Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850: Umut Işığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeniden okudum sayıyı, sondaki Sanji'nin haline çok üzüldüm. Bu ark yerden yere vurdum adamı falan ama o anki haliyle bile fazlasıyla cezasını çekti benim gözümde :/ Artık şu arkı atlatsak da her şey yoluna girse. Hayali seri falan ama öyle böyle üzülmedim Sanji'ye :/

Yeniden okudum sayıyı, sondaki Sanji'nin haline çok üzüldüm. Bu ark yerden yere vurdum adamı falan ama o anki haliyle bile fazlasıyla cezasını çekti benim gözümde :/ Artık şu arkı atlatsak da her şey yoluna girse. Hayali seri falan ama öyle böyle üzülmedim Sanji'ye :/
Yapacağı doğru hareketlerle kısa sürede takdirleri toplar luffy saniyesinde saten affeder gerisi savaşlara kalıyor

Saf iyi kalpli kadını için kendini feda edebilecek bir sanji,ikiyüzlü olmanın tanımını bize gösteren pudding.Allah gerçek hayatta pudding gibileriyle karşılaştırmasın amin diyorum başka da birşey demiyorum.

Bence bu bolum guzeldi.Puddingin boyle olduğunu tahmin etmiştim ama tam kendimde inanmamıştım.Sanji acınacak hale dustu inş toparlar.Ben pek ilk başlarda big mom ineceğini dusunmesemde sanki o yolda ilerliyo gibi ilk once bege olayı sonra hazine kutusu var.Bunları toplansada hala emin değilim germannın gücü yetersiz gozukuyor,Big momla baş etmeye ama ihtimaller her zaman değişebilir

Bölüm gayet güzeldi ancak luffy hapisten çıkana kadar çok iyi oyu vermicem.:D:D:D
puding konusu hala benim için muamma niye sonunda ağlıyordu bu kız? luffyle konuştuktan sonra ağlıyordur bu söyledikleri çok saçma orada onları söyleyip niye ağlıyor.Pedro adamın dibi ülkemi kurtardılar diye ölümüne savaşıyor geri dönmemek pahasına sanji ise tayfaya güvenmediğinden midir nedir sürekli saçma sapan kararlar alıp duruyor.Tayfa hiç mi bir şey yapmadı da adam bütün umudunu puding ve kardeşinde buluyor.Sanji luffin ayağına kapansa yeridir.
ne kadar güzel oynayabildiğini göstermek için ağlayarak hoşça kalın sizi pis fareler diyor işte bence açıkça hala dalga geçiyor şırfıntı :artiz:

Sanji Winsmoke

Sanjinin hayatında ilk kez bir kadına vuracağını hissediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık