Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 844 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
anlaşılan o ki "oda" baa da ki bomba yatırımını kullanmayı seçmiş. Luffy de bekleyip savaşmak yerine dönüşümlü kaçışı devam ettirecek gibi. Sanji nin bu sefer planı yok gibi. Ben de geçen hafta plan var diyenlerdenim.

Hayrına çay partisinden bir iki isim gözükse iyi olurdu. Bölüm falan iyi hoş güzel gibi gözüküyorda yeni bilgi verseydi keşke biraz.
Sanjiye nötrüm bu olayda bunun dışında. Adamın eli kolu cidden bağlı. Luffynin tavırları falan ise ayrı hoşuma gitti.

Bi karakteri yerip diğerini göğe çıkarmaktan yorulmadınız mı? Saçma sapan unsurları zayıflık, adamlık, erkeklik vs diye sınıflandırmaktan filan. O ağlayan adam değil miydi "Owner Zeff" diye kafasını yere gömüp hüngür hüngür ağlayan. Veyahut nerede geçiyor ağlayınca ezik olmak? Wb korsanlarının alayı ağladı. Hepsi prenses miydi onların? İnsanın bölüm yorumlarına giresi gelmiyor.
+1
Hay ağlamanıza :S
+1
Shanks, Ace öldüğünde Luffy için şuna benzer demişi içinden;
"Ağlayacaksan tam sırası Luffy, Zira ağlamak senin tam bir erkek olduğunu göterir"
+1
Bunca yıldır birlikte arkadaşlık ettiği kişileri, babası yerine koyduğu adamın ölmemesi için göndermeye çalışıyor ve Luffy'nin sözleri yüzünden gözyaşlarını tutamıyor, bunu da zayıflık olarak değerlendiriyor bizim forumun ergenleri, acınası olan sizsiniz. :artiz:
+1 Buna benzer şeyler yazacaktım bende.

Üşenmedim 17 sayfanın tamamını okudum ve forumun konun özeti şu: Erkek ağlar mı ağlamaz mı? Ağlarsa nasıl ağlara bağlanmış benim gördüğüm bu. Daha elde çizim yok bişey yok bu kadar buradan yorum gelmesi garip açıkçası.

Bölüme gelecek olursak Robin Arcına benzerlikler olması açıkçası canımı sıkıyor. Bu bakımdan Oda'dan yeni şeyler bekliyordum ki. Spoilera göre o farklılık gelebilir. Nedenini açıklayacağım.

Öncelikle Sanji'nin davranışına ve olaylar sonucundaki ağlamasına gelirsem Robin Arcdan fark bir olacak bu Sanji tayfayı korumak için böyle bişey yapmıyor. Çünkü tayfya güveniyor ve tayfanın savaşı olsa geri adım atmaz ama işin ucunda Zeff var ve Zeffi tek başına kurtaracak bir yol araması ve kafası rahat tayfaya geri dönebilecek şekilde bundan kurtulmak için buraya gelmesi var ama bunun ne kadar zor olduğunu buraya geldikten sonra anladı ve üstüne luffylerin karşısına çıkması bunu daha da zorlaştırdı. Bu sebeple Luffylerin buradan ayrılması için böyle bir davranış sergiliyor. Çünkü öbür türlü Luffyi ikna etmenin bir yolu yok bunu herkes biliyor. Tabi zannımca burada luffy olayı aşağı yukarı anlıyor ve bu sebeple bekleyeceğim diyor tabi duygusal bir konuşmayla ve sanji dayanamayıp ağlıyor. Bence bu kadar baskılı bir ortamda en son luffyden çıkan bu laflar artık sanjyi duygusal anlamda boşalttı ve ağladı.

Robin arcından farklı olabilecek diğer mevzu ise sanjinin kurtulması olayı. Bu Robini kurtarma gibi olamayacak gibi direk ama dolaylı yoldan da olsa olayların karışacağı aşikar.

Sonuç olarak Sanji'nin Luffyi tekmelemesi Zeff yüzünden bunu göremeyenler önceki bölümü tekrar okusun. İlk tekme Zeff ile olan flashbackten sonra geliyor. Ağlama olayı ise o kadar baskılı ortamdn sonra artık luffynin o sözleri tabiri caizse sanjinin dizlerinin bağını çözüyor ve ağlıyor. Benim spoiler ve önceki bölümleride göze alırsak olayarın akışından anladığım bu. Ve bunlara dayanarak Sanji'nin erkekliğinden ve adamlığından bir eksilme olmamıştır ve gidipte ayrıca Usopun olayına bağlamakta kanattimce alakasız bir durum olacaktır. Uzun oldu kusura bakmayın.

EDİT: Ve luffyi niye sevdiğimi bir kez daha anlamış oldum. Seviliyorsun :D

Son düzenleme:

Büyük ihtimal bu tarz şekilde ağlamıştır.Göstere göstere bağıra bağıra ağladığını düşünmüyorum.Ha ağlasada benim açımdan sıkıntı olmaz.

Sanji bence ölsün yada yikitaaaaa desin ölsün.Ölsün ki seriye biraz daha fazla heycan gelsin.:fool:
Not:Bunu yazarken tamamen uykusuzdu.

Sanji ağlasa da ağlamasa da hatalı.Hatası da tayfaya güvenmemek bu şekilde davranmak.Zaten Nami'de tokadı ondan atıyor muhtemelen.Biz zoru başarırız hep öyle oldu adam ol kendine gel gibisinden tokatladı anladığım kadarıyla.Sanji'nin aile korkusu fazla olduğu için bence böyle oldu.

Vinsmokeler da bu olaylar olurken gülüyormuş.Luffy gitmeden şunların üstünden geçeydi keşke.Önceden sempatik gelirlerdi ama artık tam kıl kapmış durumdayım.:of:
Gecikmişin başgan! Reyiz onların kanını taşımaktansa okama kanı taşımayı tercih eder. O derece yani. :D

Büyük ihtimal bu tarz şekilde ağlamıştır.Göstere göstere bağıra bağıra ağladığını düşünmüyorum.Ha ağlasada benim açımdan sıkıntı olmaz.

Sanji ağlasa da ağlamasa da hatalı.Hatası da tayfaya güvenmemek bu şekilde davranmak.Zaten Nami'de tokadı ondan atıyor muhtemelen.Biz zoru başarırız hep öyle oldu adam ol kendine gel gibisinden tokatladı anladığım kadarıyla.Sanji'nin aile korkusu fazla olduğu için bence böyle oldu.
Sanji'nin hatası olayları bu noktaya getirmek oldu. Zeki adam ama Luffy'nin buralara geleceğini mi tahmin edemedi. Buna kimse inanmaz. Nami'ye doğru düzgün anlatsa sakın peşimden kimse gelmesin dese Nami ona göre Luffy'ye engel olurdu. Tabi o zaman da luffy işlenmezdi. Keşke 2. planda kalsaydı. Tek başına Sanji arc izleseydik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık