Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850: Umut Işığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben her zaman okumadan çok iyiye atarım. Totemimdir iyi düşüneyimki iyi bölümler gelsin diye sonar okurum bölümü.

Bişeyden eminsem oda Sanjinin bir kadına el kaldırmayacağıdır.Bu soru işareti enis lobbyde bitti benim için :D
Bende %99 çok kötüye oy atarım. Bir alanda daha zıt taraftayız. Ne güzel.

Orası da ayrı mevzu bak. Wano arca bi geçelim oda aydınlanacaktır. Aklıma ezeldeki bir sahne geldi ilk cümleyi kullandığım sıra :D Yani eğer luffy big momu dövüyorsa gelsin kaido iki pat küte döver kırmızı kitabeyi de alır gider...
Doğru bu yonkoular güvenip birbirlerine saldıramıyor daha yoksa illa kitabeler için bir savaş çıkardı. Bu durumda bizimkiler kim köpek ki BM indirsin dimi :D ama bir arkadaş bir öngörüde bulunmuş o çok uzun ona yazdığım cevap özeti sayılır bu şekilde düşebilir sanki bana mantıklı geldi ama işte kararsız kalıyorum :bilmem:

ben BM inmez diyenlerdenim fakat dediğin şekilde inme ihtimali olabilir. luffy ve etrafında toplananların çıkardığı kargaşada BM iki komutanını daha kaybeder ve marine son aşamada saldırıya geçerse BM iner bu senaryo dışında da o adadakilerin BM'yi indirebileceklerini sanmıyorum.

Luffy tek bir sorum var,şimdiye kadar aklın neredeydi?
Yoktu ki :D

Anlamadığım bir konu Luffy neden buso koka basmıyor eline ? Mantıklı bir açıklaması varmı bunun yani bizim azman dişiyle kalın gemi zinciri koparan adam yani.
Oda faktörü. Çok kez yazdığımı hatırlıyorum "Oda Luffy'nin gücünü kısıyor, salak yerine koyuyor." diye :/ Oda istemediği için uğraşıyor garibim :/

Bende %99 çok kötüye oy atarım. Bir alanda daha zıt taraftayız. Ne güzel.
Zaten zıt olmasak şaşardım. Kıyamet alameti bizim aynı düşünmemiz. Niye hep zıtız hiç merak etmiyorum nedense :D

Doğru bu yonkoular güvenip birbirlerine saldıramıyor daha yoksa illa kitabeler için bir savaş çıkardı. Bu durumda bizimkiler kim köpek ki BM indirsin dimi :D ama bir arkadaş bir öngörüde bulunmuş o çok uzun ona yazdığım cevap özeti sayılır bu şekilde düşebilir sanki bana mantıklı geldi ama işte kararsız kalıyorum :bilmem:
Luffy big momu devirecekse çok ciddi adamlar lazım etrafında o hedefe odaklanmış. Şu anda da bu adada yeteri kadar o potansiyelde birileri yok bence

Pudding planı söyledi, salak olduğu için değil. Sebebi gayet basit. Yabancılar buna "inevitable" diyor. Düğün olsa da olmasa da Vinsmoke Ailesi ortadan kaldırılabilecek bir konumda şu an. Yani durumu öğrenmeleri bir şeyi değiştirmez.

Pudding'in veda ederken ağlama sebebi de, Opera'ya renk vermemek istemesi. Görüşme için gelirken Opera plandan habersiz gibi görünüyor. Pudding oradayken hal ve hareketlerine bakarsanız olaydan haberi olmadığı anlaşılıyor.
Kibrinden herşeyi gereksiz yere anlattı diyelim. Operaya renk vermemek istemesi derken. Ne yani gelip düşmana plana açık ediyor ama kardeşine etmiyor hemde ağlıyor. Sanki onlardan yanaymışçasına çok saçma ya.

Kibrinden herşeyi gereksiz yere anlattı diyelim. Operaya renk vermemek istemesi derken. Ne yani gelip düşmana plana açık ediyor ama kardeşine etmiyor hemde ağlıyor. Sanki onlardan yanaymışçasına çok saçma ya.
Luffy sabaha kadar söylese kim inanır ona? Bu düğün katliamını sadece Linlin ve Pudding biliyor ise ve amaç sürpriz bir saldırı ile herkesi yok etmek ise bu yüzden Opera'ya renk vermek istememiş olabilir.

Yahut sadece eğlenmek için kendince oyun oynuyor da olabilir.

ben BM inmez diyenlerdenim fakat dediğin şekilde inme ihtimali olabilir. luffy ve etrafında toplananların çıkardığı kargaşada BM iki komutanını daha kaybeder ve marine son aşamada saldırıya geçerse BM iner bu senaryo dışında da o adadakilerin BM'yi indirebileceklerini sanmıyorum. BM nasıl inecek peki ? sorusuna verilen gördüğüm en mantıklı cevap diyebilirim yorumuna :good:

sanji'de ve zoro'da h.haki olması gerek bence ileride rogerden referans alarak söylüyorum kk tayfası olacak bunlar :D
Eyv. Martin Hocam :) BM inecek ama bu arc bitmiş olabilir o zamana kadar. Mesela denizciler geldi bizimkiler topukladı diyelim. Sonra Wano'da gazetede BM'nin işinin bitirildiğini okudular gibi. Oda'nın elini çabuk tutmasına bağlı. Belki de dövüşü gösterir bu kez sonuçta inecek olan bir yonkou. Ama BM Kaido'dan sonraya kalmaz diye düşünüyorum, ilgi çekmez çünkü. Geriye sadece BB, hükümet, devrimciler ve Luffy kalmış olacak Kaido'dan sonra yani epik final :)

Sanji'nin H.hakisi çıkarsa hiç sırıtmaz şayet, iradeli birisi gayet :) Bence gerek yok, çıkmaz gibi geliyor bana ama olursa da yakışır ona :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık