Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 853: Burada Değil!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Chinjao ve Hancock'tan daha çok vardır emin ol. Bunun seviyeleri var sonuçta. Sanji'de bir seviyesinde olur Zoro'da iki, Luffy'de üç gibi. Bence Gaban'da da kral haki görsek kimse şaşırmaz. Çıkmasa bile fark olsun diye Sanji'ye verebilir.

Zoro'da ise kesin çıkar diye düşünüyorum.
Hancock bence kücümsenecek biri değil.
Chinjao'nun da tek suçu Garp ile karşı karşıya gelmiş olması.:D

Sanji bu arc çok yanılttı bizi hacı. Ben sağlam bir iradesi olmadığı kanısına vardım.

Chinjao ve Hancock'tan daha çok vardır emin ol. Bunun seviyeleri var sonuçta. Sanji'de bir seviyesinde olur Zoro'da iki, Luffy'de üç gibi. Bence Gaban'da da kral haki görsek kimse şaşırmaz. Çıkmasa bile fark olsun diye Sanji'ye verebilir.

Zoro'da ise kesin çıkar diye düşünüyorum.
Chinjao tamamda Hancock olmadı, Korsan İmparatoriçe'de kral haki olmayacakta kimde olacak. Sanji'de ise cidden kral kumaşı yok, Zoro'da da çıkmayabilir de işte Rayleigh ayağına ona göz yumuyoruz..

Nami Yonko ordusuna Luffy ile göğüs gerer; bir dakika yanından ayrılmaz, Sanji anca ağlasın.
Ağlaması sıkıntı değil. Kararsızlık ve su an ki durumu sağlam iradesi olmadığını gösteriyor. Daha yeni tanıdığı Puding' in ihaneti ona bu kadar ağır gelmemeliydi. Kendini yalnız hissedip bu kadar çaresizliğe bırakmış olması bundan dolayı da Kaptan' ına güvenememesi.

Ağlaması sıkıntı değil. Kararsızlık ve su an ki durumu sağlam iradesi olmadığını gösteriyor. Daha yeni tanıdığı Puding' in ihaneti ona bu kadar ağır gelmemeliydi. Kendini yalnız hissedip bu kadar çaresizliğe bırakmış olması bundan dolayı da Kaptan' ına güvenememesi.
O yüzden anca yazdım, taş çatlasa, en fazla anlamına geliyor. Hani Nami ne olursa olsun Luffy'nin yanında, Sanji ise en fazla ağlasın. ANCA, ANCAAAAAAAAAAAAAAAA

Onun için de 30-40 yaşında falan başlaması gerekiyor seriye. :( Shounen olduğu için de mecburen genç başlıyor ne yapsın? Gençler örnek alsın diye. :( Zaten önüne geleni pataklasa ne eğlencesi kalır. :(
Neden 30 yaşında başlayacak ki? Yanında asistan olarak çalıştığı adamın serisinde Kenshin 20'li yaşlardaydı. Toriko da 20li yaşlardaydı. Yani bunlar olabilir. Op'taki en büyük sıkıntı Luffy zamanında başlasa da zaman kavramını oturtamadı Oda. Çünkü çok kısa sürede GL'yi bitirdiler. Sonra 2 yıl zaman atlaması oldu ve tayfs yine 3 günde Dressrosa'ya geçti. Orada da 1 au falan kaldılar. Sonra Zou'ya geçtiler sonra da bu adaya. Tüm bunlar 1.5 bilemedin 2 ayda gerçekleşti tayga toplandıktan sonra. En büyük sıkıntısı bence bu. Çünkü zaten denizin kendisi zorlu o kadar hızlı hareket ediyorlar. Bir de dövüşler 1 günde bitse de adada 1 ay kalmıyorlar. Bu yüzden de Luffy 19 yaşında diye yanlış bir argüman oluyor. Koysaydı adalar arasında 2 ya da 3 ay. Orada da vakit geçirselerdi bence tayfa da bir günde mi güçlendi soruları olmadan daha oturaklı olurdu.

O yüzden anca yazdım, taş çatlasa, en fazla anlamına geliyor. Hani Nami ne olursa olsun Luffy'nin yanında, Sanji ise en fazla ağlasın. ANCA, ANCAAAAAAAAAAAAAAAA
Ölmesine az kaldı.Nami şimdi ağlamaz çünkü arkasından çok ağlayacak ona saklıyordur.
Sanji çok Zeff etkisinde kalmış hep ondan oldu.Bu Zeff psikopat bir adam aslında.Bence gençliğinde 7/24 kadın dövüyordu.Sonra pişman oldu Sanji'ye gelince fiske vuramazsın diye öğretti abarttı işi.

Luffy bu kadar hızlı ilerliyor çünkü o ana karakter. Diğer karakterlerden bir farkı olmasa Mohji'yi okuyor olabilirdik. Ne kadar kompleks bir durum, değil mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık