Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 855 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bobbin fos çıktı.
Yapacağını tahmin ettiğimiz bir şeyi yapmaz diye düşündük fakat Oda bizi ava gideni avlarken avladı , Brook şaşırttı beni. Adamsın Brook!
Sürekli Chopper ve Brooka aksesuar , evcil hayvan muamelesi yaptık adamlar kilit rol oynuyor.
Aynı işlevi Wanoda , Elbafta Usopp'tanda bekliyorum.

Bobbin balonu bu sefer kesin ve fena bir şekilde batladı. 105.5 ne lan :D Bir de buçuğu var ahahah
Temsili Bobbin

Nerede uykusunda Ace tekleyen koca yürekli adam nerede elindeki adamı kaptıran bu koca karı :(
Sanji de salya sümük kalmış yine.

Bobbin fos çıktı.
Yapacağını tahmin ettiğimiz bir şeyi yapmaz diye düşündük fakat Oda bizi ava gideni avlarken avladı , Brook şaşırttı beni. Adamsın Brook!
Sürekli Chopper ve Brooka aksesuar , evcil hayvan muamelesi yaptık adamlar kilit rol oynuyor.
Aynı işlevi Wanoda , Elbafta Usopp'tanda bekliyorum.
La kıllandım şimdi bu işten. Bobbine pek bir anlam yüklememiştim zaten ama o 105.5 değil de 1milyar 55 milyon falan çıkmasın şimdi :S

Şuan yaşanan olaylardan BM'ın bugüne kadar indirelememiş olması bence bm'nin şansı galiba hiç güçlü birisine denk gelmemiş.Kadın kaç yıl olmuş hala güç kazanma peşinde kaç senedir yonkou acaba?

Şuan yaşanan olaylardan BM'ın bugüne kadar indirelememiş olması bence bm'nin şansı galiba hiç güçlü birisine denk gelmemiş.Kadın kaç yıl olmuş hala güç kazanma peşinde kaç senedir yonkou acaba?
Bir kere gelmiş işte onda da Roger gelip kitabeyi okuyup gitmiş. Zaten o üçlü da daha önce hiç yaralanmamış. Altından bakalım ne çıkacak :D

Hala gülüyorum ya bir de Sanji'nin peşinden gitmiş ahhaha
(Umarım Oda bizi trollemiyordur yoksa apışıp kalırım.)

Bunlar pek hayr-ı alâmet değil.Koskoca yonkou 3-5 çaylağı dizginleyemiyor bumu .k yonkou.Oda arc sonu çok pis terso yapıcak bu arc birileri ölür rizorvıd alın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık