Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 853: Burada Değil!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sengoku, Jinbe'ye de kayıp dedi. Onun her ağzına aldığı kişiyi Sanji ile kıyaslanamaz olarak mı görelim? Gelecek arc muhtemelen bir yıkımcı devirecek bu adam. Kaldı ki güç kıyasından ziyade irade kıyası yapıyoruz. Bu kadının iradesi bana özel gelmedi.

@straw-hat

Üstte de dediğim gibi iradesi bana özel gelmedi. O açıdan Sanji'de çıkmasında bir gariplik görmüyorum.
Hancock'un iradesi, insanların bağlılıkları, hakimiyeti Dof'tan bile iyi. Bizzat Aokiji Kuzan söylüyor bunu. Söylemese bile Kuja kabilesinde ki insanların nasıl biat edişine bak.

Hızlı giden atın b.ku seyrek düşerimiş şu sıralar olan seride ki oluşuma bakış açım...
Ama yinede heyecanlı. keşke bi 5 10 yıl zaman atlaması olsa

Luffy burada köpekle konuşurken onun dışında kimse anlam veremiyor. Her şeyin sesini bu duyma direkt.
Planlı yapılmış bir şey mi bilmiyorum ama daha serinin başlarında Warship Island mı neydi, filler bölümlerin birinde Luffy yine yaralı ejderha ile konuşuyordu. Seride her şeyin sesini duyabilme muhabbeti çıkınca direkt aklıma gelmişti ve "vay babanın şarap çanağı Oda, o zamandan mı planlamıştın" diye düşünmüştüm. Sonra filler kavramını öğrendim. :D

O kadar savunduk ama Luffy kanıtladı olayı sözleriyle. Bu adam yarım yamalak gücüyle Ace'i idamdan kurtardı. Şu gücüyle bunu neden yapamasın. Artık uçabiliyorda. Sanji'nin de ihtiyacı olan sözlerde bunlardı.
Yalnız o değil de, Luffy gider kurtarırım Baratie'yi dediğinde aylarca yazılan argümanlar bir anda çöp oldu xD Luffy haterları üzgün.
Ne yani gidip kurtarırım dedi diye yapabilecek mi sanki her dediğini yapabiliyor mu? Burdan East Blueya mı uçacak hahaha. Dalga mı geçiyorsunuz. :D Daha 3 bölüm önce Sanji seni burada bekliycem dedi yedi dayağı oturdu.

Hancock'un iradesi, insanların bağlılıkları, hakimiyeti Dof'tan bile iyi. Bizzat Aokiji Kuzan söylüyor bunu. Söylemese bile Kuja kabilesinde ki insanların nasıl biat edişine bak.
Kuja'daki cinsi sapıkların Hancock'un iradesine değil de güzelliğine biat ettikleri serideki en bariz olaylar sıralamasında ilk 3'e oynar yahu :) Nasıl iradesine hayranlar şeklinde yorumladın bilmiyorum. Ben şok!

Ek olarak Sanji'nin iradesi Hancock'a bin basar (sayı mübalağa olmayıp tamamen gerçekleri yansıtmaktadır).

Shanks bile kaptanın bazen kaçmasını isterdim diyor. Ama kaçışlar bazen pahalıya patlayabilir. Ace mallık yapmamış olsa ve kaçsa dahi bu bir dünya insanın öldüğü gerçeğini değiştirmeyecekti. Sanji de burada kendini feda etti.

Ellerinin kopacağını, Baratie'nin yok olacağını, tayfasının öleceğini düşünüyordu. Kendince bir şeyler yapmaya çalıştı.

Ciddi ciddi Luffy, Baratie'yi kurtarırım dediğinde inananlar olmuş. Hele ki bunu söylerken bitik durumda olduğu halde. Daha kendine hayrı yok la. Lafla peynir gemisi yürümüyor. Bazen gerçekçi olmak lazım.

Ne yani gidip kurtarırım dedi diye yapabilecek mi sanki her dediğini yapabiliyor mu? Burdan East Blueya mı uçacak hahaha. Dalga mı geçiyorsunuz. :D Daha 3 bölüm önce Sanji seni burada bekliycem dedi yedi dayağı oturdu.
Sağolsun Sanji kimseye karşı öyle dovusmemis bir Boss bile onu o kadar hirpalayamamisken Sanji ölümüne dövdü onu. Ve hala daha sozu bozulması orda bekliyor onu. Yani her şekilde tutuyor sözünü. Evet gerekirse ucar doğu maviye. Cok absurd birşey değil bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık