Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850: Umut Işığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence düğünde germay ı ortadan kaldırmak saçma ve anlamsız ya adamlar saten bigmom un bölgesinde kadın keyif mi alıyor düğün günü katliamdan Saten istese öldürebilir aileyi ortadan kaldırdı diyelim klon askerleri ne ise yarar.5yılda yapılabiliniyor saten onlarda çok çok iyi desek saten germa gidipte bigmomla ittifak kurmazdı.Olası bir savaş gereksiz ve anlamsız bence

Bence düğünde germay ı ortadan kaldırmak saçma ve anlamsız ya adamlar saten bigmom un bölgesinde kadın keyif mi alıyor düğün günü katliamdan Saten istese öldürebilir aileyi ortadan kaldırdı diyelim klon askerleri ne ise yarar.5yılda yapılabiliniyor saten onlarda çok çok iyi desek saten germa gidipte bigmomla ittifak kurmazdı.Olası bir savaş gereksiz ve anlamsız bence
Normal şartlarda savaş falan olmayacaktı ki. İşin içine Luffy'ler girince olaylar karıştı. Yoksa tereyağından kıl çeker gibi Germayı sürpriz bir saldırıyla düğünde harcarlardı. Direk orduya çökerlerdi, bu kadar basit. Gerçi BM'ın planları hala bu yöndedir büyük ihtimal.

Bu ırkçılık sana yakışmadı, Neko. Tayfanız zaten öyleydi. Carrot mu fazla geldi. Güç ise güç hız ise hız, her şey var.

İki yonkou arada bunlar hem arc uzun olurdu hemde Luffy gücü yetmez demezdik. Gerçi bu arcın işleniş hızı Op standartlarının 10 katı falandır. Bu arcın satmayacağını mı düşündü, bu kadar hızlı işliyor.
Gećen gün yazmıştım, ya Odanın editörü değişti ya da Şonen Jumpın dergi politikası değişti. Başka izahı yok bunun. 2. Seçenek daha makul çünkü diğer serilerde de bunu yaptılar ve uzun serileri hızlandırıp bitirdiler. OPtaki hızlanışın başka aćıklaması olamaz bana kalırsa.

Ben öncesinden bahsediyorum.Luffy iyi ki ısrar etmiş etmese hem ihanet edip hem de boş yere ölecekti.Yemek konusunu bilinçsiz yapmış bile olsa öylece tayfaya dönmesi bana göre olur iş değil.O yemeği de ilerki bölümlerde tayfaya verir dönüş hediyesi olarak değişen birşey olmaz merak etme.Hadi luffy kabul eder de Nami o kadar kolay affeder mi yada diğerleri.Usopp bile neler neler çekti geri dönerken.

Zaten Sanjinin yaptıklarını Usopp yapsaydı çoktan forum linç etmişti her mesajda sövülürdü buna eminim.
Bleach konumuz değil konu dışına çıkma.
Emin ol bir sen kabul edemezsin bir de senin gibi düşünenler.
Ben Usopp'un malum olayındayken de adama anlayış göstermiştim. Adamına göre muamele yapacağımız yok. Şartlar belli.
Konuyu Bleach'e değil senin olaylara nasıl iki farklı şekilde yüzeysel ve derinlemesine bakabildiğini söylüyorum. Benim açımdan şu an sadece görmek istediğini görüyorsun, sen hayır ben burada da derinlemesine inceliyorum diyorsan bir şey diyemem, benim düşüncem böyle.

Gećen gün yazmıştım, ya Odanın editörü değişti ya da Şonen Jumpın dergi politikası değişti. Başka izahı yok bunun. 2. Seçenek daha makul çünkü diğer serilerde de bunu yaptılar ve uzun serileri hızlandırıp bitirdiler. OPtaki hızlanışın başka aćıklaması olamaz bana kalırsa.
Onu atlamışım ben, o zaman Op de hızlıca biter. Güzel.:) Sonunda işi bilen bir editör başa geçmiş.

@Kensei ayna olması için arkasında sayfam olmayan bi şey olması lazım. Pencereler olmaz.
Carrota gelince o davşan mink terbiyesi almış. Anında hazır dövüşe. Yeri geldi mi gerekeni yapan bi tip. Usoppun falan iyidir. Dövüş konusunda da çoğundan iyidir.
Anladım.

Carrot mink terbiyesi almış , Pedro ise bu terbiyeyi veren tabakada! Bu yüzden Pedro!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık