Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850: Umut Işığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hepsi doğru diyelim bigmom bile herşeye sahipken söylemiyor bunları bu kız niye her şeyi anlatıyor ki
çünkü bizimkilerin düştükleri cendereden kurtulacaklarına ihtimal vermiyor tayfanın her düşmanı gibi küçümsüyor tayfayı. reiju ise bence tesadüfen denk geldi puding'in gerçek yüzünü gösterdiği bir olaya ondan dolayı alı koydular pudding de beliliki her kötü gibi yapacağı kötülükleri yapmadan önce anlatarak işkence etmeyi seviyor :)

Pudding planı söyledi, salak olduğu için değil. Sebebi gayet basit. Yabancılar buna "inevitable" diyor. Düğün olsa da olmasa da Vinsmoke Ailesi ortadan kaldırılabilecek bir konumda şu an. Yani durumu öğrenmeleri bir şeyi değiştirmez.

Pudding'in veda ederken ağlama sebebi de, Opera'ya renk vermemek istemesi. Görüşme için gelirken Opera plandan habersiz gibi görünüyor. Pudding oradayken hal ve hareketlerine bakarsanız olaydan haberi olmadığı anlaşılıyor.

çünkü bizimkilerin düştükleri cendereden kurtulacaklarına ihtimal vermiyor tayfanın her düşmanı gibi küçümsüyor tayfayı. reiju ise bence tesadüfen denk geldi puding'in gerçek yüzünü gösterdiği bir olaya ondan dolayı alı koydular pudding de beliliki her kötü gibi yapacağı kötülükleri yapmadan önce anlatarak işkence etmeyi seviyor :)
Germa adaya adım attığı saniyede bigmom saten öldürebiliyorsa düğüne ne gerek var ilk geldiklerinde de işlerini bitirebilirdi. Bigmom bence orada kendini küçük düşürür.Pudingin söyledikleri mantıklı gelmiyor.Kadının derdi saten germa ile ittifak öldürünce klon askerleri ne yapsın sanki hepsi ailenin kendi gücünden olan askerler.Bence bigmom un öyle bir niyeti yok son çare yaparsa anca öyle yapar

Her yerden Croco çıkacak bu gidişle. Hapisten, pastadan oradan buradan. :D Bölüm cidden acayip güzel ya tekrar yazmadan edemedim. Ne olacağını da öngöremiyorum. Mom düşmeyecekçiler kazanacak gibi.

Kimsenin kimseyi sattığı yok. Sanji'nin de ne yaptığından haberi yok açık bir şekilde belli edilmiş zaten. Ben niye böyle bir yemek hazırladım ki diyor. Adam kendisini psikolojik olarak kaybetmişken dahi bilinçaltında tayfası yani gerçek ailesi için yemek hazırlamış.

İstediğin zaman Bleach üzerinden "kimsenin göremediği" şeyleri görecek çıkarımlar yapabiliyorken, konu bu olduğunda nasıl da gözlerini yumuyorsun.
Ben öncesinden bahsediyorum.Luffy iyi ki ısrar etmiş etmese hem ihanet edip hem de boş yere ölecekti.Yemek konusunu bilinçsiz yapmış bile olsa öylece tayfaya dönmesi bana göre olur iş değil.O yemeği de ilerki bölümlerde tayfaya verir dönüş hediyesi olarak değişen birşey olmaz merak etme.Hadi luffy kabul eder de Nami o kadar kolay affeder mi yada diğerleri.Usopp bile neler neler çekti geri dönerken.

Zaten Sanjinin yaptıklarını Usopp yapsaydı çoktan forum linç etmişti her mesajda sövülürdü buna eminim.
Bleach konumuz değil konu dışına çıkma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık