Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 853: Burada Değil!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Sanji'nin o lafını ''artık kaçarı yok, sen de bu işin içindesin Luffy'' şeklinde yorumladım. Bizimkileri işe karıştırmamaya çalışıyordu ama artık onlar için de işten kolay sıyrılma ihtimali kalmadı Sanji için. Yani tayfaya geri dönmeyeceğim şeklinde yorumlanacak bir cümle değil benim açımdan.

Tabi tayfaya geri döner mi? Dönmüyorum diyebilir. Kolay affetmesin kendisini bence.
İnşallah senin dediğin gibi olur. Zaten normal şartlarda Usopp ve Robin olaylarını bilen gören birinin tayfaya geri dönemem demesi saçma ama Oda'ya güvenemiyorum ben o yüzden öyle yazdım. Hele bu arc sağı solu hiç belli değil adamın :)

Sanji'nin genler kısmi olarak uyanmış olabilir. Ateşin kaynağı bu olabilir. Fark, duyguları var ve demir gibi sert bir bedene sahip değil.

Reiju da tam olarak diğerleri gibi değil baktığınızda.

Bir güç artışı olacaksa bu haki bazlı olur. Haki de duygularla bağlantılı malum ve bu adamın özelliği diğerleri gibi robot olmaması. Mangaka buradan yürür diye düşünüyorum. Hatta bu sebepten kralın hakisini uyandırabilir diyordum. Hala daha ihtimal mevcut bence. Uyandıramasa bile sağlam bir silahlanma hakisi artışı olacaktır.

Üstüne muhtemel bir okama kenpo ile şaşılacak bir güce ulaşabilir. Ama mangaka bunu ister mi bilmem. Okuyucuda, hep gömecekmiş gibi bir hissiyat oluşturdu namussuz.

Üye silindi 2781

Harika bir bölümdü,Roger'ın Big Mom ile karşılaşması durumu gerçekten mangada olayları değiştirdi.Seriye bambaşka bir hava kattı.Luffy'nin aynı duruma girmesi ön görülüyor.Puding'in 3.gözü? Buda nedir,yeni bir ırk ve kabilemi.Bu gözün ne gibi faydaları olucak,Raftele nasıl ulaştırıcak bu göz.İncelemeye herkesi beklerim,uzun süredir böyle uzun uzun düşünmemiştim.

Sanji'nin genler kısmi olarak uyanmış olabilir. Ateşin kaynağı bu olabilir. Fark, duyguları var ve demir gibi sert bir bedene sahip değil.

Reiju da tam olarak diğerleri gibi değil baktığınızda.

Bir güç artışı olacaksa bu haki bazlı olur. Haki de duygularla bağlantılı malum ve bu adamın özelliği diğerleri gibi robot olmaması. Mangaka buradan yürür diye düşünüyorum. Hatta bu sebepten kralın hakisini uyandırabilir diyordum. Hala daha ihtimal mevcut bence. Uyandıramasa bile sağlam bir silahlanma hakisi artışı olacaktır.

Üstüne muhtemel bir okama kenpo ile şaşılacak bir güce ulaşabilir. Ama mangaka bunu ister mi bilmem. Okuyucuda, hep gömecekmiş gibi bir hissiyat oluşturdu namussuz.
Sanji' de kral kumaşı yok hacı. Bence çıkarsa Zoro'da çıkar.

Son düzenleme:
Ana karakter olmasa üç gün yaşamayacağı dünyada kk olmasından daha iyidir önüne geleni hakkıyla dövebilmesi :( Hadi şonen diye hoş görülür ama manga gitgide şonenlikten parodiye dönmeye başladı iyice :/
Onun için de 30-40 yaşında falan başlaması gerekiyor seriye. :( Shounen olduğu için de mecburen genç başlıyor ne yapsın? Gençler örnek alsın diye. :( Zaten önüne geleni pataklasa ne eğlencesi kalır. :(

Hasta çünkü. Son kez tayfayı topluyor ve denizleri geziyor. O arada Raftel'e de varıyor. Bir ayağı çukurdayken ve Luffy gibi kimseyi doğru düzgün yanına çekememişken nasıl bir şey yapsın?

KK olmak ile gerçeği açığa çıkarıp Dünya Hükümeti'ni yıkmak ayrı şeyler. Roger gerçeği söylese yanında kimseyi bulamazdı. Fakat Luffy öyle değil herkesi yanına çekiyor. Adaları, krallıkları falan.
Mantıklı :good:

Sanji' de kral kumaşı yok hacı. Bence çıkarsa Zoro'da çıkar.
Chinjao ve Hancock'tan daha çok vardır emin ol. Bunun seviyeleri var sonuçta. Sanji'de bir seviyesinde olur Zoro'da iki, Luffy'de üç gibi. Bence Gaban'da da kral haki görsek kimse şaşırmaz. Çıkmasa bile fark olsun diye Sanji'ye verebilir.

Zoro'da ise kesin çıkar diye düşünüyorum.

BigMam kesin inecek diyen arkadaşlar, 6-7 kişi kaldığı için bu kadar güvenle söylüyor. Yahu o 6-7 kişinin tanesi en az geçen sezonun bossu gücünde. Adam sanıyor ki Sanji Gidip Kraker'i dövebilecek hahahahahahah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık