Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 853: Burada Değil!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Chinjao ve Hancock'tan daha çok vardır emin ol. Bunun seviyeleri var sonuçta. Sanji'de bir seviyesinde olur Zoro'da iki, Luffy'de üç gibi. Bence Gaban'da da kral haki görsek kimse şaşırmaz. Çıkmasa bile fark olsun diye Sanji'ye verebilir.

Zoro'da ise kesin çıkar diye düşünüyorum.
Hancock diye küçümsediğin insan Sengoku'nun üzerine basarak güçlü dediği kişi. Koca denizci filosuna saniyesinde tek atan birisi. Sanji'yi Hancock gibi karakterlerle aynı kefeye koyma istersen.

Hancock diye küçümsediğin insan Sengoku'nun üzerine basarak güçlü dediği kişi. Koca denizci filosuna saniyesinde tek atan birisi. Sanji'yi Hancock gibi karakterlerle aynı kefeye koyma istersen.
Sengoku, Jinbe'ye de kayıp dedi. Onun her ağzına aldığı kişiyi Sanji ile kıyaslanamaz olarak mı görelim? Gelecek arc muhtemelen bir yıkımcı devirecek bu adam. Kaldı ki güç kıyasından ziyade irade kıyası yapıyoruz. Bu kadının iradesi bana özel gelmedi.

@straw-hat

Üstte de dediğim gibi iradesi bana özel gelmedi. O açıdan Sanji'de çıkmasında bir gariplik görmüyorum.

Her H. Haki'si olan mükemmel bir karakter olmuyor. Chinjao bunun özeti, adam 50 senedir NW'de belki ama Luffy'nin g3'üne beyni dağılıyor.
Bana Aisa'nın yeteneği mi H. Haki mi deseler direkt Aisa'yı seçerim.

Yalnız o değil de, Luffy gider kurtarırım Baratie'yi dediğinde aylarca yazılan argümanlar bir anda çöp oldu xD Luffy haterları üzgün.
O kadar savunduk ama Luffy kanıtladı olayı sözleriyle. Bu adam yarım yamalak gücüyle Ace'i idamdan kurtardı. Şu gücüyle bunu neden yapamasın. Artık uçabiliyorda. Sanji'nin de ihtiyacı olan sözlerde bunlardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık