Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 855 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben pek bir şey bulmuyorum Bobbinde ama beklentilerin sebebi şunlar olabilir;

1- Doğrudan Big Mom ile iletişim halinde , Mom ile birlikte gösterilen ilk karakterlerden biri.
2- Luffy için harekete geçen ordunun başında ilerlemesi
3- Bobbinin Big Mom'a kötü haber vermekten korkan diğer Mom korsanlarının aksine LinLinin en sevdiği şekerleme olan Balık Adam Adası şekerlemesini alamayacağını yüzüne karşı söylemesi ve bu haberi verdikten sonra karşımıza çıkması, sağ kurtulması.
Türünden dolayı bu kadar kaypak olabilir. Mom da bunu bildiği için pek fazla şey etmiyordur. Aklıma başka birşey gelmedi lakin dediğin şeylerde pek tatmin etmedi beni. :/

Bobbin = Rockstar

Spoiler doğruysa benim çıkarımım bu.Haberci kesimden diye büyütmeye gerek yok.

Forum öve öve bitirememişti nedense onlara iyi bir cevap oldu.

Çok tatlı bölüm be :D Ne zamandır böyle şeyler bekliyordum şükür. Forumdaki BM iner diyen arkadaşlar ve Sanji reyizi yerle bir eden hunharça üstüne giden arkadaşları arc sonunda bekliyoruz :ehe::ehe:

Bobbin artık E.oda'nın yeteneklerinin baya baya köreldiğinin işareti baya baya tutulan bir karekteri 105m yapıyor.Artık hangi tipin tutucagını bile tahmin edemiyor.

Bobbin mi tuttu? Ben başından beri çok fazla bir şey beklemiyordum. Yani kaç kişiniz de böyle bir sonuç çıkarıyorsun hacı?
Şimdi bile konuşulduguna göre demekki tutmuş en popüler karekter deil ama cıktıgındada baya baya seveni olmuştu.Böyle bir karekteri Sanji'nin JAck'in yanındaki bir adam vardı tek yiyen onun gibi kullanmakta dogru deildir.

Şimdi bile konuşulduguna göre demekki tutmuş en popüler karekter deil ama cıktıgındada baya baya seveni olmuştu.Böyle bir karekteri Sanji'nin JAck'in yanındaki bir adam vardı tek yiyen onun gibi kullanmakta dogru deildir.
Yapma hacı. KF'den bazı kişilerin sevmesiyle bu adamın rolü değişemez. Bobbin'i sevin. Ama onu Big Mom'ın en güçlü adamı olarak görebileceğiniz öyle bir beklenti oluşturacak bir şey olmadı Manga'da. Aksi olsa ben Bobbin için Luffy'den tek yer diyemezdim.

Bobbin mi tuttu? Ben başından beri çok fazla bir şey beklemiyordum. Yani kaç kişiniz de böyle bir sonuç çıkarıyorsun hacı?

@Millennium Wizard

Dof'tan daha güçlü bekleniyordu.
:hhh:Yok daha neler.Sağ kolların bile ondan güçlü olduğunu net olarak söyleyemez kimse.Güçlü olsalardı yonko arcından önce Marco gibi biriyle kapıştırırdı luffyi.

Eğer mangaka trolleyip bobbini Katakuri yapmazsa Pekoms'tan fazlası çıkmaz.Hatta Pekoms demek onun için iltifat bile denebilir.

Ben Bobbin'i ilk gördüğümden beri sevmiştim. Ayrıca bende kaptanlardan sonra en güçlü kişidir diye düşünüyordum. Ama güçsüzse de sorun değil. Unuturuz gider. :D Zoro ile yolumuza devam ederiz.

Sen nasıl o çıkarımı yaptın, bana tam tersi izlenim verdi.
Çünkü hemen hemen her arc bi tercih mevzusu döner. Şimdi gitme ihtimali varken bırakıp gitmemesi mi daha havalı yoksa zaten zorunda olmasından dolayı kalması mı?

Tüm ekip yakalanacak ve tam Mom Grup olarak ruh ayini yapacakken bizimkilerin üzerinde. Sanji ve Luffy ortama akacaklar hemide Arlong park akışı(yürüyüşü) Sonra Sanji birinci elemanı Luffy'de Mom'u dövecek GG WP...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık