Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 853: Burada Değil!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji mal değil. Ama senaryo gereği, diğer bir deyişle Oda'nın itelemesi gereği tayfaya tekrar geri dönemeyeceğini düşünüyor ise ki bence bunu düşünmesi mangakanın huyunu bildiğimden gayet olası... Sanji'nin ''bu işin geri dönüşü yok'' cümlesinin altında yatan tek düşünce:

- ''Artık tayfaya geri dönemem. Tayfaya geri dönemiyorsam tutunacak hiçbir dalım kalmadığı gibi yaşamak için bir sebep de kalmamıştır. Allah ne verdiyse yüklen koçum Sanji'' dir.

Pedro'nun dinamitleri gibi patlayacak Sanji. Umarım :(

Teorilerden bir tanesi Brook üzerineydi. Raftel 'e gidince Gol D. Roger'ın Luffy ile Brook aracılığı ile konuşacağı. Seride Luffy adına kalan Power Up'lar: advence h. haki, aweaking, gear 5 (6 olacağını sanmam) bir de yenilebileceği zamanlarda geri vites. Zoro: H. Haki, şeytani ruh dönüşüm kontrolü (asurah) kılıç ustası olarak gelişim. Sanji : genetik power up ve amiral dengi savaşma gücü. Belki arttırılabilir ama h. Haki uyandıracağını sanmam.

Sanji şuan genetik olarak değil kişisel gelişim gücü ortada , gen gücü de açığa çıkınca baya güçlenir seride ilk kez zoroyu geçebilir belkide sonuçta biri sağ diğeri sol kol denk olmaları gerekir.

Raftel yolun sonu benim anlamadığım kayıp 900 yılı öğrenince roger niye hiç bir şey yapmadı? gerçekleri öğrenince böyle dünyanın ... deyip gitmiştir. Luffyde öğrenince belki oda öyle yapar:D:D:D yada herkese hesap sorar.
Hasta çünkü. Son kez tayfayı topluyor ve denizleri geziyor. O arada Raftel'e de varıyor. Bir ayağı çukurdayken ve Luffy gibi kimseyi doğru düzgün yanına çekememişken nasıl bir şey yapsın?

KK olmak ile gerçeği açığa çıkarıp Dünya Hükümeti'ni yıkmak ayrı şeyler. Roger gerçeği söylese yanında kimseyi bulamazdı. Fakat Luffy öyle değil herkesi yanına çekiyor. Adaları, krallıkları falan.

İyi ki Oda yazıyor seriyi ya. Bir başkası yazsa herkesi pata küte döven bir lavuk olacaktı Luffy. Onun yerine yeri geldiğinde dayağını da yiyor oturuyor. Dünya'ya karşı çıkacak olan adamın mecburen müttefiği de bol olmak zorunda. Helal Oda.

Sanji mal değil. Ama senaryo gereği, diğer bir deyişle Oda'nın itelemesi gereği tayfaya tekrar geri dönemeyeceğini düşünüyor ise ki bence bunu düşünmesi mangakanın huyunu bildiğimden gayet olası... Sanji'nin ''bu işin geri dönüşü yok'' cümlesinin altında yatan tek düşünce:

- ''Artık tayfaya geri dönemem. Tayfaya geri dönemiyorsam tutunacak hiçbir dalım kalmadığı gibi yaşamak için bir sebep de kalmamıştır. Allah ne verdiyse yüklen koçum Sanji'' dir.

Pedro'nun dinamitleri gibi patlayacak Sanji. Umarım :(
Ben Sanji'nin o lafını ''artık kaçarı yok, sen de bu işin içindesin Luffy'' şeklinde yorumladım. Bizimkileri işe karıştırmamaya çalışıyordu ama artık onlar için de işten kolay sıyrılma ihtimali kalmadı Sanji için. Yani tayfaya geri dönmeyeceğim şeklinde yorumlanacak bir cümle değil benim açımdan.

Tabi tayfaya geri döner mi? Dönmüyorum diyebilir. Kolay affetmesin kendisini bence.

İyi ki Oda yazıyor seriyi ya. Bir başkası yazsa herkesi pata küte döven bir lavuk olacaktı Luffy. Onun yerine yeri geldiğinde dayağını da yiyor oturuyor. Dünya'ya karşı çıkacak olan adamın mecburen müttefiği de bol olmak zorunda. Helal Oda.
Ana karakter olmasa üç gün yaşamayacağı dünyada kk olmasından daha iyidir önüne geleni hakkıyla dövebilmesi :( Hadi şonen diye hoş görülür ama manga gitgide şonenlikten parodiye dönmeye başladı iyice :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık