Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 855 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dressrosa Vol 2: Big Mam is falling. :oleyo2:

Aynı senaryo her şey aynı düzende ilerliyor. Dressrosada hadi kaćalım dediler Franky ama ağlaklar var onları kurtaralım dediği için kalıp savaştılar. Orada da Luffy arenada sanılıyordu vs
Topkek adasında da kaçabilecek durumdalar ama bu sefer de Sanji kalıp savaşalım ailem yok olmasın diyecek vs vs. :)

Luffy gibi bir aptal bile hepsinin bir zamanının olduğunu, dövüşe mecbur kalacağı anı, hangisini hangi sırayla yapacağını biliyor. Adamın hedefi açık şekilde Kaido, ta Punk Hazard'da belirlendi bu. Daha önce Smoker'dan, Aokiji'den, Kizaru'dan, Kuma'dan kaçtığı gibi kaçacak yine. Çünkü yeri ve zamanı değil, gücünün yetmeyeceğini biliyor ve hedefi bambaşka. Buraya sadece mecbur kaldı.
1- Luffy gibi bir aptalın böyle bir zeka belirtisi göstermesi? başlıbaşina ironi.
2- Gücünün yetmeyeceğini biliyor? Kaidoya yetiyor yani BigMama yetmiyor, ok. :)

Bobbin balon gençler üzgünüm :(
Bu adam aktifti gayet,ada falan yokedip geliyordu. Ödülü gücünü yansıtıyor diyorum. Ki yonkou adamlarının ödülleri şişik oluyor.
Oysa o ordunun başı demiştik adama.Eğer cidden başıysa ordunun orduda çöp.

1- Luffy gibi bir aptalın böyle bir zeka belirtisi göstermesi? başlıbaşina ironi.
2- Gücünün yetmeyeceğini biliyor? Kaidoya yetiyor yani BigMama yetmiyor, ok. :)
Oo Mahir hoş geldin. Ben de seni anıyordum bugün. :D

Kendi kendine çözmedi tabi, etraftaki herkesin defalarca üstüne basa basa söylemesi bunda etkili.
Gücü ona da yetmeyecek tabi ki ama ona hazırlıklı gidecek, bir yığın da desteği olacak. Marco'dan İnu-Neko'ya kadar. Güçlü kuvvetli adamlar hep.

Bobbin balon gençler üzgünüm :(
Bu adam aktifti gayet,ada falan yokedip geliyordu. Ödülü gücünü yansıtıyor diyorum. Ki yonkou adamlarının ödülleri şişik oluyor.
Oysa o ordunun başı demiştik adama.Eğer cidden başıysa ordunun orduda çöp.
Yürek yemiştir belki ondan önde gidiyordur. :D Zaten bir aptal cesareti var gibi spoilera göre.Sanji'den tekme yiyip oturduktan sonra peşinden gitmek pek akıllıca değil.

Marineford dramının ikinci yüzü kesinlikle olacak.Malum seri paranın iki yüzü gibi adam kopyalaya kopyalaya çiziyor mangayı.Alabastada parmaklık ardından bağıran luffyle dressroda bağıran luffy aynı.Bu niye aynı olmasın.Ace etkisi yaratacak biri ölecek sonra da Ace gibi forumca gömülecek.Adayların en güçlüsü Sanji işte. :)
Kaçırtırsa eğer Sanji'nin itibarını mı düşünür sence zaten adamı ezmeye yer arıyor.

Ben Sanji'nin en güzel anları diye pazarladığından yola çıkarak öleceğini düşünüyorum.Adam tam tüccar sonuçta manga satıyor.Etkisi artsın diye ayarlıyor böyle şeyleri.
Ace'le Sanji bir değil ama işte. Ace'in karakter çizgisi çocukluğundan beri bozulmadı, kendi içinde tutarlıydı. Sanji bozdu karakterini, verdiği izlenimi attı gitti. Aslında her ikisi de trajik bir geçmişe sahip, ama Ace çocukluğuyla tutarlı bir şekilde ilerlerken, Sanji'nin güncel hali daha evvelden çizdiği profile aykırı.

Ama dediğin gibi bu ağdalı dramatizenin nedeni Sanji'nin ölümüne hazırlık olabilir cidden. En azından ancak öyle toparlayabilir diyebiliyor insan karakter için, kendini affettirmesi açısından. Tabi yine de ben öyle olacağını düşünmüyorum, zaten tayfa dandik eleman kaynıyor. Tayfanın en güçlü 3. diye tanıttığı adamı yonkou sıralarına gelinen şu noktada harcamaya gerek yok. Sanji'yi çıkarıp 3. kıvamında Jinbei falan dahil etse, kimi ederse etsin seriyi kurtarmaz, takipçiler kabul etmez.

Ace'le Sanji bir değil ama işte. Ace'in karakter çizgisi çocukluğundan beri bozulmadı, kendi içinde tutarlıydı. Sanji bozdu karakterini, verdiği izlenimi attı gitti. Aslında her ikisi de trajik bir geçmişe sahip, ama Ace çocukluğuyla tutarlı bir şekilde ilerlerken, Sanji'nin güncel hali daha evvelden çizdiği profile aykırı.

Ama dediğin gibi bu ağdalı dramatizenin nedeni Sanji'nin ölümüne hazırlık olabilir cidden. En azından ancak öyle toparlayabilir diyebiliyor insan karakter için, kendini affettirmesi açısından. Tabi yine de ben öyle olacağını düşünmüyorum, zaten tayfa dandik eleman kaynıyor. Tayfanın en güçlü 3. diye tanıttığı adamı yonkou sıralarına gelinen şu noktada harcamaya gerek yok. Sanji'yi çıkarıp 3. kıvamında Jinbei falan dahil etse, kimi ederse etsin seriyi kurtarmaz, takipçiler kabul etmez.
Zamansız duruyor olabilir ama adamı bu konumlara soktuktan sonra öldürmesi de garip kaçmaz.Skypieada birini öldüreceği bilgisi vardı.Bence o kişi yine Sanjiydi ama sonra vazgeçti.Enel çarpıp son sigarasını içtikten sonra ölecekti belki de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık