Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 855 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Büyük savaşlar büyük fedakarlıklar gerektirir sanji ölürse güçlü bir luff nin kapısını aralar yerinede jimbe geçer :D:D:D

Bobbin balon gençler üzgünüm :(
Bu adam aktifti gayet,ada falan yokedip geliyordu. Ödülü gücünü yansıtıyor diyorum. Ki yonkou adamlarının ödülleri şişik oluyor.
Oysa o ordunun başı demiştik adama.Eğer cidden başıysa ordunun orduda çöp.
Ada yok etmek tamamen farazi kalıyor. Çünkü Randolp , şu tren kafalı adam hepsi düğün pastası için ada harap etmişler. Ne oldu ikisini de kuş gibi avladılar. Özellikle şu tren kafalı adamı en son at arabası niyetine sürüyordular Carrot ve Chopper ekibi.

Zamansız duruyor olabilir ama adamı bu konumlara soktuktan sonra öldürmesi de garip kaçmaz.Skypieada birini öldüreceği bilgisi vardı.Bence o kişi yine Sanjiydi ama sonra vazgeçti.Enel çarpıp son sigarasını içtikten sonra ölecekti belki de.
Deme len öyle, öldürmesin Sanji'yi :( Tamam eşeklik etti, dersini aldı. Sen böyle deyince olasılığı var gibi cidden ama olmasın işte :( Yaptığı tüm eziklikle devam etsin, bizde gömebilelim adamı. Şimdi öldürse Sanji'yi, eleştirmeye kalkanlar için cevap niteliğinde olacak. Olmasın, ölmesin bizde gömebilelim işte :( Hem Sanji ölse yerine kim gelecek? Jinbei mi? Adam da monster trio vasfı yok bi kere.
Bu he monster trio

Oo Mahir hoş geldin. Ben de seni anıyordum bugün. :D

Kendi kendine çözmedi tabi, etraftaki herkesin defalarca üstüne basa basa söylemesi bunda etkili.
Gücü ona da yetmeyecek tabi ki ama ona hazırlıklı gidecek, bir yığın da desteği olacak. Marco'dan İnu-Neko'ya kadar. Güçlü kuvvetli adamlar hep.
Big Mam için çok yanlıs bir kanı var bana kalırsa. Yonko diye yenilmez bir canavar sanılması her ne kadar makul dursa da güç unsurlarını iyi analiz etmek gerekir. BigMamda gördüğüm kadarıyla tek bir haki belirtisi bile olmadı, tamamen meyve odaklı bir karakter gibi duruyor, aynı BB gibi. Meyvesi zayıflatıldıģında jse geriye hiçbir şey kalmayacak. Bu da Brook gibi biriyle dahi saģlanabiliyor. Eğer şahısların ve mekanların ruhlarını kurtarma imkanı olursa toptan gücü zayiflamış olacak. Misal Luffy veya herhangi birisi şuana kadar Topkek adasında H.haki kullanmadı, nasil etki edecek merak konusu. :)

O değilde bobin 105 m lık ödülüyle sanjinin peşinden gittiyse şu silahı kullanır sanjiye dokunmaz luffyi kevgire çevirebilir

Deme len öyle, öldürmesin Sanji'yi :( Tamam eşeklik etti, dersini aldı. Sen böyle deyince olasılığı var gibi cidden ama olmasın işte :( Yaptığı tüm eziklikle devam etsin, bizde gömebilelim adamı. Şimdi öldürse Sanji'yi, eleştirmeye kalkanlar için cevap niteliğinde olacak. Olmasın, ölmesin bizde gömebilelim işte :( Hem Sanji ölse yerine kim gelecek? Jinbei mi? Adam da monster trio vasfı yok bi kere.
Bu he monster trio

Korkutuyor gibi duruyor olabilirim ama gördüğümü yazıyorum.Bu adam ya yine trollüyor yada öldürecek.Trollüyor demem o en sevilen sahneleri kısımları yüzünden.Ölecek intibası yaratıp kandırdım diyebilir klasik troll Oda. :/

Bu arada resim güldürdü güzel poz olmuş. :D Balığın neyini beğenmiyorsun.Balık malık ama Sanji gibi alık değil.:hhh:

Korkutuyor gibi duruyor olabilirim ama gördüğümü yazıyorum.Bu adam ya yine trollüyor yada öldürecek.Trollüyor demem o en sevilen sahneleri kısımları yüzünden.Ölecek intibası yaratıp kandırdım diyebilir klasik troll Oda. :/

Bu arada resim güldürdü güzel poz olmuş. :D Balığın neyini beğenmiyorsun.Balık malık ama Sanji gibi alık değil.:hhh:
Ya 46 yaşındaki adamın ne işi var monster trioda allaşkına. :( Monster trio canavar gücünde potansiyeline sahip 20lik çıtırlardan oluşan bi oluşum. Jinbei tayfaya bile gelmemeli bence, Sanji gösterip Jinbei'yi öldürecek bu da benim iddiam olsun hadi. :p

Milletin Bobbin'i bu kadar sevmesinin sebebi küçük oluşu olabilir. Jack, WB, Kaido, Smoothie, BM, Cracker... Güçlü olan herkes eşek kadar olunca bu bücüre sempati duyuldu.

İyi ki overrated kendisi. Ben hazzetmemiştim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık