işte. Hoş ben hala Bobbin'in bi numarası olduğunu düşünüyorum. Adamın amacı bu yıl Sanji'yi gömmekmiş. Gül gibi karakter ne hale geldi, sevmiyor Sanji'yi adam herhalde.

Her şey tahmin edildiği gibi bu işte bir yamuk var Oda bir sürpriz yapmazsa olmaz bakalım bu arc ne olacak merakla bekliyorum.

Oda, Sanji'ye adam akıllı bir karşılaşmayla p-up verip gücünü sergileyeceği bir olay yaşatır diyordum, yalan olacak gibi. Sanji'nin teklediği adamdan ne bekleyecektik, 100 milyon ödül yeter işte. Hoş ben hala Bobbin'in bi numarası olduğunu düşünüyorum. Adamın amacı bu yıl Sanji'yi gömmekmiş. Gül gibi karakter ne hale geldi, sevmiyor Sanji'yi adam herhalde.
2016 Sanji yılı 2017'de ölecek.2016 ertesi yıl öleceği için Sanji yılı. :D O kadar ezdiği adama gider ayak kıyak yapayım diye yıl ismi vermiş.Tabii o yılda da yine yerin dibine sokarak işliyor.

2016 Sanji yılı 2017'de ölecek.2016 ertesi yıl öleceği için Sanji yılı. :D O kadar ezdiği adama gider ayak kıyak yapayım diye yıl ismi vermiş.Tabii o yılda da yine yerin dibine sokarak işliyor.
Öldürmez Sanji'yi. Ulan Sanji ölse intihar edecek fanlar vardır, dünyanın bir yerinde böyle haber duyulması enteresan kaçmaz. Çok karışır ortalık öldürürse, toparlanacak bir arc olmaz. Luffy'i tutamaz kimse, gider kendini öldürtür gerekirse. Ben bu kadar gömüldükten sonra kalan son bi kaç bölümde hüzün dolu dramatik sahneler artı sağlam bi rakiple karşılaşmadan gelecek güçlenmeyle sıvar diyordum da o da sıkıntılı şu an. Bütün bu ezikliğin üstüne iki Luffy'e ağlayıp kaçacak tayfayla galiba. Bu şekilde olursa cidden bundan sonra kim ciddiye alacak Sanji'yi, nasıl dolacak monster triodaki boşluk hiç bilmiyorum.

Öldürmez Sanji'yi. Ulan Sanji ölse intihar edecek fanlar vardır, dünyanın bir yerinde böyle haber duyulması enteresan kaçmaz. Çok karışır ortalık öldürürse, toparlanacak bir arc olmaz. Luffy'i tutamaz kimse, gider kendini öldürtür gerekirse. Ben bu kadar gömüldükten sonra kalan son bi kaç bölümde hüzün dolu dramatik sahneler artı sağlam bi rakiple karşılaşmadan gelecek güçlenmeyle sıvar diyordum da o da sıkıntılı şu an. Bütün bu ezikliğin üstüne iki Luffy'e ağlayıp kaçacak tayfayla galiba. Bu şekilde olursa cidden bundan sonra kim ciddiye alacak Sanji'yi, nasıl dolacak monster triodaki boşluk hiç bilmiyorum.
Marineford dramının ikinci yüzü kesinlikle olacak.Malum seri paranın iki yüzü gibi adam kopyalaya kopyalaya çiziyor mangayı.Alabastada parmaklık ardından bağıran luffyle dressroda bağıran luffy aynı.Bu niye aynı olmasın.Ace etkisi yaratacak biri ölecek sonra da Ace gibi forumca gömülecek.Adayların en güçlüsü Sanji işte. :)
Kaçırtırsa eğer Sanji'nin itibarını mı düşünür sence zaten adamı ezmeye yer arıyor.

Ben Sanji'nin en güzel anları diye pazarladığından yola çıkarak öleceğini düşünüyorum.Adam tam tüccar sonuçta manga satıyor.Etkisi artsın diye ayarlıyor böyle şeyleri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık