Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 853: Burada Değil!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji ölmeye baya niyetli ama Luffy onu zorla yaşatacak galiba. Yemin ederim gerizekalı bu çocuk. Eskiden Sanki etrafında kadın yokken beynine kan gittiği için kafası çalışan bir adamdı. Şimdi o da gitmiş iyice embesil bişi oldu çıktı :/

Neden 30 yaşında başlayacak ki? Yanında asistan olarak çalıştığı adamın serisinde Kenshin 20'li yaşlardaydı. Toriko da 20li yaşlardaydı. Yani bunlar olabilir. Op'taki en büyük sıkıntı Luffy zamanında başlasa da zaman kavramını oturtamadı Oda. Çünkü çok kısa sürede GL'yi bitirdiler. Sonra 2 yıl zaman atlaması oldu ve tayfs yine 3 günde Dressrosa'ya geçti. Orada da 1 au falan kaldılar. Sonra Zou'ya geçtiler sonra da bu adaya. Tüm bunlar 1.5 bilemedin 2 ayda gerçekleşti tayga toplandıktan sonra. En büyük sıkıntısı bence bu. Çünkü zaten denizin kendisi zorlu o kadar hızlı hareket ediyorlar. Bir de dövüşler 1 günde bitse de adada 1 ay kalmıyorlar. Bu yüzden de Luffy 19 yaşında diye yanlış bir argüman oluyor. Koysaydı adalar arasında 2 ya da 3 ay. Orada da vakit geçirselerdi bence tayfa da bir günde mi güçlendi soruları olmadan daha oturaklı olurdu.
Kenshin 28 yaşındaydı. Seri bittiğinde 33'tü.
Toriko'da seride tavan olamadı zaten. Kenshin oldu mu hatırlamıyorum. Neyse.
Shounen diye genç olmaları gerekiyor zaten. Ama serinin en güçlü karakterlerine bakıyoruz yaşını başını almışlar. İki ay üç ay olsa gene taş çatlasa 25 olacak ne fark eder. Ben zaten önüne geleni pataklasın diye dedim o yüzden 30'dan başlattım. Luffy bu gidişle 30'a kadar ölmezse zaten Roger falan hikaye kalacak. Önüne gelene de tekme atar.

Kenshin 28 yaşındaydı. Seri bittiğinde 33'tü.
Toriko'da seride tavan olamadı zaten. Kenshin oldu mu hatırlamıyorum. Neyse.
Shounen diye genç olmaları gerekiyor zaten. Ama serinin en güçlü karakterlerine bakıyoruz yaşını başını almışlar. İki ay üç ay olsa gene taş çatlasa 25 olacak ne fark eder. Ben zaten önüne geleni pataklasın diye dedim o yüzden 30'dan başlattım. Luffy bu gidişle 30'a kadar ölmezse zaten Roger falan hikaye kalacak. Önüne gelene de tekme atar.
Toriko seride gayet zirve oldu. İçindeki şeytan da onun parçasıydı ve tek parmakta patlattı en büyük düşmanı. Kenshin zaten zirveydi hocası hariç seri başladığında.
Luffy'nin 25 yaşında olmasıyla 19 yaşında olması arasında 6 yaş fark var ve bence gayet yeterli bir süre bunun için. Şahsen içime daha çok sinerdi bu durum. Ama yapmadı.

Op'taki en büyük sıkıntı Luffy zamanında başlasa da zaman kavramını oturtamadı Oda. Çünkü çok kısa sürede GL'yi bitirdiler. Sonra 2 yıl zaman atlaması oldu ve tayfs yine 3 günde Dressrosa'ya geçti. Orada da 1 au falan kaldılar. Sonra Zou'ya geçtiler sonra da bu adaya. Tüm bunlar 1.5 bilemedin 2 ayda gerçekleşti tayga toplandıktan sonra. En büyük sıkıntısı bence bu. Çünkü zaten denizin kendisi zorlu o kadar hızlı hareket ediyorlar. Bir de dövüşler 1 günde bitse de adada 1 ay kalmıyorlar. Bu yüzden de Luffy 19 yaşında diye yanlış bir argüman oluyor. Koysaydı adalar arasında 2 ya da 3 ay. Orada da vakit geçirselerdi bence tayfa da bir günde mi güçlendi soruları olmadan daha oturaklı olurdu.
Buna +1 diyorum..

Toriko seride gayet zirve oldu. İçindeki şeytan da onun parçasıydı ve tek parmakta patlattı en büyük düşmanı. Kenshin zaten zirveydi hocası hariç seri başladığında.
Luffy'nin 25 yaşında olmasıyla 19 yaşında olması arasında 6 yaş fark var ve bence gayet yeterli bir süre bunun için. Şahsen içime daha çok sinerdi bu durum. Ama yapmadı.
Toriko'dan güçlü elli milyar yaratık çıktı serinin sonunda onları da hesaba kattım ben. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık