Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850: Umut Işığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sanji kardeşime tesbihini çıkarttıracaklar zorla. bi rahat durun la. yani şiddete karşıyız tabiki de sanji bunların ağzını yüzünü kertmesin de ne yapsın yani.

Lütfen şu seri sonuna BB ve hükümet kalacak son boss BB olacak diye yaymayin, çokta eminsiniz seri sonundan site olarak büyük hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Çoğu kişi sanki E.oda spoiler vermişçesine bunu yazıp Kaido , Shanks ve Mom'un üzerine senaryo kuruyor.

Sanji yılı müthiş bir finalle bitti ahahahaha gerçekten Odanın dediği kadar varmış alevli muz Sanji daha ne kadar salaklaşabilir bilmiyorum. Kaptanını orda öldürmeye giderlerken bön bön baktığında gördük birader adamlığını. Burda @millenium a katılıyorum aynı pozisyonda Usopp olsa cenazesi kalkmıştı yahu. Gelmiş bide Zoro adam değildir falan dendi 1 lafına bakılarak neyse...

Bi dışardan gelen Carrotla Petro'ya bak bide bizimkine yazıklar olsun be... Sanji yaşadıklarını haketmiştir bu saatten sonra gelip Usopp gibi özür dilemesi gerek.

Puddingten çok iyi villian oldu ama lan şu tipe hareketlere bak ahahahaha. Son anda ağlamasının sebebi kanıtlamaktan başka bişi değil bence. Bakın size korkunç şeyler söyledim ama hala masum rolü kesebilirim dercesine sağlama yaptı işte.

Luffy Hale'n bigmom ı indirebilir. Bu adam Bluenodan ayar yedikten 1 gece sonra Lucciyi komalık etti lütfen. Böyle ciddi sıçramalar seride mümkün yani. Birde yonkou ile savaşacak tabi ki 1 sıçrama daha olacaktır.

Ayrıca Bigmom yemeğiyle oynamayı seviyor demek ki. Kimisi öldürürken bunun karnaval gibi planlı özel olmasını sever ya o şekil :/

Lütfen şu seri sonuna BB ve hükümet kalacak son boss BB olacak diye yaymayin, çokta eminsiniz seri sonundan site olarak büyük hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Çoğu kişi sanki E.oda spoiler vermişçesine bunu yazıp Kaido , Shanks ve Mom'un üzerine senaryo kuruyor.
Bende bunu yazcaktım millet takılmış shanksı bb öldürür bb denizcilerin tarafında son savaş va gibi senaryolara. Daha 2 bölüm sonrasına ters köşe yiyip dururken adamlar seri sonundan aşırı emin çok acayip.

Pedro severlere birde şunu hatırlatmakta yarar var.Ben helal olsun dedim.Hemen puddingin ne mal olduğunu anlamış orada işini bitirecekti.Tabii bizim tayfa sevgi modunda olduğu için izin vermedi.Bir gün bu hareketlerin bedelini ağır ödeyecekler ama ne zaman....

Eee ne olmuş tayfa için yemek yaptıysa.Yemek yapıp kendini affettireceğini sanıyor aklınca.Ve ne yazıkki seride de böyle olabilir. :( Ama normalde saçma.Kimse onca satıştan sonra bir yemeğe unutmaz herşeyi.Ama tabii tayfa çok pozitif işte seride Pollyanna yanlarında staj yapar o derece. :/
Aynen. Tayfa şu saçma sevgi pıtırcığı modundan çıksın artık. Yeni Dünyadayız artık.

Aynen. Tayfa şu saçma sevgi pıtırcığı modundan çıksın artık. Yeni Dünyadayız artık.
Şu an bu hataları yüzünden tayfadan yada müttefiklerden biri ölmüş olabilirdi.Reijuu ölürdü en basiti.Ama mangaka böyle şeyleri çizmiyor tabii.Mugiwara tayfası hata yapmaz yapsa da herşeyi sorunsuz düzeltir.Misal dressrosada kafesten dolayı katliam olmadı hiç halkın hepsi sapasağlamdır kesin çünkü mutlu sonla bitti hahaha. :D

Şu an bu hataları yüzünden tayfadan yada müttefiklerden biri ölmüş olabilirdi.Reijuu ölürdü en basiti.Ama mangaka böyle şeyleri çizmiyor tabii.Mugiwara tayfası hata yapmaz yapsa da herşeyi sorunsuz düzeltir.Misal dressrosada kafesten dolayı katliam olmadı hiç halkın hepsi sapasağlamdır kesin çünkü mutlu sonla bitti hahaha. :D
Bleach' te öyle olmamış mıydı? Espada savaşında?

10 seneye söz versin her bölüm çok iyi deyim. Hepsini Rosa gibi işlese, Mom 3 sene, Kaido 3 sene. Theach 2 sene. Ara geçişler 2 sene. Son savaş 5 sene. Toplamda 15 sene oluyor.

Ama Mom düşsün yeter ki, 5 sene bile sürmesine razıyım.
güzel düşünce ama aramızdan bazıları o zamana yetişemeyebilir.. en azından ben seri sonunu görmek isterim.. ara geçişleri bazen fazla uzatıyolar ve çok fazla yan ya da gereksiz karakter var diyeyim.. dövüş sahneleri artık daha çok kesiliyo ve araya flashback vs giriyo.. adamakallı 5 senede bitirebilir aslında yazar ama ne yaparsın.. bi sektör sonuçta..

güzel düşünce ama aramızdan bazıları o zamana yetişemeyebilir.. en azından ben seri sonunu görmek isterim.. ara geçişleri bazen fazla uzatıyolar ve çok fazla yan ya da gereksiz karakter var diyeyim.. dövüş sahneleri artık daha çok kesiliyo ve araya flashback vs giriyo.. adamakallı 5 senede bitirebilir aslında yazar ama ne yaparsın.. bi sektör sonuçta..
5 senede kafasındaki hikayeyi bitirse, üstüne 5 sene daha devam etmek ister. Adamın yeni karakter oluşturdukça şevke geliyorum minvalinde röportajı vardı sanırım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık